Optimalizace stránkovacího souboru (stránkovací soubor.SYS)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 99768 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Systém Windows NT používá stránkovací soubor virtuální paměti se nazývá stránkovací soubor.SYS. Tento soubor je vytvořen během instalace systému Windows NT a je vždy umístěn v kořenový adresář. Konfigurace je bez ohledu na to, jaký systém, Vytvoří a stránkovací soubor systému Windows NT.

Stránkovací soubor není nutně jednoho souboru; může být skupina soubory uložené na různých místech, přes pevné disky a oddíly. Soubory jsou souhrnně označovány jako "stránkovací soubor." Když o velikosti stránkovacího souboru, součet všech souborů tvořících stránkovací soubor je jediná hodnota, je třeba ponechat v Nezapomeňte.

Při optimalizaci stránkování, je nutné splnit následující dvě pravidla soubor:

 1. Obecně byste měli nastavit velikost stránkovacího souboru na stejné systém velikost paměti RAM plus 12 MB. Je minimální velikost požadavek 22 MB pro operační systém. Pokud systémové paměti RAM plus Je menší než 22 MB, 12 MB, zvětšit velikost stránkovacího souboru do vaší systémové paměti RAM plus stránkovací soubor je nejméně 22 MB. Poznámka: 22 MB je, jaký operační systém vyžaduje jen pro sebe. Výkon aplikací přiměřené je celkem 40 MB doporučeno.

  Tyto velikosti jsou doporučeny, protože vyžaduje systém Windows NT "zálohování úložiště"vše, co si udržuje v paměti RAM. Pokud to vyžaduje systém Windows NT více místa v paměti RAM, musí být schopni zaměňovat kódu a dat stránkovací soubor nebo původní spustitelný soubor. Pokud systém Windows NT nelze provést, paměť, budou generovány chyby.

  Nastavíte-li stránkovací soubor na systémové paměti RAM plus 12 MB a stále Získejte upozornění na nedostatek paměti, zkuste zvětšit velikost stránkovacího soubor. Pokud potřebujete více místa na disku a neobdrželi jste paměti upozornění nebo problémů souvisejících s pamětí, můžete se pokusit snížit velikost stránkovacího souboru.

  Také pokud máte dostatek paměti RAM přebytek podporu operačního systémové a aplikační požadavky na paměť, potřebu velký stránkovací soubor je trh. Pokud máte, například 64 MB paměti RAM, je možné bezpečně zkrátit stránkovací soubor na velmi malé velikost.
 2. Máte-li více pevných disků, rozdělení stránkovacího souboru je Dobrý nápad, jak bude urychlit přístup. Pokud máte dva pevné disky a rozdělení stránkovacího souboru, mohou být oba disky přístup k informacím současně, což výrazně zvyšuje propustnost. Avšak pokud máte dva pevné disky a jeden pevný disk je rychlejší než druhý, mohou být účinnější uložit stránkovací soubor na pouze na rychlejší pevný disk. Mohou některé experimenty bude nutné nejlepší konfiguraci systému.

  Poznámka: Neexistuje žádný bod v rozdělení stránkovacího souboru mezi více oddílů, jak se nezvýší schopnost pevné disk přístup stránkovacího souboru. Může to být dobré, ale Pokud logické jednotky nejsou dostatečně velký, aby se celý stránkování soubor.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Vlastnosti

ID článku: 99768 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.1
Klíčová slova: 
kbother kbmt KB99768 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:99768

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com