Popis balíčku opravy hotfix pro aplikaci Microsoft Office Project Server 2007 (Pjsrvapp-x-none.msp; Pjsrvwfe-x-none.msp): 29. června 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 983312 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje serveru Microsoft Office Project 2007 vyřešených v opravě hotfix sady Office Project Server 2007 balíček, který je ze dne 29. června 2010.
Tento článek popisuje následující položky o balíčku oprav hotfix:
 • Problémy, které balíčku oprav hotfix.
 • Požadavky pro instalaci opravy hotfix balíček.
 • Zda po restartování počítače po instalaci Balíček opravy hotfix.
 • Zda balíček opravy hotfix nahrazuje všechny ostatní balíčcích oprav hotfix.
 • Zda je nutné provedení změn v registru.
 • Soubory obsažené v balíčku oprav hotfix.

ÚVOD

Tento balíček oprav hotfix řeší problémy

 • Zvažte následující scénář. Přijmete aktualizaci v projektu, který obsahuje úkol zahájen. Úkol máDokončit dříve nežomezení a alespoň jeden-zahájení přiřazení zpoždění. V tomto scénáři je datum zahájení úkolu přesunuta na dřívější datum po schválení aktualizace.
 • V případě, že je zdroj dovozů, časový rozvrh, kde se pro daný úkol v časovém rozvrhu odpovídající, Skutečná práce hodnotu "0 h" zrušují skutečné hodnoty nejsou importovány. není žádné plánované pracovní den.
 • Odeslání aktualizace pro zvýšení zbývající práce přiřazení úkolu dokončeno Pevná doba trvání. To způsobí zpoždění přiřazení, které chcete přidat, a datum, které chcete přesunout zahájení úkolu.
 • Místní nastavení webů aplikace Project Web Access (PWA) nastavte na hodnotu, jako je například Portugalské. Při úpravě hodnoty nákladů v návrhu projektu nebo projekt činnosti může hodnotu vynásobený 100 nebo nelze uložit. Například hodnota zadaná jako 10.536.77 se může změnit 1.053.677,00 na Uložit.
 • Po instalaci balíčku opravy hotfix, která je popsána v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base 977028, obdržíte následující chybovou zprávu po klepnutíSi sami přiřazují týmové úkoly:
  Došlo k neočekávané chybě.

 • Zadáte-li skutečnou práci pro daný úkol, přesunutí datum zahájení úkolu změní skutečné počáteční datum přiřazení a způsobí, že skutečné práce na úkolu také přesunout.
 • Při pokusu o rozbalení dílčí projekt z hlavního projektu prostřednictvím zobrazení Centrum projektů, data není načten. Navíc obdržíte zavádějící následující chybová zpráva:
  Centrum projektů nelze získat přístup k projektu, které chcete rozbalit. Je nejpravděpodobnější, že buď nemáte oprávnění k zobrazení projekt, jiný uživatel odstranil tento projekt, než bylo možné jej zobrazit nebo jiného uživatele je v procesu publikování projektu.

 • Odmítnuté aktualizace jsou neustále re-submitted uživatelé, kteří mají nejsou opraveny aktualizací.
 • Uložíte-li návrh, i po zadání všech požadovaných polí zobrazí následující chybová zpráva:
  Zadejte hodnoty pro všechna požadovaná vlastní pole

 • Vlastní pole se změní při importu časového rozvrhu, nejsou importovány.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Problém se nedávno objevenými ovlivňujících plány projektů, které obsahují směrných plánů byla stanovena a součástí balíčku kumulativní aktualizace Project Server 2007 únor 2011. Tento problém byl vysledovat pochází v balíčku kumulativní aktualizace Project Server 2007 Duben 2010. Naše kumulativní aktualizace jsou přírůstkové, tento problém také vliv server aktualizace červen, srpen, říjen a prosinec.

Doporučujeme, aby si zákazníci nainstalovali nejnovější kumulativní aktualizace balíčky, které jsou popsány v KB953878. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
953878Kumulativní aktualizace jsou k dispozici z týmu Microsoft Office řešení nahlášených problémů

Odkazy

Další informace o terminologie pro aktualizace softwaru, klepněte na následující článek znalostní báze článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 983312 - Poslední aktualizace: 21. března 2011 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Project Server 2007
Klíčová slova: 
kbsurveynew kbexpertiseinter kb16bitonly kbhotfixrollup kbmt KB983312 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:983312

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com