Bejelentkezés Microsoft-fiókkal
Jelentkezzen be, vagy hozzon létre egy fiókot.
Üdvözöljük!
Válasszon másik fiókot.
Több fiókja van
Válassza ki a bejelentkezéshez használni kívánt fiókot.

Összefoglalás

Ez a cikk egy kártevőirtó platformfrissítési csomagot ismertet a következő ügyfelek számára:

  • Microsoft System Center 2012 R2 Configuration Manager Endpoint Protection-ügyfelek

  • System Center 2012 Endpoint Protection Service Pack 1 (SP1) ügyfelek

  • Microsoft Forefront Endpoint Protection 2010-ügyfelek


Ezek a csomagok frissítik Endpoint Protection ügyfélszolgáltatásokat, illesztőprogramokat és felhasználói felületi összetevőket.

A Microsoft rendszeresen ad ki kártevőirtó platformfrissítéseket, hogy a folyamatosan változó kártevő-környezetekben biztosítsa a védelem, a teljesítmény, a robusztusság és a használhatóság konzisztenciáját. A frissítési csomag dátuma 2015. február.



Megjegyzés: Ezt a frissítést a következő módosított frissítés váltotta fel:

3041687 2015. februárban módosított kártevőirtó platform frissítése Endpoint Protection ügyfeleken

Információ frissítése

Ez a kártevőirtó platform frissítése a következő fejlesztéseket tartalmazza:

  • A beállításjegyzék és a fájlrendszer védelmének fejlesztései a kártevők illetéktelen módosításának ellen.

  • Az alcsatlakozási pontok automatikusan kizárhatók, a kötetek pedig teljes mértékben kizárhatók a valós idejű védelemben (RTP).

  • Ez a frissítés a DisableGenericReports alkulcs elavulását is tartalmazza a következő beállításjegyzékbeli helyen:


    HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Microsoft Antimalware\ReportingMegjegyzés: Ha ezt a kulcsot nem szerkessze közvetlenül a beállításjegyzékben, a frissítésnek nincs hatása a telemetria viselkedésére.

    A frissítés alkalmazása után a Endpoint Protection által Microsoft Active Protection Service (MAPS) keresztül küldött telemetriai adatok letiltásához nyissa meg a Endpoint Protection felhasználói felületet, kattintson a Gépház fülre, jelölje ki a MAPS szakaszt, majd kattintson a Nem szeretnék csatlakozni a MAPS-hez.

    Megjegyzések

    • A rendszergazdák Windows felügyeleti infrastruktúrán (WMI), Windows PowerShell és Csoportházirend keresztül kezelhetik a MAPS konfigurációs beállításait.

    • Endpoint Protection kérheti, hogy további elemzés céljából fájlmintákat küldjenek a Microsoftnak. Alapértelmezés szerint Endpoint Protection mindig rákérdez, mielőtt ilyen mintákat küld. Lehetőség van a minták automatikus küldésére. Az automatikus mintaküldés engedélyezéséhez nyissa meg a Endpoint Protection felhasználói felületet, kattintson a Gépház fülre, válassza a Speciális szakaszt, majd kattintson a Fájlminták automatikus küldése lehetőségre, ha további elemzésre van szükség.

    • A rendszergazdák a következő beállításjegyzék-alkulcsokkal kezelhetik az automatikus mintaküldést további konfigurációs beállításokkal a WMI, a PowerShell és a Csoportházirend használatával:

      • MAPS konfigurációs

        beállításjegyzék helye:HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Policies\Microsoft\Microsoft Antimalware\SpyNet
        DWORD neve: SpyNetReporting
        DWORD értékek:

        • 0 – Kikapcsolva

        • 1 – Alapszintű tagság

        • 2 – Speciális tagság


      • Mintaküldési

        beállításjegyzék helye:HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Policies\Microsoft\Microsoft Antimalware\SpyNet
        DWORD neve: SubmitSamplesConsent
        DWORD értékek:

        • 0 (alapértelmezett) – Az automatikus mintaküldés le van tiltva. A rendszer mindig kérni fogja a végfelhasználóktól a mintákat.

        • 1 – A legtöbb mintát a rendszer automatikusan elküldi. Azok a fájlok, amelyek valószínűleg személyes adatokat fognak tartalmazni, továbbra is kérni fognak, és további megerősítést igényelnek.

