Värskenduskomplekt 7.1 Windows Azure'i Pack

NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.

Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 3091399
Sissejuhatus
Selles artiklis kirjeldatakse probleeme, mis lahendatakse 7.1 värskenduste koondpakett Windows Azure'i paketi. See sisaldab ka Windows Azure'i paketi jaoks värskenduste koondpakett 7.1 installijuhiseid.

Värskenduskomplekti lahendatavad probleemid

Windows Azure'i pakett

1. probleem
Kui valvuri võtme loomiseks virtuaalarvuti varjestus andmete allalaadimiseks allalaaditud sisu on kehtetu.

Märkus. Varjestus andmete funktsioon on mõeldud ainult siis, kui seda kasutada koos Windows Serveri tehnilise Preview.
2. probleem
Kui muudate skaala kontrolli veebisaidi väikesuur, Admin või rentniku portaal edukalt käivitada tulemust ilma NDR-i tõrked. Kuid pärast värskendamist veebisaiti, skaala naaseb oma algse säte on väike.
Küsimus 3
Kui värskendate mis tahes säte on veebilehed konfiguratsiooni vahekaardil portaalis Admin see võimaldab erivajadustega konfiguratsiooni jaotistes.

Hankige ja installige värskendus värskenduskomplekti 7.1 Windows Azure'i pakett

Info allalaadimiseks

Windows Azure'i paketi jaoks on saadaval Microsoft Update'i või käsitsi allalaadimine.
Microsoft Update
Saada ja värskenduspakett Microsoft Update'i kaudu installida, toimige järgmiselt arvutis, kuhu on installitud Windows Azure'i paketi komponent.

  1. Klõpsake nuppu Start ja käsku Control Panel.
  2. Topeltklõpsake juhtpaneelil Windows Update.
  3. Klõpsake aknas Windows Update Microsoft Update'i värskenduste kontrollimine.
  4. Klõpsake olulised värskendused on saadaval.
  5. Valige värskenduste koondpakett ja seejärel klõpsake nuppu OK.
  6. Klõpsake värskenduste installimiseks värskenduspaketi installimiseks.
Microsofti värskenduste kataloogist
Minge järgmisele veebisaidile käsitsi alla laadida Microsofti värskenduste kataloogist värskenduste paketid:

Installijuhised

See värskenduskomplekt installijuhiseid on Windows Azure'i paketi järgmised komponendid:

  • Rentniku sait
  • Rentniku API
  • Rentniku avaliku API
  • Saidi administraator
  • Administraatori Rakendusliides
  • Autentimine
  • Windowsi autentimine
  • Kasutus
  • Seire
  • Microsoft SQL
  • MySQL-i
  • Veebiteenuse rakenduse Galerii
  • Saidi konfigureerimine
  • Best Practices Analyzer
  • PowerShell API
Värskenduse .msi failide iga Windows Azure Pack (WAP) komponendi installimiseks toimige järgmiselt.

  1. Kui süsteem on praegu toimib (käsitsemise kliendi liikluse) ajakava seisakut Azure'i paketi servereid. Windows Azure'i paketi praegu ei toeta jooksva uuendamine.
  2. Lõpetada või suunata kliendi liiklus saidid, mis teie arvates on rahuldav.
  3. Saate luua varukoopia pilte web-server ja SQL serveri andmebaasidega.

    Märkused

    • Kui kasutate virtuaalarvutit, võtta oma praeguse oleku hetktõmmiseid.
    • Kui te ei kasuta VMs, võtta varukoopia iga MgmtSvc-* kausta Inetpub kataloog igas arvutis, kus on installitud WAP komponent.
    • Koguda teavet ja sertide, hosti päised ja port muudatusi seotud failid.
  4. Kui kasutate oma teema Windows Azure Pack rentniku saidi, järgige neid juhiseid säilitada kujunduse muudatused enne värskenduse.
  5. Tehke update vastava komponendi arvutil iga .msi faili käivitamisega. Näiteks käivitage arvutis, kus töötab "MgmtSvc AdminAPI" saidi Internet Information Services (IIS) MgmtSvc AdminAPI.msi.
  6. Käivitage komponentide värskendusi iga sõlme Load Balancing järgmises järjestuses:

