Oprava: aplikace, která používá zprostředkovatele spravované DB2 nemusí správně pracovat v prostředí Host Integration Server 2006 SP1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 982187 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Prostředí v Microsoft Host Integration Server 2006 Service Pack 1 (SP1), při pokusu o spuštění aplikace, která používá poskytovatel spravované pro DB2, aplikaceprovedenebude fungovat správně.Například máte aplikace, která načte záznam z tabulky DB2.Chcete-li tuto aplikacivoláníDataReader.Read()metodu a aplikace se zkontrolujeHasRowsVlastnost . Aplikace pracují správněv prostředí serveru Host Integration Server 2006. Však po instalaci aktualizace Service Pack 1 pro Server Host Integration Server 2006, vrátí aplikace žádná data.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku.. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému..

v případě, že je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je sekce "Oprava Hotfix k dispozici stahování" na začátku tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft..

Poznámka:-Li další dojít k potížím nebo je-li řešení potíží, je nutné, budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix.. Úplný seznam služby Microsoft a podporu telefonního čísla nebo chcete-li vytvořit zvláštní požadavek na službu, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka:Ve formuláři "Oprava Hotfix k dispozici stahování" zobrazí jazyky, pro které je k dispozici je oprava hotfix. Pokud váš jazyk není zobrazen, je protože oprava hotfix není k dispozici pro tento jazyk.

Požadavky

Musíte mít Host Integration Server 2006 SP1 nainstalovali, je možné použít tuto opravu hotfix.

Požadavek na restartování

Není nutné restartovat počítač po instalaci této opravy hotfix.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Informace o souborech

The Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější atributy souboru), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time).. Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas.. Rozdíl mezi místním časem a UTC časemČasové pásmokarty vDatum a časpoložky v Ovládacích panelech.
x 86 verze serveru Host Integration Server 2006
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Microsoft.hostintegration.msdb2client.dll7.0.4202.0235,40807-Duben 201017: 15x 86
x 64 verze serveru Host Integration Server 2006
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Microsoft.hostintegration.msdb2client.dll7.0.4202.0235,40807-Duben 201017: 14x 86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Odkazy

Další informace o terminologii aktualizace softwaru, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Další informace týkající se zprostředkovatele spravované DB2 naleznete na následujícím webu Microsoft Developer Network (MSDN):
Spravovat zprostředkovatele pro DB2

Vlastnosti

ID článku: 982187 - Poslední aktualizace: 8. června 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Host Integration Server 2006 Service Pack 1 na těchto platformách
    • Microsoft Host Integration Server 2006
    • Microsoft Host Integration Server 2006 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbexpertiseinter kbfix kbautohotfix kbhotfixserver kbsurveynew kbqfe kbmt KB982187 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:982187

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com