TCP/IP-32 3.11b Windows for Workgroups için edinme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 99891
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Microsoft TCP/IP-32 sürüm 3.11b için bir güncelleştirmedir Microsoft TCP/IP-32, 32-bit korumalı mod VxD TCP/IP ağ iletişim kuralı Windows for Workgroups 3.11 sürümü için yığın. Bu güncelleştirme, bir tam içindir. TCP/IP-32 yenileme ve ürününün tüm bileşenlerini içerir. İçin Aşağıdaki sorgu bu TCP/IP-32 güncelleştirmede giderilen sorunlar hakkında bilgi Word Microsoft Knowledge Base'de (boşluksuz):

   T C P U P D A T E
				

Daha fazla bilgi

Tcp32b.exe dosyası kendi kendine ayıklanan bir dosyadır içeren TCP/IP-32 3.11b sürüm dosyaları.

Aşağıdaki dosya kullanılabilir Microsoft Download Center karşıdan yükleyin:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Karşıdan yükleme
Tcp32b.exe şimdi karşıdan yükle
İçin Support dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi'yi tıklatın. Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591 Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den nasıl alınır?
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft en çok kullanılan kullanıma sunulduğu tarihteki güncel virüs algılama yazılımı, dosya Deftere nakledildi. Dosya yardımcı olan güvenliği Gelişmiş sunucularda depolanır herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye.

Özellikler

Makale numarası: 99891 - Last Review: 20 Temmuz 2013 Cumartesi - Gözden geçirme: 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbdownload kbfile kbgraphxlinkcritical kbmt KB99891 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 99891
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com