Süre sonu ve metin değişikliği toplantı için Microsoft Office Outlook için konferans eklentisi <a1>Toplantı Seçenekleri</a1> iletişim kutusundaki kullanılabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 980987 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Bir güncelleştirme paketi, Microsoft Outlook için Microsoft Canlı toplantı toplantısı eklenti için kullanılabilir. Bu güncelleştirme paketi, toplantıyı güncelleştirir sona erme metni <a0>Toplantı seçenekleri</a0> iletişim kutusunun süre bölümünde görüntülenir. Bu güncelleştirme paketi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
980924Outlook için Live toplantı toplantısı eklenti güncelleştirmesinin açıklaması: Nisan 2010

Daha fazla bilgi

Toplantıyı bu güncelleştirmeyi yüklemeden önce <a0>Toplantı seçenekleri</a0> iletişim kutusunun <a1>Bitiş</a1> bölümünde, sona erme metin gibi görüntülenir:

Meeting Expiration:Meeting and contents will be deleted after the meeting ends based on the duration specified below
Toplantıyı bu güncelleştirmeyi yükledikten sonra <a0>Toplantı seçenekleri</a0> iletişim kutusunun <a1>Bitiş</a1> bölümünde, sona erme metin gibi görünmesini güncelleştirildi:
Content Expiration:Set the amount of time to wait before deleting meeting contents

Özellikler

Makale numarası: 980987 - Last Review: 25 Mart 2010 Perşembe - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Live Meeting Add-in for Microsoft Outlook
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbsurveynew kbprb kbqfe kbexpertiseinter KB980987 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:980987

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com