ID článku: 982671 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Rozhranie Microsoft .NET Framework je komplexný a konzistentný programovací model. Rozhranie .NET Framework sa používa na tvorbu aplikácií, ktoré ponúkajú vizuálne atraktívne používateľské rozhranie, bezproblémovú a zabezpečenú komunikáciu a schopnosti modelovania rôznych podnikových procesov. Program .NET Framework 4 funguje súčasne so staršími verziami rozhrania .NET Framework. Aplikácie založené na starších verziách rozhrania .NET Framework sa budú aj naďalej spúšťať pomocou predvolenej cieľovej verzie.

DALSIE INFORMACIE

Program .NET Framework 4 je k dispozícii na lokalitách Windows Update (WU) a Windows Server Update Service (WSUS). Program .NET Framework 4 je vydaný ako voliteľná aktualizácia pre systémy Windows Server 2003, Windows Server 2008 a Windows Server 2008 R2.

Na lokalite služby WSUS je program .NET Framework 4 k dispozícii ako voliteľná aktualizácia pre systémy Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2003, Windows Server 2008 a Windows Server 2008 R2. 

ODKAZY

Ďalšie informácie o rozhraní .NET Framework nájdete v článku databázy Microsoft Knowledge Base, ktorý sa zobrazí po kliknutí na nasledujúce prepojenie:
Výhody rozhrania Microsoft .NET Framework
Ďalšie informácie o programe .NET Framework 4 Client Profile nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Program .NET Framework 4 Client Profile

Vlastnosti

ID článku: 982671 - Posledná kontrola: 23. septembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft .NET Framework 4.0
Kľúčové slová: 
atdownload kbfix kbsurveynew kbqfe kbexpertiseadvanced KB982671

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com