Oprava: "SqlCeParameter s ParameterName < Parametr Name > není obsažen v této SqlCeParameterCollection" chybová zpráva pomocí zprostředkovatele dat.NET Compact Framework pro SQL Server Compact přístupu SQL Server Compact 3.5

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 982565 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Microsoft Compact zprostředkovatele dat .NET Framework pro SQL Server Compact používáte pro přístup k aplikaci Microsoft SQL Server (Compact 3.5.
  • Inicializátor z kompaktního zprostředkovatele dat .NET Framework pro SQL Server Compact obsahuje název připojené parametr, který používá kódování Unicode. Nebo velká a malá písmena namapovaných parametr názvu se liší od aktivace název parametru, která je definována v dotazu SQL-transakcí.
  • Generování aplikace.
v tomto případě se zobrazí následující chybová zpráva:
System.IndexOutOfRangeException: SqlCeParameter s ParameterName < Parametr Name > není obsažen v SqlCeParameterCollection.

na System.Data.SqlServerCe.SqlCeCommand.CompileQueryPlan()

na System.Data.SqlServerCe.SqlCeCommand.ExecuteCommand (CommandBehavior chování, metoda String, ResultSetOptions možnosti)

na System.Data.SqlServerCe.SqlCeCommand.ExecuteNonQuery()

Poznámka:k tomuto problému dochází v případě, že aktuální podproces aplikace je spuštěna v jednom z následujících jazykových verzí:
  • Kazaština
  • Turecké
  • Maďarština

Řešení

Opravu hotfix, která řeší tento problém je zahrnuta v balíčku kumulativní aktualizace 1 pro SQL Server Compact 3.5 Service Pack 2.

Další informace o způsobu získání balíčku kumulativní aktualizace, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:

982841Kumulativní aktualizace 1 pro SQL Server Compact 3.5 Service Pack 2

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Odkazy

Další informace o terminologii aktualizace softwaru, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 982565 - Poslední aktualizace: 28. července 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server Compact 3.5
Klíčová slova: 
kbfix kbqfe kbautohotfix kbhotfixserver kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB982565 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:982565

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com