Oprava: "interní chyba procesoru dotaz ” chybová zpráva při spuštění dotazu, který spojuje více tabulek na serveru SQL Server 2005

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 981755 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Společnost Microsoft distribuuje opravy 2005 Microsoft SQL Server jako jeden soubor ke stažení. Vzhledem k tomu, že jsou kumulativní opravy, každá nová verze obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení zahrnuté v předchozí serveru SQL Server 2005, opravte uvolnění.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V Microsoft SQL Server 2005 máte dotaz, který spojuje více tabulek a používá uživatelem definovanou funkci v podmínka WHERE. Spustíte-li tento dotaz, zobrazí následující chybová zpráva:
Msg 8624, úroveň 16, stát 116, řádek < řádek # >
Vnitřní chyba procesoru dotazu: Procesor dotazu by mohla vést není plán dotazů. Další informace získáte od oddělení služeb podpory.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože Optimalizátor dotazů platí některá pravidla transformace během optimalizace dotazu. Transformace však způsobuje nekonečnou smyčku v dotazu vnitřní reprezentaci. Proto který je uveden v části "Příznaky" problému.

Řešení

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 9 pro SQL Server 2005 Service Pack 3. Další informace o této kumulativní aktualizaci balíčku získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
980176Balíček kumulativní aktualizace 9 pro SQL Server 2005 Service Pack 3
Poznámka: Vzhledem k tomu, že sestavení jsou kumulativní, každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení zahrnuté v předchozí serveru SQL Server 2005, opravte uvolnění. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání opravy, které tato oprava hotfix. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
960598SQL Server 2005 vytvoří vydané po vydání SQL Server 2005 Service Pack 3
Opravy hotfix Microsoft SQL Server 2005 jsou vytvořeny pro konkrétní aktualizace service Pack pro SQL Server. K instalaci aktualizace SQL Server 2005 Service Pack 3 je třeba použít opravu hotfix SQL Server 2005 Service Pack 3. Ve výchozím nastavení žádné opravy hotfix, která je poskytována v aktualizace service pack pro SQL Server je součástí příští aktualizace service pack pro SQL Server.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Odkazy

Informace o přírůstkové obsluhovaní model pro SQL Server naleznete článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
935897Přírůstkové modelu obsluhovaní je k dispozici tým serveru SQL Server dodat opravy hotfix pro nahlášené potíže
Další informace o získání aktualizace SQL Server 2005 Service Pack 3 získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
913089Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro SQL Server 2005
Další informace o nových funkcích a vylepšeních v aktualizaci SQL Server 2005 Service Pack 3 naleznete na webu společnosti Microsoft:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=131442
Další informace o schéma názvů pro aktualizace serveru SQL Server naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
822499Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru Microsoft SQL Server
Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 981755 - Poslední aktualizace: 22. dubna 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Developer Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Workgroup Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard X64 Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition for Itanium Based Systems
  • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise X64 Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition for Itanium Based Systems
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbfix kbqfe KB981755 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:981755

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com