Aktualizácia je k dispozícii pre najlepšie praxe Analyzer pre Windows Server Update Services úlohe v x 64 edície Windows Server 2008 R2

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 981390 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Tento článok popisuje aktualizáciu pre najlepšie praxe Analyzer pre rolu Windows Server Update Services (WSUS) na počítači, ktorý je spustený akéhokoľvek x 64-bitové vydanie systému Windows Server 2008 R2.

Táto aktualizácia bola revidovaná na 10/9/12 rozšíriť ponuku na Windows Server 2008 R2 Service Pack 1.  Zákazníci, ktorí uplatňujú túto aktualizáciu pred inštaláciou Service Pack 1 nie sú dotknuté.  Zákazníci, ktorí predtým neuplatňovala túto aktualizáciu teraz požiadať ju po inštalácii Service Pack 1.

dalsie informacie

Čo je najlepšie praxe Analyzer pre rolu WSUS?

Na počítači, ktorý má úlohu WSUS nainštalovaný, najlepšie praxe Analyzer skenuje server na určenie, či WSUS úlohu je správne nainštalovaný a nakonfigurovaný.

Dôležité Scan fungovania najlepšie praxe Analyzer nemení akejkoľvek konfigurácie systému.

Najlepšie praxe Analyzer vygeneruje zostavu štatistického hodnotenia výsledkov vyhladávania. Ak sú zistené žiadne problémy, sú zobrazené v zostave ako zoznam otázok, ktoré môžete zoradiť podľa závažnosti. Správa tiež obsahuje odporúčania spolu s odkazmi na pokyny, ktoré opisujú ako riešiť tieto otázky.

Ďalšie informácie o úlohe WSUS, navštívte nasledujúce webovej lokalite Microsoft TechNet:
Windows Server Update Services
Ďalšie informácie o najlepšie praxe Analyzer, navštívte nasledujúce webovej lokalite Microsoft TechNet:
Všeobecné informácie o najlepšie praxe Analyzer

Informácie o aktualizácii

Nasledovný súbor je k dispozícii na prevzatie z Microsoft Download Center:
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Stiahnuť
Prevziať balík pre aktualizáciu.

Predpokladom

Chcete nainštalovať túto aktualizáciu neexistujú žiadne požiadavky. Po nainštalovaní tejto aktualizácie, WSUS úlohu komponentu je aktualizovaný bez ohľadu na to, či ste nainštalovali WSUS úlohu, alebo nie. Toto správanie zabezpečuje, že máte rovnakú skúsenosť, keď používate najlepšie praxe Analyzer pre rolu WSUS, aj keď budete inštalovať úlohu neskôr.

Ako nainštalovať WSUS úlohu

Musíte nainštalovať správne WSUS úlohu, aby sa ubezpečil, že najlepšie praxe Analyzer je povolená pre rolu WSUS. Jednou z metód je inštalácia WSUS úlohu pomocou Server Manager. Chcete urobiť, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na Všetky programy, kliknite na Administratívne nástroje, a potom kliknite Server Manager.
 2. V Server Manager, kliknite pravým tlačidlom myši Roly, a potom kliknite Pridajte roly Ak chcete spustiť Sprievodcu pridaním roly.
 3. Na Pred zahájením kliknite na položku Budúci.
 4. Na Serverové roly stránku, kliknite na položku Windows Server Update Services začiarkavacie políčko a potom kliknite Budúci.

  Poznámka Keď vyberiete Windows Server Update Services začiarknutie políčka, môžete byť vyzvaní pridať ďalšie úlohu služby, ktoré sú potrebné pre rolu WSUS. Ak sa zobrazí výzva, kliknite na Pridať požadované úlohy služby.
 5. Na Webový Server (IIS) kliknite na položku Budúci.
 6. Na Vyberte úlohu služby kliknite na položku Budúci.
 7. Na Windows Server Update Services kliknite na položku Budúci.
 8. Na Potvrďte inštaláciu výbery kliknite na položku Nainštalujte.

Ako odstrániť úlohu WSUS

Odstrániť úlohu WSUS, postupujte nasledovne:
 • Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na Všetky programy, kliknite na Administratívne nástroje, a potom kliknite Server Manager.
 • V Server Manager, kliknite pravým tlačidlom myši Roly, a potom kliknite Odstrániť úlohy spustenie Sprievodcu odstrániť roly.
 • Na Pred zahájením kliknite na položku Budúci.
 • Na Odstránenie serverové roly stránka, zrušte Windows Server Update Services začiarkavacie políčko a potom kliknite Budúci.
 • Na Potvrdiť odstránenie výbery kliknite na položku Odstrániť.

Vlastnosti

ID článku: 981390 - Posledná kontrola: 12. októbra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
 • Windows Server 2008 R2 Standard
Kľúčové slová: 
kbhowto kbinfo atdownload kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB981390 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 981390

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com