"Nemáte povolenie na vytvorenie položky v tomto priečinku" chyba vyskytuje aj v prípade, že máte povolenia do priečinka v programe Outlook

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 983114 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Uvažujme o nasledovnom scenári:
  • Máte Microsoft Outlook 2010 alebo Microsoft Outlook 2013 profil, ktorý má dve kontá servera Microsoft Exchange. Obidva účty majú verejné priečinky obchod.
  • Môžete vytvoriť priečinok, ktorý je viditeľný na obidva účty. Jedno konto nemá povolenie na prístup k priečinku, a iné konto nemá povolenie na prístup k priečinku.
  • Môžete použiť konto, ktoré nemá povolenie skúsiť vytvoriť post v priečinku, a potom dostanete nasledovné chybové hlásenie:
    Nemáte povolenie na vytvorenie položky v tomto priečinku.
     
  • V rovnakej relácii programu Outlook používate konto, ktoré máte povolenia skúsiť vytvoriť post v rovnakej zložke.

V tomto scenári, dostanete rovnaké chybové hlásenie, ktoré bolo uvedené predtým.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože cache pre Outlook nevyprázdni paketovej kontá v tom istom profile. Pretože účet, ktorý nemá oprávnenie sa snažil získať prístup k priečinku, tento účet vlastní zložky až po reštartovaní programu Outlook.

Ako problém obísť

Obísť tento problém, ukončite program Outlook, a potom reštartujte program Outlook. Toto vymaže internej vyrovnávacej pamäte, ktoré používa program Outlook na prístup do verejného priečinka.

Poznámka Po reštartovaní programu Outlook, uistite sa, že účet, ktorý má príslušné povolenia je prvá pokúsiť získať prístup k priečinku.

Vlastnosti

ID článku: 983114 - Posledná kontrola: 23. apríla 2013 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Outlook 2013
  • Microsoft Outlook 2010
Kľúčové slová: 
kbprb kbtshoot kbsurveynew kberrmsg kbemail kbpubtypekc kbmt KB983114 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 983114

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com