Oprava: BACKSPACE nefunguje správně při použití editoru IME pro korejštinu na korejské znaky v aplikaci Microsoft Visual Studio 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 983505 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

BACKSPACE nefunguje správně při použití korejský editor IME (Input Method Editor) pro korejské znaky v aplikaci Microsoft Visual Studio 2010 Editor kódu. Například BACKSPACE musí být stisknuté dvakrát odstranit poslední písmeno znaky Hangul při práci v režimu složení.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku.. Tuto opravu hotfix instalujte pouze do systémů, ve kterých dochází k potížím popsaným v tomto článku.. Tato oprava hotfix může být dále testována.. Proto pokud není vážně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, který obsahuje tuto opravu hotfix.

v případě, že je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je sekce „oprava Hotfix k dispozici stahování"na začátku tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix..

Poznámka:-Li další dojít k potížím nebo je-li řešení potíží, je nutné, budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix.. Úplný seznam služby Microsoft a podporu telefonního čísla nebo chcete-li vytvořit zvláštní požadavek na službu, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka:Ve formuláři „Oprava Hotfix k dispozici stahování"zobrazí jazyky, pro které je k dispozici je oprava hotfix. Pokud váš jazyk není zobrazen, je protože oprava hotfix není k dispozici pro tento jazyk.

Také můžete stáhnout z následujícího webu společnosti Microsoft Connect tuto opravu hotfix:

https://Connect.microsoft.com/VisualStudio/Downloads/DownloadDetails.aspx?DownloadID=29499

Požadavky

Musí být 2010 Visual Studio, chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix nainstalovat.

Informace o restartování

Není nutné po instalaci této opravy hotfix restartovat počítač.

Informace o registru

Nemáte ke změně nastavení registru.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Informace o souborech

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější atributy souboru), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time).. Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas.. Chcete-li zjistit rozdíl mezi místním časem a časem UTC, v Ovládacích panelech, položce <STRONG class=uiterm>datum a čas</STRONG> si projděte si kartu <STRONG class=uiterm>časové pásmo</STRONG>..
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Microsoft.visualstudio.Editor.implementation.dll10.0.30319.314994,20007-VI-201019: 39x 86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „platí pro".

Další informace

i když tato chyba ovlivňuje pouze korejské znaky, ovlivňuje korejský text ve všech jazycích a všechny verze sady Visual Studio. Tuto opravu hotfix platí pro všechny podporované operační systémy pro aplikaci Visual Studio 2010.


Další informace o terminologii aktualizace softwaru, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 983505 - Poslední aktualizace: 7. září 2010 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visual Studio 2010 Professional
  • Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbHotfixServer kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB983505 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:983505

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com