Funkcia Intellitrace v Visual Studio 2010 nefunguje správne

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 983301 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Sa môže vyskytnúť jeden alebo viac z nasledujúcich problémov Intellitrace v Microsoft Visual Studio 2010:

Problém 1

Uvažujme o nasledovnom scenári. Môžete vytvoriť službu mrak. Môžete aktivovať funkciu Intellitrace. Potom môžete nasadiť službu Microsoft Azure textílie a potom je generovaný súbor balíka služieb. V tomto scenári, Intellitrace binárne súbory sú dva krát pre každú úlohu cloud služby v súbore balíka nečakane.

Problém 2

Intellitrace funkcia je vypnutá v 32-bitových operačných systémoch. Preto nemôžete zbierať stopy informácie from64-bitových verziách systémov Microsoft Azure inštancie.

Príčinou vydania 2

Tento problém sa vyskytuje, pretože 64-bit verzia Intellitrace zložky (Tracelogprofiler.dll) nie je nainštalovaná on32-bitové operačné systémy.

Riešenie

Informácie o rýchlej oprave

Podporovaná rýchla oprava je k dispozícii od spoločnosti Microsoft. Táto rýchla oprava je však určená opraviť len problém, ktorý je popísaný v tomto článku. Uplatňovať táto rýchla oprava len na systémy, ktoré sú zažíva tento špecifický problém. Táto rýchla oprava môže byť ďalej testovaná. Preto, ak ste nie sú vážne ovplyvnení tento problém, odporúčame vám počkať na nasledujúcu aktualizáciu softvéru, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu.

Ak chcete prevziať túto rýchlu opravu z lokality MSDN Code Gallery, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://code.MSDN.Microsoft.com/KB983301

Poznámka: MSDN Code Gallery sa zobrazujú jazyky, pre ktoré je rýchla oprava k dispozícii. Ak nevidíte váš jazyk uvedený, je preto stránka Code Gallery nie je k dispozícii pre daný jazyk.

Poznámka: Ak sa vyskytnú ďalšie problémy alebo ak sa žiadne riešenie problémov nevyžaduje, budete musieť vytvoriť samostatnú servisnú požiadavku. Obvyklé náklady na podporu sa budú vzťahovať na dodatočné otázky podpory a problémy, ktoré nespĺňajú kritériá pre túto špecifickú rýchlu opravu. Úplný zoznam telefónnych čísel, Microsoft zákaznícky servis a podpora alebo vytvorte samostatnú servisnú požiadavku, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Môžete si tiež stiahnuť túto rýchlu opravu z nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
https://Connect.Microsoft.com/VisualStudio/downloads/DownloadDetails.aspx?DownloadID=28820

Predpoklady

Musíte mať verziu Visual Studio 2010 nainštalovaný chcete použiť túto rýchlu opravu.

Požiadavka na reštartovanie

Nemáte na reštartovanie počítača po nainštalovaní rýchlej opravy, ak sa používa žiadna inštancia programu Visual Studio.

Informácie o nahradení pre rýchlu opravu

Táto rýchla oprava nenahrádza žiadne ďalšie rýchle opravy.

Informácie o súboroch

Anglická verzia tejto rýchlej opravy má atribúty súborov (alebo novšie atribúty) uvedené v nasledujúcej tabuľke. Dátumy a časy jednotlivých súborov sú uvedené v univerzálnom svetovom čase (UTC). Keď zobrazíte informácie o súbore, čas sa prevedie na miestny čas. Na vyhľadať rozdiely medzi časom UTC a miestnym časom, použite čas zóna kartu v Dátum a čas položky v ovládacom paneli.
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČasPlatforma
Microsoft.VisualStudio.vil.notifypointinprochost.dll10.0.30319.30943,42408-máj - 2010 máj-201016:35x86
Tracelogprofiler.dll10.0.30319.309668,00008-máj - 2010 máj-201016:35x86
Tracelogprofiler.dll10.0.30319.309845,15208-máj - 2010 máj-201016:35x64

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Vlastnosti

ID článku: 983301 - Posledná kontrola: 22. júna 2014 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Visual Studio 2010 Premium with MSDN
  • Microsoft Visual Studio 2010 Professional
  • Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate
  • Microsoft Azure
Kľúčové slová: 
kbHotfixServer kbqfe kbexpertiseadvanced kbsurveynew atdownload kbmt KB983301 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 983301

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com