"Změny nelze uložit do dokumentu" chybová zpráva při vytvoření nového webu, který je založen na šablonu uloženou webu z webu do roku 2010 serveru SharePoint, který obsahuje podepsané formuláře aplikace InfoPath

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 982252 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci:
  • Máte 2010 pro Server Microsoft SharePoint web .
  • Tento web obsahuje podepsané formuláře aplikace InfoPath.
  • Webu služby SharePoint můžete uložit jako soubor šablony (WSP) webu. To se také nazývá balíčku řešení v roce 2010 serveru SharePoint.
  • Vytvoříte nový web založený na soubor šablony webu, který jste uložili.
V tomto případě se zobrazí následující chybová zpráva:
Změny nelze uložit do dokumentu.

Dokument je digitálně podepsán. V editoru XML Microsoft SharePoint nadace kompatibilní například Microsoft InfoPath odebrat digitální podpis.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože podpisy stal neplatným a obsah nebude možné otevřít Při přesunutí do jiného umístění v řešení balíček, který obsahuje podepsané soubory.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, proveďte není vyberte "I nclude C ontent" možnost Při uložení webu služby SharePoint jako šablonu webu nebo jako balíček řešení.

Vlastnosti

ID článku: 982252 - Poslední aktualizace: 13. května 2010 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SharePoint Server 2010
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbtshoot kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb KB982252 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:982252

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com