DÜZELTME: bir Host Integration Server 2006 SP1 ortamında yönetilen Provider for DB2 kullanan bir uygulama düzgün çalışmayabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 982187 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Çalıştığınızda yönetilen Provider for DB2, uygulamayı kullanan bir uygulama çalıştırmak, bir Microsoft Host Integration Server 2006 Service Pack 1 (SP1) ortamıvardüzgün çalışmayabilir.Örneğin, sahip olduğunuz bir kaydı bir DB2 tablosunda. okuyan bir uygulamaBunu, uygulamaçağrılarıDataReader.Read()yöntemi ve uygulamaHasRowsözelliği. Uygulamanın düzgün çalıştığınıHost Integration Server 2006 ortamında. Host Integration Server 2006 için Service Pack 1 uygulandıktan sonra ancak, uygulama yok. verir

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır.. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın..

Düzeltme karşıdan yüklenebilir, bu Bilgi Bankası makalesi üstünde bir "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü yoktur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine bir istekte bulunun..

NotEk, sorunlar ortaya ya da bir sorun giderme gerekiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.. Tam listesi için Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarını veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Not"Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bu dil. kullanılabilir bir düzeltme değil, çünkü

Önkoşullar

Host Integration Server 2006 SP1 uygulamak yüklü olması gerekir, bu düzeltme.

Yeniden başlatma gereksinimi

İçin uyguladığınız sonra bilgisayarı yeniden başlatma gerekmez bu düzeltme.

Düzeltme değiştirme bilgileri

Bu düzeltmeyi değiştirmez tüm diğer düzeltmeler.

Dosya bilgileri

Düzeltmenin İngilizce sürümü, dosya öznitelikleri (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahip aşağıdaki tabloda listelenir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür.. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak içinSaat dilimisekmesindeTarih ve saatMadde Denetim Masası.
x 86 sürümleri Host Integration Server 2006
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaatPlatform
Microsoft.hostintegration.msdb2client.dll7.0.4202.0235,40807 Nisan 201017: 15x 86
x 64 tabanlı sürümleri Host Integration Server 2006
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaatPlatform
Microsoft.hostintegration.msdb2client.dll7.0.4202.0235,40807 Nisan 201017: 14x 86

Durum

Microsoft, bu, "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde. listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun onaylamıştır

Referanslar

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

For DB2 yönetilen sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Developer Network (MSDN) Web sitesini ziyaret edin:
Provider for DB2 yönetilen

Özellikler

Makale numarası: 982187 - Last Review: 8 Haziran 2010 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Host Integration Server 2006 Service Pack 1, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Host Integration Server 2006
    • Microsoft Host Integration Server 2006 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbexpertiseinter kbfix kbautohotfix kbHotfixServer kbsurveynew kbqfe kbmt KB982187 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:982187

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com