Düzeltme: SQL Server 2008 veya SQL Server 2008 R2 sunucu Bütünleştirme Hizmetleri bileşeni yüklü olmadığında veri profili açmak için veri profil Görüntüleyicisi çalıştırılamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 982564 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Microsoft, Microsoft SQL Server 2008 dağıtır ve karşıdan yüklenebilir bir dosya olarak SQL Server 2008 R2 giderir. Düzeltmeleri toplu olduğu için her yeni sürüm tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2008 ve SQL Server 2008 R2'de bulunan tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft SQL Server 2008 veya SQL Server 2008 R2 aşağıdaki senaryoyu düşünün:
 • Bir yönetim aracı bir sunucuya yükleyin. Örneğin, SQL Server Management Studio aracını veya SQL Server Business Intelligence Development Studio aracını bir sunucuya yükleyin.
 • Integration Services bileşenini, sunucu üzerinde yüklü değil.
 • Size, bir veri profil dosyasını açmak için veri profil Görüntüleyicisi'ni çalıştırın.
Bu senaryoda, aşağıdakine benzer bir hata iletisi alabilirsiniz::
Hata: Veri profil Görüntüleyicisi Integration Services'ı bir SQL Server 2008 bu sürümlerinin yüklenmesini gerektirir: standart, Enterprise Developer ya da değerlendirme. Integration Services'ı yüklemek için SQL Server Kur'u çalıştırın ve Integration Services'ı seçin.
NOT:Varsayılan olarak, veri profil Görüntüleyicisi'ni başlatmak için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:
 • ' I tıklatınSTART ::, işaretTüm Programlar, işaretMicrosoft SQL Server 2008, işaretTümleştirme Hizmetleri' iVeri profil Görüntüleyicisi.
 • Başlat ' ı türüC:\Program Files (x 86) \Microsoft SQL Server\100\DTS\Binn\DataProfileViewer.exeiçindeÇalışmakutusunu tıklatın ve sonraTamam..

Çözüm

Toplu güncelleştirme bilgileri

SQL Server 2008 Service Pack 1

Bu sorunla ilgili düzeltme, SQL Server 2008 Service Pack 1 için toplu güncelleştirme 9, önce yayımlanmıştır. Bu toplu güncelleştirme paketi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2083921SQL Server 2008 Service Pack 1 için toplu güncelleştirme paketi 9
NOT:Yapılar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2008 ile birlikte tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Microsoft bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama düşünün önerir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın::
970365SQL Server 2008, SQL Server 2008 Service Pack 1'de yayımlandıktan sonra yayımlanan oluşturur
Microsoft SQL Server 2008, düzeltmeleri belirli SQL Server hizmet paketleri oluşturulur. SQL Server 2008 Service Pack 1 yüklemesi için bir SQL Server 2008 Service Pack 1 düzeltme uygulamanız gerekir. Varsayılan olarak, bir SQL Server hizmet paketinde sağlanan herhangi bir düzeltme sonraki SQL Server hizmet paketine dahil edilir.

SQL Server 2008 R2

Bu sorunla ilgili düzeltme, toplu Update 5'te önce yayımlanmıştır. SQL Server 2008 R2 için bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2438347SQL Server 2008 R2 için toplu güncelleştirme paketi 5
NOT:Yapılar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2008 R2 ile birlikte verilen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama ele almanızı öneririz. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın::
981356SQL Server 2008 R2 SQL Server 2008 R2 yayımlandıktan sonra yayımlanan oluşturur.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Referanslar

SQL Server için değişen hizmet modeli hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935897Değişen bir hizmet modeli bildirilen sorunlar için düzeltmeler sunmak için SQL Server ekibinden kullanılabilir
SQL Server güncelleştirmelerinin adlandırma şeması hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
822499Microsoft SQL Server yazılım güncelleştirme paketlerinin yeni adlandırma şeması
Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın::
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 982564 - Last Review: 20 Aralık 2010 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft SQL Server 2008 Service Pack 1
 • Microsoft SQL Server 2008 Developer
 • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2008 Standard
 • Microsoft SQL Server 2008 Workgroup
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Developer
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Workgroup
Anahtar Kelimeler: 
kbfix kbqfe kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB982564 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:982564

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com