Jak získat TCP/IP-32 3.11b pro systém Windows for Workgroups

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 99891
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Microsoft TCP/IP-32 verze 3.11b je aktualizace společnosti Microsoft TCP/IP-32 chráněný režim 32bitové VxD síťový zásobník protokolu TCP/IP pro Windows for Workgroups verze 3.11. Tato aktualizace je úplné obnovení protokolu TCP/IP-32 a obsahuje všechny součásti produktu. Informace o tom opravených v aktualizaci protokolu TCP/IP-32 dotazu na následující slovo znalostní báze Microsoft Knowledge Base (bez mezer):

   T C P U P D A T E
				

Další informace

Soubor Tcp32b.exe je samorozbalovací soubor obsahující soubory verze 3.11b TCP/IP-32.

Následující soubor je k dispozici ke stažení z centra pro stahování Microsoft Download Center:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhnout Tcp32b.exe
Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Soubor neobsahuje viry. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici k datu zveřejnění souborů. Soubor je uložen na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Vlastnosti

ID článku: 99891 - Poslední aktualizace: 8. prosince 2013 - Revize: 5.0
Klíčová slova: 
kbdownload kbfile kbgraphxlinkcritical kbmt KB99891 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 99891
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com