2021. február 9.-KB4601055 kumulatív frissítés a .NET-keretrendszer 3.5-ös és 4.8-as verziójához Windows 10 1809-es és Windows Server 2019-es verzióhoz

Kiadás dátuma:
2021. február 9.

Verzió:
.NET-keretrendszer 3.5 és 4.8

Összefoglalás

Ez a biztonsági frissítés a .NET-keretrendszer szolgáltatásmegtagadási rését érinti. További információ: CVE-2021-24111.

A frissítés ismert problémái

Jelenség

A frissítés telepítése után előfordulhat, hogy a WPF-alkalmazások összeomolnak a

Exception Info: System.NullReferenceException at System.Windows.Interop.HwndMouseInputProvider.HasCustomChrome(System.Windows.Interop.HwndSource, RECT ByRef)
at System.Windows.Interop.HwndMouseInputProvider.GetEffectiveClientRect(IntPtr)
at System.Windows.Interop.HwndMouseInputProvider.PossiblyDeactivate(IntPtr, Boolean)
at System.Windows.Interop.HwndMouseInputProvider.Dispose()

Ez akkor fordul elő, amikor olyan HwndSource-et ad meg, amelynek a RootVisual értéke null, olyan helyzet, amely a Visual Studióban az ablakok dokkolásakor vagy felosztásakor merülhet fel, és más alkalmazásokban merülhet fel.

Kerülő megoldás

Ezt a problémát a KB4601555-ben megoldottuk.

A frissítés letöltése

A frissítés telepítése

Release Channel

Elérhető

Következő lépés

Windows Update és Microsoft Update

Igen

Nincs. Ezt a frissítést a rendszer automatikusan letölti és telepíti a Windows Update-ről.

Microsoft Update katalógus

Igen

A frissítés különálló csomagját a Microsoft Frissítési katalógus webhelyéről szerezze be.

Windows Server Update Services (WSUS)

Igen

Ez a frissítés automatikusan szinkronizálódik a WSUS-val, ha a termékeket és a besorolásokat az alábbiak szerint konfigurálja:

Termék:Windows 10, 1809-es verzió és Windows Server, 2019-es verzió

Besorolás:Biztonsági frissítések

Fájladatok

A frissítésben megadott fájlok listájának letöltéséhez töltse le a fájlinformációkat az összegző frissítéshez.

További információ a frissítésről

Az alábbi cikkek további információt tartalmaznak a frissítésről, amely az egyes termékverziókra vonatkozik.

• 4601887 A .NET-keretrendszer 3.5-ös, 4.7.2-es és 4.8-as verziójának 1809-es és 2019-es verziója (KB4601887) összegző frissítésének leírása

Információk a védelemről és biztonságról

További segítségre van szüksége?

Ismeretek bővítése
Oktatóanyagok megismerése
Új szolgáltatások listájának lekérése
Csatlakozás a Microsoft Insiderek

Hasznos volt az információ?

Köszönjük visszajelzését!

Köszönjük visszajelzését. Jobbnak látjuk, ha az Office egyik támogatási szakemberéhez irányítjuk.