    1. Kui kasutate algset iseallkirjastatud serdid, WAP-i installitud, värskendamist asendab need. Teil on uue serdiga eksportida ja importida all Load Balancing sõlmedesse. Need sertifikaadid on a CN = MgmtSvc-* (iseallkirjastatud) nimede muster.
    2. Värskendusteenused ressursi pakkuja (RP) (SQL Server minu SQL VMM SPF-i, veebilehed) vastavalt vajadusele. Veenduge, et RP saidid töötab.
    3. Rentniku API saidi, avaliku rentniku API, administraatori Rakendusliides sõlmed ja administraator ja rentniku autentimine saite värskendada.
    4. Värskendage administraator ja rentniku saitidele.
  7. Skriptide andmebaasi versioonid ja värskendada andmebaaside MgmtSvc PowerShellAPI.msi installitud salvestatakse järgmisse asukohta:

    C:\Program Files\Management Service\MgmtSvc-PowerShellAPI\Samples\Database
  8. Kui kõik komponendid on värskendatud ja töötab ootuspäraselt, saate avada liiklust oma värskendatud sõlmedesse. Vastasel juhul lugege jaotist "Tagasipööramise juhised".
Märkus Kui olete värskendamine, mis on võrdne või vanem kui värskenduskomplekti Värskenduskomplekt 5 Windows Azure'i Pack, järgige neid juhiseid. WAP-i andmebaasi värskendamiseks.

Tagasipööramise juhised

Kui ilmneb probleem ja te veenduge, et a tagasipööramine on vajalik, toimige järgmiselt.
  1. Kui hetktõmmised on saadaval teine märkus jaotises "Installijuhised" 3. sammus, kehtivad tõmmised. Kui hetktõmmiseid, minge järgmise sammu juurde.
  2. Varundamiseks võeti kolmandas teates jaotises "Installijuhised" 3. sammus oma andmebaasid ja arvuteid.

    Märkus. Ärge jätke süsteemi osaliselt värskendatud olekus. Toiminguid tagasipööramise kõigis arvutites, kuhu installiti Windows Azure'i paketi, isegi siis, kui värskendus ebaõnnestus ühest sõlmest.

    Soovitatav Käivitage Windows Azure Pack Best Practice Analyzer Windows Azure'i paketi sõlmedel veendumaks, et konfiguratsiooni kirjed on õiged.
  3. Avage oma taastatud sõlmed liiklust.

Selles värskenduskomplektis sisalduvad failid

Faili nimiSuurusVersioon
MgmtSvc-AdminAPI.msi4,366,3363.27.8196.3
MgmtSvc-AdminSite.msi17,825,7923.27.8196.3
MgmtSvc-AuthSite.msi12,181,5043.27.8196.3
MgmtSvc-Bpa.msi921,6003.27.8196.3
MgmtSvc-ConfigSite.msi8,044,5443.27.8196.3
MgmtSvc-Monitoring.msi4,521,9843.27.8196.3
MgmtSvc-MySQL.msi3,997,6963.27.8196.3
MgmtSvc-PowerShellAPI.msi3,883,0083.27.8196.3
MgmtSvc-SQLServer.msi4,321,2803.27.8196.3
MgmtSvc-TenantAPI.msi4,345,8563.27.8196.3
MgmtSvc-TenantPublicAPI.msi4,419,5843.27.8196.3
MgmtSvc-TenantSite.msi19,283,9683.27.8196.3
MgmtSvc-Usage.msi4,431,8723.27.8196.3
MgmtSvc-WebAppGallery.msi4,100,0963.27.8196.3
MgmtSvc-WindowsAuthSite.msi4,317,1843.27.8196.3

Hoiatus. See artikkel on masintõlgitud.

Ominaisuudet

Artikkelin tunnus: 3091399 – Viimeisin tarkistus: 09/15/2015 00:33:00 – Versio: 2.0

Windows Azure Pack

  • kbqfe kbsurveynew kbfix atdownload kbexpertiseadvanced kbmt KB3091399 KbMtet
Palaute