Töötate praegu ühenduseta, ootame Interneti-ühenduse taasloomist

Microsoft Partner Network tugi Antillid

NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.

Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 2917797
Kokkuvõte
Microsoft Partner Network toeta telefoni telefoninumbrite loendi Microsoft piirkonnas, Antigua & Barbuda, Hollandi Antillid, Aruba, Bahama, Barbados, Bermuda, Bonaire, Curaçao, Dominica, Dominikaani Vabariik, Falklandi saared, Grenada, Guadelupe, Haití, Kaimanisaared, Briti Neitsisaared, USA Neitsisaared, Jamaica, Martinique'i, Montserrat, Nicaragua, Saint Lucía, Saint Martin, Saint Kitts ja Nevis, Saint Vincent ja Grenadiinid, Sint Maarten, Trinidad & Tobago ja Turks & Caicose.

Sealhulgas ka Microsoft Liibanon, Sri Lanka, Bangladesh ja Jordan.
Lisateave
Partner Network tugiteenuste veebileht - telefon Tugiteenuse juhtumi telefoni (5Pack)
Anguilla1-866-993-93301-866-993-9330
Antigua & Barbuda1-866-993-93031-866-993-9303
Hollandi Antillid001 866 543 2085001 866 543 2085
Aruba305-418-9136 (USA tasuline number)305-418-9136 (USA tasuline number)
Bahama1-800-389-04891-800-389-0489
Barbados1-866-993-93041-866-993-9304
Bermuda1-866-993-93051-866-993-9305
Bonaire00-1-866-543-208500-1-866-543-2085
Curaçao00-1-866-543-2085 (ainult Smitcom):
305-418-9138 (USA tasuline number)
00-1-866-543-2085 (ainult Smitcom):
305-418-9138 (USA tasuline number)
Dominica Ühendus1-866-993-93091-866-993-9309
Dominikaani Vabariik1-800-751-3455
1-809-200-8794 (ainult mobiilsidevõrgu)
1-800-751-3455
1-809-200-8794 (ainult mobiilsidevõrgu)
Falklandi saared305-418-9137 (USA tasuline number)305-418-9137 (USA tasuline number)
Grenada1-866-993-03131-866-993-0313
Guadelupe0-805-51-01030-805-51-0103
Haití305-418-9147 (USA tasuline number)305-418-9147 (USA tasuline number)
Kaimanisaared1-866-993-93081-866-993-9308
Briti Neitsisaared1-866-993-93061-866-993-9306
USA Neitsisaared1-877-678-80331-877-678-8033
Jamaica1-866-993-93021-866-993-9302
Martinique'i0-805-51-01050-805-51-0105
Montserrat1-866-993-93151-866-993-9315
Nicaragua00-1-800-220-180300-1-800-220-1803
Saint Lucía 1-866-993-93171-866-993-9317
Saint-Martin 305-418-9139 (USA tasuline number)305-418-9139 (USA tasuline number)
Saint Kitts ja Nevis1-866-993-93181-866-993-9318
Saint Vincent ja Grenadiinid1-866-993-93191-866-993-9319
Sint Maarten00-1-866-543-208500-1-866-543-2085
Trinidad- & Tobago1-866-994-93121-866-994-9312
Turks & Caicose1-866-993-93201-866-993-9320
Partner Network tugiteenuste veebileht - telefon
Bangladesh1-800-102-1100 (tollivaba Airtel maa rida ja mobiiltelefonid)
1-800-111-100 (tollivaba MTNL/BSNL maa realt)
+ 91-80-40103000 (tasuline number)
Jordan+ 49 - 5241 - 179 50 49
Liibanon+ 49-5241-1795080
Sri Lanka1-800-102-1100 (tollivaba Airtel maa rida ja mobiiltelefonid)
1-800-111-100 (tollivaba MTNL/BSNL maa realt)
+ 91-80-40103000 (tasuline number)
300-0019, 300-0020, 300-0016

Hoiatus. See artikkel on masintõlgitud.

Atribuudid

Artikli ID: 2917797 – viimati läbi vaadatud: 09/13/2015 01:30:00 – redaktsioon: 3.0

  • kbnorightrail kbsurveynew helppartner kbmt KB2917797 KbMtet
Tagasiside