"Nemáte oprávnění k vytvoření položky v této složce" chybě dochází, přestože máte oprávnění ke složce v aplikaci Outlook 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 983114 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Máte aplikaci Microsoft Outlook 2010 profil, který má dva účty serveru Microsoft Exchange Server. Oba účty mají úložiště veřejných složek.
  • Vytvořit složku, která je zobrazena na obou účtů. Jeden účet nemá oprávnění k přístupu ke složce a další účet nemá oprávnění k přístupu ke složce.
  • Pomocí účtu, který nemá oprávnění k pokusu o vytvoření příspěvku ve složce, a poté se zobrazí následující chybová zpráva:
    Nemáte oprávnění k vytvoření položky v této složce.
  • Ve stejné relaci aplikace Outlook použijte účet, který nemá oprávnění k pokusu o vytvoření příspěvku ve stejné složce.

v tomto případě se zobrazí chybová zpráva, které jsou zmíněny.

Příčina

k tomuto problému dochází, protože není vyprázdnění mezipaměti pro aplikaci Outlook 2010 přepnete-li účty ve stejném profilu. Protože účet, který nemá oprávnění se pokusil o přístup ke složce, tento účet má vlastnictví složky, až po restartování aplikace Outlook 2010.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, ukončete aplikaci Outlook 2010 a znovu spusťte aplikaci Outlook 2010. Tak budou smazány interní mezipaměti používaný pro přístup k veřejné složce. 2010 aplikace Outlook

Poznámka:Po restartování aplikace Outlook 2010, přesvědčte se, zda je účet, který má příslušná oprávnění prvního pokusu o přístup ke složce.

Vlastnosti

ID článku: 983114 - Poslední aktualizace: 25. června 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2010
Klíčová slova: 
kbprb kbtshoot kbsurveynew kberrmsg kbemail kbpubtypekc kbmt KB983114 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:983114

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com