Šiuo metu esate neprisijungę, laukiama, kol iš naujo prisijungsite prie interneto

Aprašymas naujinimų 6 sistemos centro 2012 - Virtual Machine Manager serverio

SVARBU: šis straipsnis išverstas naudojant „Microsoft“ mašininio vertimo programinę įrangą ir gali būti pataisytas naudojant „Community Translation Framework“ (CTF) technologiją. „Microsoft“ siūlo mašinos išverstus ir po to bendruomenės suredaguotus straipsnius, taip pat žmogaus išverstus straipsnius siekdama suteikti prieigą prie visų savo žinių bazės straipsnių daugeliu kalbų. Mašinos išverstuose ir vėliau paredaguotuose straipsniuose gali būti žodyno, sintaksės ir / arba gramatikos klaidų. „Microsoft“ neatsako už jokius netikslumus, klaidas arba žalą, patirtą dėl neteisingo turinio vertimo arba mūsų klientų naudojimosi juo. Daugiau apie CTF žr. http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections.

Spustelėkite čia, norėdami pamatyti šio straipsnio versiją anglų kalba: 2861038
Įvadas
Šiame straipsnyje aprašoma problema, kuri yra fiksuotas Update Rollup 6 Microsoft sistemos centro 2012 - Virtual Machine Manager serverio. Be to, šis straipsnis yra Update Rollup 6 sistemos centro 2012 - Virtual Machine Manager serverio diegimo instrukcijos.

Pašalinamos triktys šį specifinių naujinimų

Virtual Machine Manager serverio atnaujinimas (KB2861038)

Numeris 1
Atnaujinus VMWare vSphere 4.1, Virtual Machine Manager tarnyba gali sustabdyti.

Kaip gauti ir įdiegti Update Rollup 6 sistemos centro 2012 - Virtual Machine Manager serverio

Parsisiųsti informaciją

Atnaujinimo paketas yra prieinamas iš "Microsoft Update".
  • Įsigyti ir įdiegti naujinimą iš "Microsoft Update", atlikite šiuos veiksmus sistema, kuri yra įdiegta Virtual Machine Manager serverio komponento:
    1. Spustelėkite Pradėti, tada spustelėkite Valdymo skydas.
    2. Valdymo skyde dukart spustelėkite Windows naujinimas.
    3. Windows naujinimo langas, spustelėkite Internete ieškoti naujinimų iš "Microsoft Update".
    4. Spustelėkite Yra svarbių naujinimų.
    5. Pasirinkite Update Rollup 6 paketas ir spustelėkitegerai.
    6. Spustelėkite Diegti naujinimus Norėdami diegti naujinimo paketą.
  • Rankiniu būdu atsisiųsti naujinimo paketą iš "Microsoft Update" katalogo, eikite į Microsoft interneto svetainėje:

    Virtual Machine Manager serverio atnaujinimas (KB2861038)Rankiniu būdu įdiegti naujinimo paketą, vykdykite šią komandą iš komandų eilutę:
    Msiexec.exe /updatePackageName>
    Pavyzdžiui, norėdami įdiegti Virtual Machine Manager serverio atnaujinimas (KB2861038), vykdykite šią komandą:
    Msiexec.exe /update KB2861038_vmmServer_amd64.msp

Failus, kurie yra atnaujinami Update Rollup 6 pakuotėje

Virtual Machine Manager serverio atnaujinimas (KB2861038)
Failus, kurie keičiamiFailo dydisVersija
DB.Adhc.dll723,2483.0.6040.0
Engine.Adhc.Operations.dll694,5763.0.6040.0
Engine.Backup.dll51,4643.0.6055.0
Engine.BitBos.dll186,6323.0.6055.0
Engine.Deployment.dll428,3363.0.6040.0
Engine.IndigoAccessLayer.dll317,3603.0.6019.0
Engine.MomDal.dll571,6963.0.6040.0
Engine.Placement.dll231,7683.0.6057.0
Engine.Placement.ResourceModel.dll264,4963.0.6040.0
Engine.VmOperations.dll1,190,1923.0.6040.0
ImgLibEngine.dll1,263,9203.0.6040.0
Microsoft.EnterpriseManagement.DataCenterManager.UI.DataGrid.dll162,7363.0.6019.0
msiInstaller.dat12Netaikoma
msiInstaller.exe174,0003.0.6005.0
msiInstaller.exe210,3523.0.6005.0
Remoting.dll640,9443.0.6019.0
Atnaujinti apibendrinimo 6 sistemos centro 2012 (VMM) papildyti Notice_Localized languages.rtf80,474Netaikoma
vmmAgent.exe3,143,9443.0.6055.0
vmmAgent.msi338,1760Netaikoma
vmmAgent.msi3,832,320Netaikoma
vmmguestagent.exe204,0403.0.6055.0
vmmGuestAgent.msi1,154,048Netaikoma
vmmGuestAgent.msi1,405,952Netaikoma
VMWareImplementation.dll1,899,2483.0.6060.0
WSManAutomation.dll35,1203.0.6040.0
WsManWrappers.dll2,079,0243.0.6040.0
 

Įspėjimas: šis straipsnis išverstas automatiškai

Savybės

Straipsnio ID: 2861038 – Paskutinė peržiūra: 08/08/2013 21:25:00 – Peržiūra: 1.0

Microsoft System Center 2012 Virtual Machine Manager

  • kbfix kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew atdownload kbmt KB2861038 KbMtlt
Atsiliepimai
;did=1&t=">ent('meta');m.name='ms.dqp0';m.content='true';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(m);" onload="var m=document.createElement('meta');m.name='ms.dqp0';m.content='false';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(m);" src="http://c1.microsoft.com/c.gif?">