Pasek tytułu programu Access 2010 wskazuje Access 2007 podczas tworzenia nowej bazy danych lub podczas otwierania istniejącej bazy danych Access 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 983039 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

W programie Microsoft Access 2010 przyjmować tworzenia nowej bazy danych lub otwierania istniejącej bazy danych Microsoft Access 2010. W tej sytuacji na pasku tytułu wskazuje Access 2007. Na przykład pasek tytułu podobny do następującego:
Database1: Bazy danych (Access 2007) — program Microsoft Access

Przyczyna

To zachowanie jest zgodne z projektem. Na pasku tytułu wskazuje format wersji pliku bazy danych, a nie wersji programu Access, które są uruchomione.

Właściwości

Numer ID artykułu: 983039 - Ostatnia weryfikacja: 12 lipca 2013 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Access 2010
Słowa kluczowe: 
kbsurveynew kbtshoot kbprb kbexpertiseinter kbmt KB983039 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 983039

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com