DÜZELTME: bir sorgu veya SQL Server 2005 veya SQL Server 2008'de bir XML sütun içeren bir saklı yordam çalıştırdığınızda bir kilitlenme oluşur

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 983429 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Microsoft SQL Server 2005 Microsoft dağıtır veya Microsoft SQL Server 2008 karşıdan yüklenebilir bir dosya olarak düzeltir. Düzeltmeleri birikimlidir, her yeni sürüm tüm düzeltmeleri içerir ve önceki SQL Server 2005 veya Microsoft SQL Server 2008 ile verilen tüm güvenlik düzeltmelerini yayın. düzeltmek için
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Aşağıdaki senaryoyu düşünün:
 • , Sorgu veya geçici bir tablo kullanan bir saklı yordam vardır. Geçici tabloyu XML veri türü. sütun olan
 • Bir birincil XML dizin oluşturulduğunda XML sütun.
 • Birden çok işlem sorgu veya saklı yordamı aynı saat. arama vardır.
 • Deneyin bırakma geçici tablosu.
Bu senaryoda sorgu veya saklı yordam çalıştırmayı denediğinizde bir kilitlenme oluşur.

Neden

XML dizinler, dizin oluşturulmuş görünümler dahili olarak yönetilir. XML dizin içeren bir geçici tabloda SQL Server için XML dizin oluşturulan dizinlenmiş görünümün kimliği kilit gerekir. Ancak, bu kilit geçici tablosu. keser işlem ile çakışan

Çözüm

Toplu güncelleştirme bilgileri


SQL Server 2005

Düzeltmesi bu sorunu önce SQL Server 2005 Service Pack 3 için toplu güncelleştirme 10'da yayımlanmıştır. Bu toplu güncelleştirme paketi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
983329Toplu güncelleştirme paketi SQL Server 2005 Service Pack 3 için 10
NotSürüm önceki SQL Server 2005 ile gelen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltmek ve yapılar toplu, her yeni düzeltme sürümü olduğundan, tüm düzeltmeleri içerir. Microsoft bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama düşünün önerir. Daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
960598The SQL Server 2005, SQL Server 2005 Service Pack 3 yayımlanmıştır sonra yayımlanmış oluşturur
Microsoft SQL Server 2005 düzeltmeleri belirli SQL Server hizmet paketleri oluşturulur. Bir SQL Server 2005 Service Pack 3 yüklemesi için bir SQL Server 2005 Service Pack 3 düzeltme uygulamanız gerekir. Varsayılan olarak, SQL Server hizmet paketi içinde gelen bir düzeltme sonraki SQL Server hizmet paketinde bulunmaktadır.

SQL Server 2008

Düzeltme bu sorun, SQL Server 2008 Service Pack 1 için toplu güncelleştirme 9, önce yayımlanmıştır. Bu toplu güncelleştirme paketi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
20839219 SQL Server 2008 Service Pack 1 için toplu güncelleştirme
NotSürüm önceki SQL Server 2008 ile verilen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltmek ve yapılar toplu, her yeni düzeltme sürümü olduğundan, tüm düzeltmeleri içerir. Microsoft bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama düşünün önerir. Daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
970365The SQL Server 2008, SQL Server 2008 Service Pack 1 yayımlanmıştır sonra yayımlanmış oluşturur
Microsoft SQL Server 2008 düzeltmeler, belirli SQL Server hizmet paketleri oluşturulur. SQL Server 2008 Service Pack 1 yüklemesi için bir SQL Server 2008 Service Pack 1 düzeltme uygulamanız gerekir. Varsayılan olarak, SQL Server hizmet paketi içinde gelen bir düzeltme sonraki SQL Server hizmet paketinde bulunmaktadır.

Durum

Microsoft, bu, "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde. listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun onaylamıştır

Referanslar

SQL Server için değişen hizmet modeli hakkında ek bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935897Değişen bir hizmet modeli, SQL Server ekibinden bildirilen sorunlar için düzeltmeler sağlamak için kullanılabilir
SQL Server 2005 Service Pack 3'ü edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
913089SQL Server 2005 için en son hizmet paketini elde etme
Yeni özellikleri ve SQL Server 2005 Service Pack 3'ndeki geliştirmeler hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://go.Microsoft.com/fwlink/?LinkId=131442
SQL Server güncelleştirmelerinin adlandırma şeması hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
822499Güncelleştirme paketlerinin yeni adlandırma şeması Microsoft SQL Server yazılımı
Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 983429 - Last Review: 30 Temmuz 2010 Cuma - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft SQL Server 2005 Service Pack 3, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard X64 Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition for Itanium Based Systems
  • Microsoft SQL 2005 Server Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise X64 Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Developer Edition
  • Microsoft SQL 2005 Server Workgroup
  • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition for Itanium Based Systems
 • Microsoft SQL Server 2008 Developer
 • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2008 Standard
 • Microsoft SQL Server 2008 Workgroup
Anahtar Kelimeler: 
kbfix kbqfe kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbhotfixserver kbmt KB983429 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:983429

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com