"Ви не маєте дозволу на створення елементів у цій папці" помилка відбувається, навіть за наявності дозволів на каталог вхідних повідомлень в Outlook

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 983114 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Розглянемо таку ситуацію.
  • У вас є Microsoft® Outlook® 2010 або Microsoft Outlook 2013 профіль, який має два облікові запис А бізнес-партнера сервера Microsoft Exchange. Обидва облікові запис А бізнес-партнера мають суспільним папки пул носіїв поштових скриньок.
  • Створити каталог вхідних повідомлень, яка відображається для обох облікових записів. Один обліковий запис А комп'ютера не має дозволу на доступ до папки, і інші обліковий запис А комп'ютера має права доступу до папки.
  • Використовувати обліковий запис А комп'ютера, який не має прав, щоб спробувати створити протокол IMAP в папці, а потім з'являється таке протокол IMAP про помилку:
    Ви не маєте дозволу на створення запису в цій папці.
     
  • В одному сеансі Outlook у разі сценарій виконання облікового запису, що мають дозволи, щоб спробувати створити запис А у папці.

У цьому випадку ви отримаєте саме протокол IMAP про помилку, яке було згадано раніше.

причина

Ця проблема виникає тому, що кеш для Outlook не очищено після переключення облікових записів в одному профілю. Оскільки обліковий запис А комп'ютера, який не має прав, намагався отримати доступ до папки, цей обліковий запис А комп'ютера має власником папки після перезапуску Outlook.

Обхідний шлях

Щоб вирішити цю проблему, закрийте а потім перезапустіть Outlook. Це очищає внутрішнього кешу, який використовується Outlook для доступу до спільної папки.

Примітка. Після перезапуску Outlook, переконайтеся, що обліковий запис А комп'ютера має відповідні дозволи є першим, щоб спробувати отримати доступ до папки.

Властивості

Номер статті: 983114 - Востаннє переглянуто: 23 квітня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft Outlook 2013
  • Microsoft Outlook 2010
Ключові слова: 
kbprb kbtshoot kbsurveynew kberrmsg kbemail kbpubtypekc kbmt KB983114 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 983114

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com