Відлагоджувача функції Visual Studio 2010 не працює належним чином

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 983301 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Можуть виникнути одна або кілька таких проблем відлагоджувача Microsoft Visual Studio 2010:

Випуск 1

Розглянемо таку ситуацію. Ви створюєте хмара служби. Ввімкнути функцію відлагоджувача. Тоді розгортання служби Microsoft Azure тканину і буде створено файл пакета послуг. У цьому випадку відлагоджувача двійкові файли включені два рази для кожної ролі хмара служби, у файл пакета несподівано.

Випуск 2

Відлагоджувача функція відключена на 32-розрядні операційні системи. Таким чином, ви не можете зібрати трасування інформації from64-розрядні версії Microsoft Azure інстанцій.

Причиною випуск 2

Ця проблема виникає тому, що 64-розрядну версію компонента відлагоджувача (Tracelogprofiler.dll) не інстальовані on32-розрядні операційні системи.

Розв'язанн

Відомості про виправлень

Виправлення можна отримати від корпорації Майкрософт. Проте це виправлення призначена лише для вирішення проблеми, описаної в цій статті. Застосовуйте це виправлення лише до системний інтегратор, які відчувають вказана проблема. Це виправлення може потребувати додаткового приймальні випробування. Тому, якщо ви не завдає на цю проблему, ми рекомендуємо чекати наступного оновлення програмного забезпечення, що містить це виправлення.

Щоб завантажити це виправлення з галереї коду MSDN, відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://Code.MSDN.Microsoft.com/KB983301

Примітка. Галерея коду MSDN відображаються мови, для якої доступний виправлення. Якщо ви не бачите вашу мову у списку, це тому, що сторінка ресурсу код галерея недоступна для цієї мови.

Примітка. Якщо виникають додаткові проблеми, або якщо будь-які виправлення, можливо, доведеться створити окремий запит до служби. Витрати на звичайні підтримки буде застосовуватися до додаткової підтримки питання і питання, які не відповідають критеріям для цього конкретного виправлення. Для отримання повного списку Microsoft обслуговування і підтримки клієнтів телефонних номерів, або створити окремий запит до служби відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Ви також можете завантажити його з веб-сайт корпорації Майкрософт:
HTTPS://Connect.Microsoft.com/VisualStudio/Downloads/DownloadDetails.aspx?DownloadID=28820

Необхідні умови

Ви повинні мати версії програми Visual Studio 2010 встановлений для застосування цього виправлення.

Необхідність перезавантаження

Не потрібно перезавантажувати комп'ютер-зразок після інсталяції виправлення, якщо використовується жодного випадку Visual Studio.

Відомості про заміну виправлень

Це виправлення не замінює жодних інших виправлень.

Відомості про файли

Англійська версія цього виправлення має атрибути файлів (або новіші атрибути файлів) подані в нижченаведеній таблиці. Дати й часу для цих файлів перераховані за скоординованим універсальним часом (UTC). Під Вільний час перегляду відомостей про файл, обраховуються за місцевим часом. Щоб визначити різницю між UTC і місцевим часом, використовувати вкладку часовий пояс у дата і вільний Вільний час елемент панелі керування.
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуВерсія файлуРозмір файлуДатаВільний часПлатформа
Microsoft.visualstudio.vil.notifypointinprochost.dll10.0.30319.30943,42408-Травень - 2010 травня-201016:35на базі x86-процесорів
Tracelogprofiler.dll10.0.30319.309668,00008-Травень - 2010 травня-201016:35на базі x86-процесорів
Tracelogprofiler.dll10.0.30319.309845,15208-Травень - 2010 травня-201016:35x64

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

Властивості

Номер статті: 983301 - Востаннє переглянуто: 21 червня 2014 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
  • Microsoft Visual Studio 2010 Premium with MSDN
  • Microsoft Visual Studio 2010 Professional
  • Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate
  • Microsoft Azure
Ключові слова: 
kbhotfixserver kbqfe kbexpertiseadvanced kbsurveynew atdownload kbmt KB983301 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 983301

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com