        • 2 – Minden mintabeküldés le van tiltva. A minták soha nem lesznek elküldve, és a rendszer soha nem fogja kérni a végfelhasználóktól.

        • 3 – A rendszer minden mintát automatikusan elküld. Minden további elemzést igénylő fájl automatikusan, kérés nélkül lesz elküldve.

A frissítés beszerzése

Ez a frissítés a Microsoft Update-ből érhető el.

Microsoft Update

Az önálló System Center 2012 R2-ügyfelek, System Center 2012-ügyfelek és a Forefront Endpoint Protection 2010-ügyfelek kártevőirtó platformfrissítései a Microsoft Update-ből érhetők el.

A Frissítések beszerzéséhez szükséges Microsoft Update-változással kapcsolatos információkért tekintse meg a következő témakört a Következő TechNet-webhelyen:

A Forefront Endpoint Protection/System Center Endpoint Protection kártevőirtó platformjának frissítései a Microsoft Update-ben jelennek meg

Előfeltételek

A frissítés alkalmazásához a következők valamelyikével kell rendelkeznie:

  • A 2012 R2 System Center 1. vagy újabb kumulatív frissítése Configuration Manager

  • A 2012 System Center 2012 Configuration Manager Service Pack 1 összegző 5- vagy újabb frissítése

  • Service Pack 2 for System Center Configuration Manager 2007, Update 1 for Forefront Endpoint Protection 2010, és update 2952678 for Forefront Endpoint Protection 2010.


Újraindítási információk

Előfordulhat, hogy a frissítés alkalmazása után újra kell indítania a számítógépet.

Megjegyzés Azt javasoljuk, hogy a frissítési csomag telepítése előtt zárja be Configuration Manager felügyeleti konzolt.

Frissítések helyettesítése

Ez a frissítés felváltja 2998627frissítését, amely a 2014. októberi kártevőirtó platform frissítése Endpoint Protection ügyfelek számára.


Verzióinformációk

Ez a frissítés a kártevőirtó ügyfélverziót a 4.7.205.0-s verzióra hozza. A verzióinformációk megkereséséhez kattintson a Névjegy elemre a Endpoint Protection ügyfél felhasználói felületének Súgó menüjében.

A gyorsjavítás angol nyelvű verziója tartalmazza az alábbi táblázatban felsorolt fájlattribútumokat (vagy újabb fájlattribútumokat). A fájlok dátumai és időpontjai az egyezményes világidő (UTC) szerint vannak felsorolva. Amikor megtekinti a fájladatokat, a rendszer helyi idővé alakítja azokat. Az UTC és a helyi idő közötti különbség megkereséséhez használja az Időzóna lapot a Vezérlőpult Dátum és idő elemében.

System Center 2012 R2 Endpoint Protection

Fájlnév

Fájlverzió

Méret

Dátum (UTC)

Idő (UTC)

Scepinstall.exe

4.7.205.0

28,308,584

2015. január 30.

16:00

System Center 2012 Endpoint Protection

Fájlnév

Fájlverzió

Méret

Dátum (UTC)

Idő (UTC)

Scepinstall.exe

4.7.205.0

28,308,584

2015. január 30.

16:00

Forefront Endpoint Protection 2010

Fájlnév

Fájlverzió

Méret

Dátum (UTC)

Idő (UTC)

Fepinstall.exe

4.7.205.0

28,534,888

2015. január 30.

16:00


Hivatkozások

További információt a Microsoft alábbi webhelyein talál:

További segítségre van szüksége?

További lehetőségeket szeretne?

Fedezze fel az előfizetés előnyeit, böngésszen az oktatóanyagok között, ismerje meg, hogyan teheti biztonságossá eszközét, és így tovább.

A közösségek segítségével kérdéseket tehet fel és válaszolhat meg, visszajelzést adhat, és részletes ismeretekkel rendelkező szakértőktől hallhat.

Hasznos volt ez az információ?

Mennyire elégedett a fordítás minőségével?
Mi volt hatással a felhasználói élményére?
Ha elküldi a visszajelzést, a Microsoft felhasználja azt a termékei és szolgáltatásai továbbfejlesztéséhez. Az informatikai rendszergazda képes lesz ezeket az adatokat összegyűjteni. Adatvédelmi nyilatkozat.

Köszönjük a visszajelzését!

×