Funkcja Intellitrace w Visual Studio 2010 nie działa poprawnie

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 983301 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Może wystąpić jeden lub więcej z następujących problemów Intellitrace w programie Microsoft Visual Studio 2010:

Problem 1

Rozważmy następujący scenariusz. Utworzyć usługa w chmurze. Włączyć funkcję Intellitrace. Następnie można wdrożyć usługę Microsoft Azure tkaniny i następnie generowany jest plik pakietu usług. W tym scenariuszu Intellitrace pliki binarne zawarte są dwa razy dla każdej roli Usługa w chmurze w pliku pakietu nieoczekiwanie.

Problem 2

Funkcja Intellitrace jest wyłączona w 32-bitowych systemach operacyjnych. W związku z tym nie można zebrać informacji śledzenia from64-bitowe wersje wystąpień Microsoft Azure.

Przyczyny problemu 2

Ten problem występuje, ponieważ 64-bitowej wersji składnika Intellitrace (Tracelogprofiler.dll) nie jest zainstalowany on32-bitowych systemach operacyjnych.

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Firma Microsoft udostępniła obsługiwaną poprawkę. Jednakże ta poprawka jest przeznaczona tylko do rozwiązania problemu opisanego w tym artykule. Powinna być stosowana tylko w systemach, w których ten problem występuje. Ta poprawka może być nadal w fazie testowania. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Aby pobrać tę poprawkę z galerii kodów MSDN, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://code.msdn.microsoft.com/KB983301

Uwaga Galerii kodów MSDN zawiera listę języków, dla których dostępna jest poprawka. Jeśli Twój język na liście nie jest widoczny, to dlatego galerię kodu na stronie zasobów nie jest dostępna dla danego języka.

Uwaga W przypadku wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu może być wymagane utworzenie osobnego zlecenia usługi. Typowe opłaty za korzystanie z pomocy technicznej będą pobierane tylko w przypadku dodatkowych pytań i problemów, których nie można rozwiązać przy użyciu tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej i obsługi klienta firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Tę poprawkę można również pobrać z następującej witryny firmy Microsoft w sieci Web:
https://Connect.microsoft.com/VisualStudio/downloads/DownloadDetails.aspx?DownloadID=28820

Wymagania wstępne

Musi mieć pełnej handlowej wersji programu Visual Studio 2010 w celu zastosowania tej poprawki.

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Nie musisz ponownie uruchomić komputer po zastosowaniu tej poprawki, jeśli jest używane nie wystąpienia programu Visual Studio.

Informacje dotyczące zastępowania poprawek

Ta poprawka nie zastępuje żadnych innych poprawek.

Informacje dotyczące plików poprawki

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty pliku (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom zostały podane w formacie uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC, Coordinated Universal Time). Po wyświetleniu informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć z karty Strefa czasowa w elemencie Data i godzina w Panelu sterowania.
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataGodzinaPlatforma
Microsoft.VisualStudio.vil.notifypointinprochost.dll10.0.30319.30943,42408-maj - 2010 maja-201016:35x86
Tracelogprofiler.dll10.0.30319.309668,00008-maj - 2010 maja-201016:35x86
Tracelogprofiler.dll10.0.30319.309845,15208-maj - 2010 maja-201016:35x 64

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Właściwości

Numer ID artykułu: 983301 - Ostatnia weryfikacja: 22 czerwca 2014 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Visual Studio 2010 Premium with MSDN
  • Microsoft Visual Studio 2010 Professional
  • Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate
  • Microsoft Azure
Słowa kluczowe: 
kbhotfixserver kbqfe kbexpertiseadvanced kbsurveynew atdownload kbmt KB983301 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 983301

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com