Er is een update beschikbaar die de functionaliteit van de categorie homepage verbetert Windows Live-werkbalk, MSN Toolbar en Bing Bar

Vertaalde artikelen Vertaalde artikelen
Artikel ID: 982217 - Bekijk de producten waarop dit artikel van toepassing is.
Alles uitklappen | Alles samenvouwen

Op deze pagina

INLEIDING

Een update is beschikbaar via Microsoft Update voor Windows Live-werkbalk, MSN Toolbaren Bing Bar. Deze update corrigeert een probleem in de functionaliteit van de categorie homepage van deze werkbalken.

Deze update corrigeert problemen

Geef een introductiepagina is een volledig gekwalificeerde URL in een internetbrowser. Echter kan Windows Live-werkbalk, MSN Toolbar of Bing balk niet indelen uw homepage correct.Daarom homepage rapportage kan worden gegenereerd ten onrechte voor gebruikers die deOnze services verbeterenoptie bij het installeren van deze werkbalken.

Meer informatie

Gegevens bijwerken

Deze update verkrijgen

Deze update is beschikbaar via de website Microsoft Update:
http://update.Microsoft.com

Vereisten

Deze update wilt toepassen, moet u Microsoft Search Enhancement Pack geïnstalleerd hebben.

Registergegevens

De update in dit pakket wilt gebruiken, hebt u geen wijzigingen in het register.

Opnieuw opstarten

U moet de computer opnieuw opstarten nadat u deze update toepast.

Informatie over vervanging

Deze update vervangt geen eerder uitgebrachte update.

Bestandsgegevens

De Engelse (Verenigde Staten) versie van deze update installeert bestanden met de kenmerken die in de volgende tabellen worden weergegeven. De datums en tijden voor deze bestanden worden weergegeven in Coordinated Universal Time (UTC). De datums en tijden voor deze bestanden op uw lokale computer worden weergegeven in uw lokale tijd samen met uw huidige bias zomertijd (DST). Bovendien kunnen de datums en tijden veranderen wanneer u bepaalde bewerkingen op de bestanden uitvoeren.
Deze tabel samenvouwenDeze tabel uitklappen
BestandsnaamVersieDatumGrootte (kB)
AAB.xap14-5-201033.7
aabloc.xap14-5-201071,2
ARPManager.exe3.0.126.014-5-2010:
overlay.js14-5-201065.5
SCServer.exe3.0.126.014-5-2010308
SeaNote.cab14-5-20107,83 inch
SeaNote.dll3.0.126.014-5-2010240
SeaPort.cab14-5-20107.64
SeaPort.exe3.0.126.014-5-2010243
SearchBoxExt.cab14-5-201047,3
SearchEnhancementPack.cab14-5-2010746
SearchEnhancementPack.msi14-5-2010849
SearchEnhancementPackSetup.exe7.0.6436.114-5-2010808
SearchOptionsFlyout.xap14-5-201021,5
SearchOptionsFlyoutLoc.xap14-5-201083,5
SEPSearchHelperff.dll3.0.126.014-5-2010226
SEPSearchHelperie.dll3.0.126.014-5-2010187
Setup.exe3.0.126.014-5-201086.7
SHelper.cab14-5-20107.07
SrchBxEx.dll3.0.126.014-5-2010179

Klik op het volgende artikelnummer in de Microsoft Knowledge Base voor meer informatie over terminologie voor software-update:
824684Beschrijving van de standaardterminologie die wordt gebruikt om software-updates voor Microsoft te beschrijven

Eigenschappen

Artikel ID: 982217 - Laatste beoordeling: zaterdag 19 maart 2011 - Wijziging: 3.0
De informatie in dit artikel is van toepassing op:
  • Windows Live Toolbar
  • Bing Bar
Trefwoorden: 
kbexpertisebeginner atdownload kbsurveynew kbprb kbmt KB982217 KbMtnl
Automatisch vertaald artikel
BELANGRIJK: Dit artikel is vertaald door de vertaalmachine software van Microsoft in plaats van door een professionele vertaler. Microsoft biedt u professioneel vertaalde artikelen en artikelen vertaald door de vertaalmachine, zodat u toegang heeft tot al onze knowledge base artikelen in uw eigen taal. Artikelen vertaald door de vertaalmachine zijn niet altijd perfect vertaald. Deze artikelen kunnen fouten bevatten in de vocabulaire, zinsopbouw en grammatica en kunnen lijken op hoe een anderstalige de taal spreekt en schrijft. Microsoft is niet verantwoordelijk voor onnauwkeurigheden, fouten en schade ontstaan door een incorrecte vertaling van de content of het gebruik ervan door onze klanten. Microsoft past continue de kwaliteit van de vertaalmachine software aan door deze te updaten.
De Engelstalige versie van dit artikel is de volgende:982217

Geef ons feedback

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com