Windows xp SP2'de TH RemoteApp uygulama çalıştırılamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 981477 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Aşağıdaki senaryoyu düşünün:
 • Windows Server 2008 Service Pack 2 (SP2) çalıştıran ve Terminal sunucusu rolü yüklü olan bir bilgisayarda oluşturulmuş bir .rdp dosyası vardır.
 • Windows xp Service Pack 2 (SP2) çalıştıran bir bilgisayarda bir Windows Server 2008 Terminal Hizmetleri RemoteApp (TH RemoteApp) uygulamasını çalıştırmak denemek için bu bir .rdp dosyasını kullanın
Bu senaryoda, TH RemoteApp çalışmayabilir.

Neden

Aktarım Katmanı Güvenliği (tls) hem de terminal server ve Windows xp SP2 çalıştıran istemci kimlik doğrulaması kullanacak biçimde yapılandırılmış olması gerekir çünkü bu sorun oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:
 • Windows Server 2008 çalıştıran iki terminal server ve Windows xp SP2 çalıştıran istemciler tls kimlik doğrulamasını etkinleştirin.
 • Temizlemek için tıklatın Sunucu kimlik doğrulaması gerektir .rdp dosyasını yeniden oluşturmak zaman onay kutusu.

Daha fazla bilgi

Windows Server 2008 Service Pack 1 (SP1) çalıştıran ve Terminal sunucusu rolü yüklü olan bir bilgisayarda .rdp dosyası oluşturulduğunda, bu sorun oluşmaz. Bu sorunu engelleyen bilinen bir sorun oluşmaz Sunucu kimlik doğrulaması gerektir etkinleştirilen dan seçeneği.

Bu bilinen sorun hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
979392TH RemoteApp Yöneticisi mmc ek bileşeni penceresini kullanarak dosyaları yayımlarken kimlik doğrulaması için istenmez

Referanslar

tls bağlantısı yapılandırma hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
895433Sunucu kimlik doğrulaması için tls kullanmak için Windows Server 2003 terminal server yapılandırma hakkında
Terminal sunucusu ayarlarını yapılandırma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesini ziyaret edin:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc733043 (ws.10) .aspx

Özellikler

Makale numarası: 981477 - Last Review: 22 Ağustos 2012 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Windows Server 2008 Service Pack 2, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Server 2008 Datacenter without Hyper-V
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Enterprise without Hyper-V
Anahtar Kelimeler: 
kbtshoot kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb kbmt KB981477 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 981477

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com