Bir SharePoint Server 2010 sitesinden imzalı ınfopath formları içeren kaydedilmiş bir site şablonu temel alan yeni bir site oluşturduğunuzda "Değişiklikler belgeye kaydedilemedi" hata iletisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 982252 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin:
  • Microsoft SharePoint Server 2010 site var.
  • Bu site imzalı ınfopath formlarını içerir.
  • SharePoint sitesi, bir site şablonu (.wsp) dosyası kaydedin. SharePoint Server 2010'de bir çözümü paketi olarak bilinir.
  • Kaydettiğiniz site şablonu dosyasını temel alan yeni bir site oluşturun.
Bu senaryoda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Değişiklikler belgeye kaydedilemiyor.

Belge dijital olarak imzalanır. Microsoft ınfopath gibi bir Microsoft SharePoint Foundation uyumlu XML düzenleyicisinde dijital imzayı kaldırın.

Neden

Bu sorun, imzaları geçersiz olur ve imzalı dosyaları içeren bir çözüm paketi farklı bir konuma taşındığında içeriği açılmaz oluşur.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, değil seçin yapın "ı nclude <a1>C</a1> ontent" SharePoint sitesine site şablonu veya çözüm paket kaydettiğinizde seçeneği.

Özellikler

Makale numarası: 982252 - Last Review: 13 Mayıs 2010 Perşembe - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SharePoint Server 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbtshoot kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb KB982252 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:982252

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com