SQL Server 2008 Service Pack 1 için toplu güncelleştirme paketi 8 Microsoft SQL Server 2008 SP1 Reporting Services'i rapor sunucusu Microsoft SharePoint 2010 ürünleri ile bütünleştirmek etkinleştirir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 981052 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Microsoft, Microsoft SQL Server 2008'in düzeltmeleri tek bir yüklenebilir dosya dağıtır. Düzeltmeleri birikimli olduğu için her yeni sürüm, tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2008'in içerdiği tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

SQL Server 2008 Service Pack 1 için toplu güncelleştirme 8 ' başlayarak, Microsoft SQL Server 2008 bildirimi hizmeti SQL Server 2008 R2 Reporting Services'i Ekle bileşenini için Microsoft SharePoint teknolojileri 2010 SharePoint 2010 ortamında tümleştirmek için yapılandırabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

SQL Server 2008 Service Pack 1 için toplu güncelleştirme 8 ' başlayarak, Microsoft SQL Server 2008 bildirimi hizmeti SQL Server 2008 R2 Reporting Services'i Ekle bileşenini için Microsoft SharePoint teknolojileri 2010 SharePoint 2010 ortamında tümleştirmek için yapılandırabilirsiniz.

Bu toplu güncelleştirmenin veya sonraki sürümleri, HTTP yeniden yönlendirici istekleri için SharePoint teknolojileri 2010'ı Microsoft SQL Server 2008 R2 Reporting Services'i eklentisi almak için SQL Server 2008 Reporting Services'i sunucudaki desteği sağlar.

Not Bu düzeltme, yalnızca bir Microsoft SharePoint Server 2010 Windows Klasik Web uygulamasında saklama Reporting Services'i içeriğini destekler. Bu düzeltme, bir SharePoint Server 2010 ister Microsoft tabanlı Web uygulamasında saklama Reporting Services'i içeriği desteklemiyor.

Bu sorunla ilgili düzeltme, ilk önce SQL Server 2008 Service Pack 1 için toplu güncelleştirme 8'de yayımlanmıştır. Bu toplu güncelleştirme paketi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
981702SQL Server 2008 Service Pack 1 için toplu güncelleştirme paketi 8
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2008'in içerdiği tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Microsoft, bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama düşündüğünüz önerir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
970365SQL Server 2008, SQL Server 2008 Service Pack 1'de yayımlandıktan sonra yayımlanan oluşturur
Microsoft SQL Server 2008'in, düzeltmeleri belirli SQL Server hizmet paketleri için oluşturulur. SQL Server 2008 Service Pack 1 yüklemesi için bir SQL Server 2008 Service Pack 1 düzeltme uygulamanız gerekir. Varsayılan olarak, sonraki SQL Server hizmet paketi ile bir SQL Server hizmet paketinde sağlanan herhangi bir düzeltme bulunmaktadır.

Referanslar

Reporting Services ve SharePoint teknolojisi tümleştirme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
Reporting Services and SharePoint Technology Integration

SQL Server için artımlı hizmet modeli hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935897SQL Server ekibinden bildirilen sorunlar için düzeltmeler ulaştırmak için artımlı bir hizmet modeli kullanılabilir


SQL Server güncelleştirmelerinin adlandırma şeması hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
822499Microsoft SQL Server yazılım güncelleştirme paketlerinin yeni adlandırma şeması


Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 981052 - Last Review: 17 Mayıs 2010 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2008 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 Workgroup
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo kbsurveynew kbfix kbqfe kbexpertiseadvanced KB981052 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:981052

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com