Microsoft partnerių tinklo palaikymas Vakarų Indija

SVARBU: šis straipsnis išverstas naudojant „Microsoft“ mašininio vertimo programinę įrangą ir gali būti pataisytas naudojant „Community Translation Framework“ (CTF) technologiją. „Microsoft“ siūlo mašinos išverstus ir po to bendruomenės suredaguotus straipsnius, taip pat žmogaus išverstus straipsnius siekdama suteikti prieigą prie visų savo žinių bazės straipsnių daugeliu kalbų. Mašinos išverstuose ir vėliau paredaguotuose straipsniuose gali būti žodyno, sintaksės ir / arba gramatikos klaidų. „Microsoft“ neatsako už jokius netikslumus, klaidas arba žalą, patirtą dėl neteisingo turinio vertimo arba mūsų klientų naudojimosi juo. Daugiau apie CTF žr. http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections.

Spustelėkite čia, norėdami pamatyti šio straipsnio versiją anglų kalba: 2917797
Santrauka
Microsoft partnerių tinklo palaikymo telefono numerių sąrašą Microsoft Angilija, Antigva & Barbuda, Nyderlandų Antilai, Aruba, Bahamų, Barbadoso, Bermudų, Bonaire, Kiurasao, Dominikos, Dominikos Respublika, Folklando, Grenada, Guadelupe, Haití, Kaimanų salos, Didžiosios Britanijos Mergelių salos, JAV Mergelių salos, Jamaika, Martinikos, Montseratas, Nikaragva, Sent Lucía, Sen Martenas, Sent Kitsas ir Nevis, Sent Vincent ir Grenadinai, Sint Martenas, Trinidadas & Tobago, ir turkų & ir Kaikoso salos.

Be to, įskaitant Microsoft Libanas, Šri Lankoje, Bangladeše ir Jordan.
Daugiau informacijos
Partnerių tinklo palaikymo puslapyje - telefonas Palaikymo incidentai telefono (5Pack)
Angilija1-866-993-93301-866-993-9330
Antigva & Barbuda1-866-993-93031-866-993-9303
Nyderlandų Antilai001-866-543-2085001-866-543-2085
Aruba305-418-9136 (JAV sužinotumėte numerį)305-418-9136 (JAV sužinotumėte numerį)
Bahamos1-800-389-04891-800-389-0489
Barbadosas1-866-993-93041-866-993-9304
Bermudų1-866-993-93051-866-993-9305
Bonairė00-1-866-543-208500-1-866-543-2085
Kiurasao00-1-866-543-2085 (tik iš Smitcom)
305-418-9138 (JAV sužinotumėte numerį)
00-1-866-543-2085 (tik iš Smitcom)
305-418-9138 (JAV sužinotumėte numerį)
Dominikos1-866-993-93091-866-993-9309
Dominikos Respublika1-800-751-3455
1-809-200-8794 (tik mobilusis ryšys)
1-800-751-3455
1-809-200-8794 (tik mobilusis ryšys)
Folklando305-418-9137 (JAV sužinotumėte numerį)305-418-9137 (JAV sužinotumėte numerį)
Grenada1-866-993-03131-866-993-0313
Guadelupe0-805-51-01030-805-51-0103
Haití305-418-9147 (JAV sužinotumėte numerį)305-418-9147 (JAV sužinotumėte numerį)
Kaimanų salos1-866-993-93081-866-993-9308
Didžiosios Britanijos Mergelių salos1-866-993-93061-866-993-9306
Mergelių salos (JAV)1-877-678-80331-877-678-8033
Jamaika1-866-993-93021-866-993-9302
Martinikos0-805-51-01050-805-51-0105
Montseratas1-866-993-93151-866-993-9315
Nikaragvos00-1-800-220-180300-1-800-220-1803
Sent Lucía 1-866-993-93171-866-993-9317
Sen Martenas 305-418-9139 (JAV sužinotumėte numerį)305-418-9139 (JAV sužinotumėte numerį)
Sent Kitsas ir Nevis1-866-993-93181-866-993-9318
Sent Vincent ir Grenadinai1-866-993-93191-866-993-9319
Sint Martenas00-1-866-543-208500-1-866-543-2085
Trinidadas & Tobagas1-866-994-93121-866-994-9312
Terkso ir Kaikoso & salos1-866-993-93201-866-993-9320
Partnerių tinklo palaikymo puslapyje - telefonas
Bangladešo1-800-102-1100 (nemokamas iš Airtel žemės eilutė ir Mobilieji telefonai)
1-800-111-100 (nemokamas MTNL/BSNL žemės eilutėje)
+ 91-80-40103000 (sužinotumėte numerį)
Jordan49 - 5241 - 179 50 49
Libanas+ 49-5241-1795080
Šri Lanka1-800-102-1100 (nemokamas iš Airtel žemės eilutė ir Mobilieji telefonai)
1-800-111-100 (nemokamas MTNL/BSNL žemės eilutėje)
+ 91-80-40103000 (sužinotumėte numerį)
300-0019, 300-0020, 300-0016

Įspėjimas: šis straipsnis išverstas automatiškai

Savybės

Straipsnio ID: 2917797 – Paskutinė peržiūra: 09/13/2015 01:28:00 – Peržiūra: 3.0

  • kbnorightrail kbsurveynew helppartner kbmt KB2917797 KbMtlt
Atsiliepimai