Ako zaktualizovať počítač systému Windows

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 311047 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Nainštalujte aktualizácie s vysokou prioritou

Microsoft Update je online rozšírenie systému Windows, ktoré umožňuje aktualizovať počítač. Microsoft Update obsahuje aktualizácie z lokality Windows Update a Office Update, okrem aktualizácií pre iné produkty spoločnosti Microsoft a ovládače zariadení tretích strán. Použite lokalitu Microsoft Update na inštaláciu aktualizácie pre operačný systém, softvéru a hardvéru počítača.

Nový obsah je pridávaný pravidelne na lokalitu tak, že môžete získať najnovšie aktualizácie a opravy počítač chrániť a udržiavať ju beží hladko. Ak chcete nainštalovať všetky dôležité aktualizácie pre váš počítač, použite lokalitu Microsoft Update, postupujte nasledovne:
 1. Pripojenie na Internet, a potom spustite program Windows Internet Explorer.
 2. Na Nástroje menu, kliknite na tlačidlo Windows Update.
 3. Ak nie je nainštalovaný Microsoft Update, kliknite na tlačidlo Microsoft Update. V opačnom prípade prejdite na krok 7.
 4. Na Skúste Microsoft Update dnes Webovú stránku, kliknite na tlačidlo Spustiť teraz, a potom kliknite na tlačidlo Pokračovať na Prezrite si licenčné ujednanie Webovej stránky.
 5. V Upozornenie zabezpečenia dialógové okno, kliknite na tlačidlo Inštalácia Inštalácia služby Microsoft Update.
 6. Na Vitajte na lokalitu Microsoft update Webovú stránku, kliknite na tlačidlo Vyhľadať aktualizácie
 7. Na Aktualizovať počítač Webovú stránku, kliknite na tlačidlo Express Nainštalujte aktualizácie s vysokou prioritou.
 8. Na Preskúmanie a nainštalovanie aktualizácií Webovú stránku, kliknite na tlačidlo Inštalácia aktualizácie, a potom postupujte podľa pokynov na obrazovke dokončite inštaláciu.
 9. Po nainštalovaní aktualizácie s vysokou prioritou, môžete opakovať tieto kroky pri inštalácii iných aktualizácií. Ak chcete urobiť, kliknite na Vlastné na Aktualizovať počítač Webovej stránky. Potom môžete vybrať aktualizácie z častí, ktoré sú uvedené na navigačnej table.

Funkcia Automatické aktualizácie

Môžete použiť aj funkciu Automatické aktualizácie nainštalovať aktualizácie. Pomocou automatických aktualizácií, nemáte navštíviť webovú lokalitu Microsoft Update na vyhľadanie aktualizácie. Namiesto toho Systém Windows automaticky dodá do počítača.

Automatické aktualizácie rozpozná, kedy sa nachádzate v režime online, a vyhľadá aktualizácie z webovej lokality Windows Update. Zobrazí ikona v oblasti oznámení na pravej strane panela úloh zakaždým sú k dispozícii nové aktualizácie. Môžete určiť, ako a kedy chcete, aby systém Windows aktualizovať počítač. Napríklad môžete konfigurovať systém Windows automaticky prevziať a nainštalovať aktualizácie podľa plánu, ktoré zadáte. Alebo môžete systém Windows upozorní, keď sa zistí, že aktualizácie, ktoré sú dostupné pre váš počítač, a potom prevzatie aktualizácií na pozadí. To umožňuje pokračovať v práci bez prerušenia. Po dokončení preberania sa zobrazí ikona v oblasti oznámení so správou, že aktualizácie sú pripravené na inštaláciu. Po kliknutí na ikonu alebo správu, môžete nainštalovať nové aktualizácie v niekoľkých krokoch. Ďalšie informácie o funkcii Automatické aktualizácie, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
294871Popis funkcie Automatické aktualizácie v systéme Windows

Prevzatie aktualizácií systému Windows

Správcovia môžu prevziať aktualizácie z Preberacieho centra spoločnosti Microsoft alebo katalógu služby Windows Update, nasadiť na viacerých počítačoch. Ak chcete získať aktualizácie nainštalovať neskôr na jeden alebo viac ako jeden počítač, použitie buď na nasledovných webových lokalitách.

Katalógu služby Windows Update

http://Catalog.Update.Microsoft.com/V7/Site/Home.aspx
Ďalšie informácie o preberaní aktualizácií z katalógu služby Windows Update nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
323166Ako sa Preberanie aktualizácií a ovládačov z katalógu služby Windows Update

Microsoft Download Center

http://www.Microsoft.com/downloads/Search.aspx?displaylang=en
Ďalšie informácie o preberaní súborov z Preberacieho centra spoločnosti Microsoft, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
119591Ako získať Microsoft podporné súbory z Online služby

Nainštalovať a spustiť Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA)

Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA) môžete použiť na centrálne skenovať počítače so systémom Windows pre bežné chybné konfigurácie zabezpečenia a generovať reporty individuálneho zabezpečenia pre každý počítač, ktorý je.

Ďalšie informácie o tom, ako získať a používať nástroj MBSA, navštívte nasledovnú webovú lokalitu:
http://www.Microsoft.com/technet/security/tools/mbsahome.mspx

Inštalácia viacerých aktualizácií alebo rýchlych opráv s jediným reštartovaním počítača

Správcovia a odborníci v oblasti IT, môžete nainštalovať viacerých aktualizácií alebo rýchlych opráv s jediným reštartovaním počítača.Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
296861Inštalácia viacerých aktualizácií alebo rýchlych opráv s jediným reštartovaním počítača

ODKAZY

Ďalšie informácie o bezpečnosti nástroje a kontrolné zoznamy, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Nástroje zabezpečenia

Vlastnosti

ID článku: 311047 - Posledná kontrola: 27. júna 2012 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows Update
 • Microsoft Update
Kľúčové slová: 
kbdownload kbmgmtservices kbhowtomaster kbmt KB311047 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 311047

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com