Ako získať TCP/IP-32 3.11b pre Windows pre Workgroups

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 99891
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Súhrn

Microsoft TCP/IP-32 verzia 3.11b je aktualizácia Microsoft je TCP/IP-32, 32-bitovom chránenom režime VxD TCP/IP sieťový protokol stack pre Windows pre Workgroups 3.11 verziu. Táto aktualizácia je dokončená Obnovte TCP/IP-32 a obsahuje všetky súčasti produktu. Pre informácie o opravách v tejto aktualizácii TCP/IP-32, dotaz na nasledujúce slovo v databáze Microsoft Knowledge Base (bez medzier):

   T C P U P D A T E
				

Ďalšie informácie

Súbor Tcp32b.exe je sám-odmocnění súbor obsahujúci TCP/IP-32 verzia 3.11b súborov.

Nasledovný súbor je k dispozícii pre Stiahnuť z Microsoft Download Center:
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Na stiahnutie
Stiahnuť Tcp32b.exe teraz
Pre Ďalšie informácie o preberaní Microsoft Support súborov, kliknite na tlačidlo nasledujúce číslo článku čím zobrazíte článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
119591 Získanie súborov technickej podpory spoločnosti Microsoft zo služieb Online
Microsoft kontroluje tento súbor na vírusy. Spoločnosť Microsoft použila najviac aktuálny antivírusový softvér, ktorý bol k dispozícii v deň že súbor bol vyslaný. Súbor je uložený na zabezpečených serveroch, ktoré pomáhajú zabrániť neoprávneným zmenám v súbore.

Vlastnosti

ID článku: 99891 - Posledná kontrola: 20. júla 2013 - Revízia: 3.0
Kľúčové slová: 
kbdownload kbfile kbgraphxlinkcritical kbmt KB99891 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 99891
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com