V roce 2010 aplikace Outlook některé interní Příjemci dostávají sdílení připojení k Internetu soubor namísto zprávy sdílení kalendáře

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 983062 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář:
 • V roce 2010 s Microsoft Outlook klepněte pravým tlačítkem myši na kalendář na serveru Exchange, přejděte na Sdílené složkya klepněte na tlačítko Sdílet kalendář.
 • Přidat příjemce K pole zprávy zadáním aliasy příjemců a poté přijetím návrhů funkce Automatické dokončování, které jsou součástí aplikace Outlook do roku 2010.
 • Odešlete pozvání ke sdílení.
V tomto případě obdržíte prompting následující zpráva:

Někteří příjemci byl sdílet kalendář. Však sdílení kalendáře není k dispozici následující položky z důvodu nastavení oprávnění v síti:

Jméno kontaktu<contact address=""></contact>

Chcete je odeslat kopii tohoto kalendáře v e-mailové zprávy místo?

AnoNe

Některé kontakty, které jsou uvedeny jsou vnitřní sítí intranet a servery Exchange. Tyto kontakty jsou však uvedeny spolu s jejich externí adresy a s jejich název interního účtu.

Pokud klepnete na tlačítko Ano, zobrazí se následující zpráva prompting:

Odeslat kalendář e-mailem

Zadejte informace kalendáře, které chcete zahrnout.

Kalendář: Selected_Calendar

Rozsah: Date_Range

Podrobnosti: Availability_Information

Upřesnit:

OKStorno

Pokud klepnete na tlačítko OK, e-mailu, sdílení kalendáře je vytvořena zpráva obsahující přílohu sdílení připojení k Internetu, který obsahuje data kalendáře. Soubor sdílení připojení k Internetu neumožňuje interní příjemci sdílení kalendáře pomocí serveru Exchange. Sdílení připojení k souboru obsahuje pouze kopii informace o vašem kalendáři.

Příčina

K tomuto problému dochází, když interního příjemce je také v seznamu kontaktů v aplikaci Outlook 2010. Přidáte-li příjemce zprávu sdílení kalendáře, funkce automatického dokončování roku Outlook 2010 příjemce přidá do seznamu příjemců pomocí externí e-mailovou adresu příjemce.

Příjemce má například alias aplikace Exchange Uživatel1. Po přidání příjemce zprávy sdílení kalendáře, jejich adresa je zobrazena jakoUživatelské_jméno (Uživatel1@contoso) a nikoli jako Uživatelské_jméno.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, vyberte vnitřní příjemci přímo z globálního seznamu adres. Chcete-li to provést, postupujte takto:
 1. V pozvání ke sdílení, klepněteK tlačítko. NaVybrat jména Otevře se okno.
 2. V Adresa, vyberteGlobální seznam adres.
 3. V Hledání pole, zadejte jméno příjemce.
 4. Vyberte příjemce, kterému chcete odeslat pozvání a klepněte na tlačítkoK.
 5. Kroky 3 a 4 opakujte u každého příjemce vnitřní Exchange, kterému chcete odeslat pozvání.
 6. Klepněte na tlačítko OKa klepněte na tlačítkoOdeslat.

Vlastnosti

ID článku: 983062 - Poslední aktualizace: 24. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook 2010
 • Microsoft Outlook 2010 with Business Contact Manager
Klíčová slova: 
kbprb kbpubtypekc kbsurveynew kbtshoot kbaddressbook kbcalendar kbmt KB983062 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:983062

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com