Değil sorulur bir barkod veya etiket kaydetme veya yazdırma sunucusunda SharePoint 2010 tarayıcı etkin belge için bir Office Web uygulaması kullanırken girme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 983060 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Aşağıdaki senaryoyu düşünün:
  • Bir Microsoft SharePoint Server 2010 sunucusu varsa it. yüklü Microsoft Office Web uygulamaları
  • The SharePoint Yöneticisi kullanıcıların bir barkod ya da önce çalıştıklarında kaydetmek veya yazdırmak etiket gerektiren bir içerik türü oluşturur bir Office 2010.
Kullanıcı çalışırsa yazdırın veya kaydedin Office Web uygulaması, bir Office 2010 tarayıcı etkin belge belge kaydeder veya kullanıcı için bir barkod veya sormadan yazdırır etiket.

Neden

Bar kodlar ve etiketler belgeler için Office Web uygulamaları, desteklemediği için bu sorun oluşur. Bar kodlar ve etiketler yalnızca Office 2010 uygulamalar, masaüstü sürümünde desteklenir. 

Pratik Çözüm

Tarayıcı etkin belge düzenlemek yerine, Office Web uygulamaları Masaüstü Office 2010 uygulamaları kullanmak için kullanıcıların talimatını bu soruna geçici çözüm . Tarayıcıda etkinleştirilmiş belgeler için varsayılan davranışı değiştirmek ve bunları bir masaüstü Office 2010 uygulama tarafından açılmış isterseniz, aşağıdaki TechNet makalesine ziyaret edin:

Özellikler

Makale numarası: 983060 - Last Review: 26 Temmuz 2010 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Professional Plus 2010
  • Microsoft Office Standard 2010
  • Microsoft Word Web App
  • Microsoft SharePoint Server 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbprb kbtshoot kbweb kbsurveynew kbpubtypekc kbmt KB983060 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:983060

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com