"Automaticky odpojit" nastavení programu WDS vícesměrového přenosu nefunguje v systému Windows Server 2008 R2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 981347 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci:
  • Nainstalujete počítače se systémem Windows Server 2008 R2 roli služby pro nasazení systému Windows.
  • Nastavení nasazení vícesměrového vysílání na serveru služby pro nasazení systému Windows povolíte.
  • Nastavení Automatické odpojení v části možnost Přenést nastavení odpojení klienta služby pro nasazení systému Windows při rychlosti přenosu pod určitou hodnotu povolíte.
V tomto scénáři některé služby pro nasazení systému Windows klienty odpojeni není při rychlostech přenosu klientů služby pro nasazení systému Windows je menší než zadaná hodnota. Navíc jiné služby pro nasazení systému Windows klienty, kteří mají rychlost vysokou přenosu nemůže být nasazeny v čase, který je očekáván.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože služby pro nasazení systému Windows nesprávně resetuje časovač, používané pro nastavení automaticky odpojit. Proto některé pomalé klienty služby pro nasazení systému Windows není odpojeni. Navíc k tomuto chování zpomaluje vícesměrového přenosu protože vícesměrového přenosu spouští rychlé nejpomalejší klienta.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Tuto opravu hotfix instalujte pouze do systémů, ve kterých dochází k potížím popsaným v tomto článku. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, je třeba používat systém Windows Server 2008 R2 v počítači. Počítač navíc musí mít roli služby pro nasazení systému Windows nainstalována.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix může být nutné restartovat počítač.Přestanete-li služby pro nasazení systému Windows před instalací opravy hotfix, nemáte k restartování počítače.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje dříve vydanou opravu hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Angličtina (Spojené státy) verze této opravy hotfix instaluje soubory, které mají atributy, které jsou uvedeny v následujících tabulkách. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny koordinovaný světový čas (UTC). Kalendářní data a časy jednotlivých souborů v místním počítači jsou zobrazeny v místního času společně podle aktuálního letní čas (DST). Navíc data a časy mohou změnit při provádění některých operací se soubory.
Poznámky k informacím o souborech systému Windows Server 2008 R2
Důležité
  • Soubory MANIFEST (.manifest) a soubory MUM (.mum) instalované pro každé prostředí jsou listed separately v "Souborů Další informace o systému Windows Server 2008 R2 a Windows 7". MUM a MANIFEST soubory a soubory katalogu (CAT) přidružené zabezpečení, jsou velmi důležité pro udržení stavu aktualizované součásti. Soubory katalogu zabezpečení, pro něž nejsou uvedeny atributy, jsou podepsané digitálním podpisem společnosti Microsoft.
Pro všechny podporované-verze x 64 ze systému Windows Server 2008 R2
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Wdsmc.dll6.1.7600.20660231,93605-Mar-201008: 03X64
Wdsmcctr.hNelze použít1,14410. června 200921: 06Nelze použít
Wdsmcctr.iniNelze použít4,69810. června 200921: 06Nelze použít

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Další informace o nasazení vícesměrového vysílání a přenosy vícesměrového vysílání na následujících webech TechNet:
General information about multicast deployments
How to enable multicast transmission of an Image

Další informace o souborech

Další informace o souborech pro systém Windows Server 2008 R2

Další soubory pro všechny podporované-verze x 64 ze systému Windows Server 2008 R2
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruAmd64_9f42dbb8adef10f484d8061d2ed396c7_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20660_none_b1cde9dd6ff25a37.manifest
Verze souboruNelze použít
Velikost souboru721
Datum (UTC)05-Mar-2010
Čas (UTC)10: 52
PlatformaNelze použít
Název souboruAmd64_microsoft-windows-d..multicast_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20660_none_aa1c7c49f0ec08df.manifest - služby-
Verze souboruNelze použít
Velikost souboru27,178
Datum (UTC)05-Mar-2010
Čas (UTC)09: 00
PlatformaNelze použít
Název souboruUpdate.mum
Verze souboruNelze použít
Velikost souboru1,454
Datum (UTC)05-Mar-2010
Čas (UTC)10: 52
PlatformaNelze použít

Vlastnosti

ID článku: 981347 - Poslední aktualizace: 30. dubna 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Standard
  • Windows HPC Server 2008 R2
Klíčová slova: 
kbmt kbfix kbautohotfix kbhotfixserver kbsurveynew kbqfe kbexpertiseadvanced KB981347 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:981347

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com