"Başvuru sunucudan döndürüldü" hata iletisi, Windows 7'de oluşturulur ve Windows 7'de veya Windows Vista'da kullanıcı hesabı denetimi özelliği ister sonra Canlı Toplantı 2007 istemci kullanıcı bir uygulamayı kullanama...

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 980955 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Kullanıcı hesabı denetimi, Windows 7 ve Windows Vista'da desteklenen bir özelliktir. Kullanıcı hesabı denetimi denetim yükleyin ve korunan işletim sistemi bileşenlerine erişimi gerektiren uygulamalar kullanmak için bir yönetici düzeyi sağlar. Kullanıcılar ya da Windows 7 veya Windows Vista ile Microsoft Office Live toplantı 2007 istemci kullandığınızda, aşağıdaki sorunlar oluşabilir:

  • Windows 7 çalıştırılan bir bilgisayarda, kullanıcı Office Live toplantı 2007 istemci başlatmaya çalışır. Ancak, aşağıdaki hata iletisini oluşturulur:
Sunucudan bir başvuru döndürüldü.
  • Windows 7 veya Windows Vista çalıştıran bir bilgisayarda, Live Meeting sunan bir canlı toplantıya katılımcı ile masaüstü paylaşır. Sunum katılımcı paylaşılan Masaüstü denetim verir. Katılımcı paylaşılan masaüstünden bir uygulamayı başlatır. Daha sonra kullanıcı hesabı denetimi özelliği istemci işletim sistemi uygulamasına erişimi onaylamak için katılımcı ister. Katılımcı kullanıcı hesabı denetimi istemi kapatır. Daha sonra uygulamayı paylaşılan masaüstünde açılır. Katılımcı uygulamayı kullanamazsınız. Ancak, katılımcı paylaşılan Masaüstü erişmeye devam eder.

Neden

Canlı Toplantı 2007 istemci güncelleştirmeleri gerektirdiğinden, bu sorunlar oluşur. Güncelleştirmeleri istemci işletim sistemlerini korumalı alanda çalışan kullanıcılara izin verir. Kullanıcı hesabı denetimi özelliği istemci işletim sistemlerini destekler.

Çözüm

Bu sorunları gidermek için aşağıdaki güncelleştirmeyi yükleyin:
980926 Canlı Toplantı 2007 Windows tabanlı istemci güncelleştirmesi paketinin açıklaması: Nisan 2010
Not Bu güncelleştirme, Microsoft Knowledge Base (KB) makalesi 2289132'de güncelleştirme uyguladıysanız, çalışmaz. BB makalesi 2289132 okumak için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:

2289132 "E-posta ile" kullanıcıların Live Meeting oturuma katılmak için davet etmek için Live Meeting oturum bağlantısını tıklattıktan sonra hata iletisi

Durum

Microsoft bu sorunun, "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 980955 - Last Review: 21 Haziran 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Live Meeting 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbexpertiseinter vkbportal107 vkbportal230 kbmt KB980955 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 980955

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com