Bir konsol penceresi sonra Dur hata ayıklama uygulamanın Windows XP çalışan bir bilgisayarda Visual Studio uygulamasının kapatmak olamaz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 982551 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Aşağıdaki senaryoyu düşünün:
  • 978037 Güvenlik güncelleştirmesini Windows XP çalıştıran bir bilgisayara yükleyin. Bu güvenlik güncelleştirmesi aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesinde açıklanan:
    978037MS10-011: Windows istemci/sunucu çalışma zamanı alt sistemi, güvenlik açığı ayrıcalık yükselmesine izin verebilir
  • Bir konsol uygulaması Microsoft Visual Studio'da hata ayıklama . Uygulama başladığında ve bir konsol penceresi açılır.
  • Dur hata ayıklama uygulama.
Gelen konsol penceresi kapatılamıyor Bu senaryoda,Kapatdüğmesini veya Görev Yöneticisi'nden. Ayrıca, bilgisayarı veya bilgisayar oturumunu olamaz. Bilgisayarı kapatın. zorlamak için güç düğmesine basarak zorunda

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır.. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın..

Düzeltme karşıdan yüklenebilir, bu Bilgi Bankası makalesi üstünde bir "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü yoktur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine bir istekte bulunun..

NotEk, sorunlar ortaya ya da bir sorun giderme gerekiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.. Tam listesi için Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarını veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Not"Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bu dil. kullanılabilir bir düzeltme değil, çünkü

Önkoşullar

Bu düzeltmeyi uygulamak için Windows XP Service Pack 2 (SP2) veya Service Pack 3 (SP3) çalıştırıyor olmanız gerekir.

Bir Windows XP hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322389En son Windows XP hizmet paketini elde etme

Kayıt defteri bilgileri

Bu pakette düzeltmenin kullanmak gerekmez herhangi bir değişiklik kayıt.

Yeniden başlatma gereksinimi

Uyguladığınız sonra bilgisayarı yeniden başlatma gerekir bu düzeltme.

Düzeltme değiştirme bilgileri

Bu düzeltmeyi değiştirmez daha önce yayımlanan bir düzeltme.

Dosya bilgileri

Bu düzeltmenin İngilizce (ABD) sürümü aşağıdaki tablolarda listelenen özniteliklere sahip dosyaları yükler. Bu dosyalarla ilgili tarihler ve saatler UTC (eşgüdümlü evrensel saat) kullanılarak listelenmiştir.. Bu dosyaların tarih ve saatleri, yerel bilgisayarınızda yerel saatinize ve geçerli gün ışığından yararlanma saatine (DST) göre görüntülenir.. Dosyaları. belirli işlemleri gerçekleştirdiğinizde ek olarak, tarihler ve saatler değişebilir
Windows XP dosya bilgileriyle ilgili notlar
  • Bu tablolarda listelenen dosyaların yanı sıra, bu düzeltmenin bir ilişkili güvenlik kataloğu dosyası da yükler (bbsayı.cat), imzalı bir Microsoft dijital imzası.
Tüm desteklenen x 86 tabanlı sürümleri Windows XP SP3'ün
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaat
Csrsrv.dll5.1.2600.370833,28018 Mayıs 201007: 49
Csrsrv.dll5.1.2600.598133,28007 May 201015: 23

Durum

Microsoft, bu, "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde. listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun onaylamıştır

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 982551 - Last Review: 22 Haziran 2010 Salı - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 3
  • Microsoft Windows XP Service Pack 2
Anahtar Kelimeler: 
kbexpertiseinter kbhotfixserver kbqfe kbfix kbautohotfix kbsurveynew kbprb kbmt KB982551 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:982551

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com