Yeni bir veritabanı oluşturmak veya varolan bir Access 2010 veritabanını açtığınızda, Access 2007 Access 2010 başlık çubuğunu gösterir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 983039 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Access 2010'da, yeni bir veritabanı oluşturmak veya varolan bir Microsoft Access 2010 veritabanını açmak varsayalım. Bu durumda, Access 2007 başlık çubuğunu gösterir. Örneğin, başlık çubuğunda aşağıdakine benzer:
Database1: Veritabanı (Access 2007) - Microsoft Access

Neden

Bu davranış tasarımdan kaynaklanır. Başlık çubuğunu değil Access sürümü, kullanmakta olduğunuz veritabanı dosyasının sürüm biçimi gösterir.

Özellikler

Makale numarası: 983039 - Last Review: 12 Temmuz 2013 Cuma - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Access 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbsurveynew kbtshoot kbprb kbexpertiseinter kbmt KB983039 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 983039

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com