Podpora a pomoc při problémech s programem SharePoint Designer

Řešení problémů s aplikací Microsoft Sharepoint Designer 2010 a 2007. Odkazy na blog, šablony, životnost podpory produktu a technickou podporu.

Klíčové zdroje informací

Klíčové zdroje informací

Popis aktualizace SP1 pro SharePoint Designer 2010
Aktualizace Microsoft SharePoint Designer 2010 Service Pack 1 (SP1) poskytuje poslední aktualizace pro SharePoint Designer 2010.

Stránka aplikace SharePoint Designer na webu Office Online
Zde naleznete informace o produktu, zkušební software, možnosti nákupu, články s nápovědou a postupy a různé další informace.

Průvodci produkty systému Office 2010 (EN)
Průvodci produkty systému Office 2010 nabízejí přehled novinek v oblíbených aplikacích systému Microsoft Office a detailnější pohled na přednosti všech aplikací systému Office 2010, aplikací Office Online a aplikací systému Office Mobile 2010.

Šablony aplikací pro službu Windows SharePoint Services 3.0 (EN)
Šablony aplikací jsou vlastní scénáře dodané jako součást produktu, které jsou na míru přizpůsobeny k tomu, aby řešily potřeby a požadavky konkrétních obchodních procesů nebo sad úkolů v organizacích libovolné velikosti. Jsou kompatibilní s aplikací Office SharePoint Designer usnadňujícím toto přizpůsobení.

Profesionálové v oboru IT: Navštivte centrum aktualizací pro systém Microsoft Office, servery Office a související produkty (EN)
Vyhledávání a správa aktualizací pro systémy Office, Forms Server, Groove Server, PerformancePoint Server, Project Portfolio Server, Project Server, Search Server, SharePoint Server a službu Windows SharePoint Services na jediném místě.

Profesionálové v oboru IT: Centrum TechCenter pro službu SharePoint na webu TechNet (EN)
Centrum TechCenter pro službu SharePoint je primárním zdrojem informací pro profesionály v oboru IT a zprostředkovává odkazy na technické informace včetně článků, webcastů, videí, blogů a komunitních fór.

Vývojáři: Centrum DevCenter pro službu SharePoint na webu MSDN (EN)
Centrum DevCenter pro službu SharePoint je primárním zdrojem informací pro vývojáře hledající informace o vytváření software a správu řešení pro službu SharePoint.

Možnosti podpory

Svépomocná podpora

Prohledejte znalostní bázi Knowledge Base
Hledejte technická řešení častých problémů ve znalostní bázi Microsoft Knowledge Base.

Průvodci produkty systému Office 2010 (EN)
Průvodci produkty systému Office 2010 nabízejí přehled novinek v oblíbených aplikacích systému Microsoft Office a detailnější pohled na přednosti všech aplikací systému Office 2010, aplikací Office Online a aplikací systému Office Mobile 2010.

Videa a podcasty ke službě SharePoint (EN)
Členové komunity pro službu SharePoint vytváří velké množství zajímavého obsahu a jejich videa a podcasty mohou být skvělým způsobem sdílení informací.

Zeptejte se komunity

Blog Služba SharePoint pro koncové uživatele (EN)
Tento blog je navržen, psán a publikován autory, kteří přináší obsah služby SharePoint na web Office Online.

Fóra týkající se produktů a technologií pro službu SharePoint
Fóra pro službu SharePoint obsahují ucelenou sadu diskuzí, které pokrývají velké množství aspektů týkajících se produktů a technologií pro službu SharePoint.

Obraťte se na specialistu podpory společnosti Microsoft

Specialistu podpory společnosti Microsoft můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu, chatu nebo telefonu.

Životnost podpory produktů

Informace o životnosti podpory produktů

Zásady životnosti podpory produktů společnosti Microsoft
Navštivte stránku Zásady životnosti podpory produktů společnosti Microsoft a prohlédněte si pravidla pro podporu produktů společnosti Microsoft od jejich uvedení na trh až po konec jejich životnosti.

Data životnosti podpory aplikace SharePoint Designer
Prohlédněte si koncová data životnosti podpory pro aplikaci SharePoint Designer.

Poslední kontrola : 4. dubna 2014