Susijusios temos
×
Prisijunkite prie „Microsoft“
Prisijunkite arba sukurkite paskyrą.
Sveiki,
Pasirinkti kitą paskyrą.
Turite kelias paskyras
Pasirinkite paskyrą, kurią naudodami norite prisijungti.

Leidimo data:

2020-04-14

Versija:

Tik saugos naujinimas

Svarbu Įsitikinkite , kad esate įdiegę būtinuosius naujinimus, nurodytus skyriuje kaip gauti šį naujinimąpriešdiegiamas Šis naujinimas. 

SBARBU WSUS nuskaityti cab failai bus ir toliau pasiekiami „Windows Server“ 2008 SP2. , jei turite tam tikrą įrenginių, kuriuose veikia ši operacinė sistema, pogrupį, jis gali būti rodomas kaipreikalavimų neatitinkančiųJūsų pataisos valdymo ir suderinamumo įrankių rinkiniuose.

SVARBU Klientai, kurie įsigijo išplėstinį saugos naujinimą (ESU) kai kurių operacinių sistemų vietinėms versijoms, turi laikytis konkrečių procedūrų KB4522133, kad toliau gautų saugos naujinimus po papildomo palaikymo pabaigos 2020 sausio 14 d. Daugiau informacijos apie ESU ir kurie leidimai yra remiami, žr. KB4497181.

Patobulinimai ir pataisos

Į šį saugos naujinimą įtraukti kokybės patobulinimai. Pagrindiniai pakeitimai apima:

  • „Windows“ programų platformos ir sistemų, „Windows“ grafikos komponentų, „Windows Kernel“, „Windows“ medijos, „Windows“ debesies infrastruktūros, „Windows“ naujinimų rietuvės ir JET duomenų bazės modulio saugos naujinimai.

Daugiau informacijos apie pašalintus saugos pažeidžiamumus ieškokite Saugos naujinimo vadove.

Žinomos šio naujinimo problemos

Požymis

Sprendimas

Įdiegę šį naujinimą ir iš naujo paleidę įrenginį, galite gauti klaidos pranešimą "nepavyko sukonfigūruoti" Windows "naujinimų. Grąžinami pakeitimai. Neišjunkite kompiuterio "ir naujinimas gali būti rodomas kaip nepavykonaujinimų retrospektyvoje.

Tai turėtų būti numatyta toliau nurodytomis aplinkybėmis:

  • Jei šį naujinimą diegiate įrenginyje, kuriame veikia ESU nepalaikomas leidimas. Išsamų palaikomų leidimų sąrašą žr. KB4497181.

  • Jei neturite įdiegto ir aktyvinto ESU MAK priedo rakto.

Jei esate įsigiję ESU raktą ir susidūrėte su šia problema, įsitikinkite, kad pritaikėte visas būtinąsias sąlygas ir kad jūsų kodas suaktyvintas. Norėdami gauti informacijos apie aktyvinimą, žr. šį tinklaraščio įrašą. Informacijos apie būtinąsias sąlygas žr. šio straipsnio skyrių "kaip gauti šį naujinimą".

Tam tikros operacijos, pvz., pervardijimas, kurias atliekate failuose arba aplankuose, kurie yra bendrinamos grupės bendrinamame TOME (CSV), gali nepavykti dėl klaidos "STATUS_BAD_IMPERSONATION_LEVEL (0xC00000A5)". Taip nutinka, kai atliekate operaciją CSV savininko mazge iš proceso, kuris neturi administratoriaus teisių.

Atlikite vieną iš toliau nurodytų veiksmų:

  • Atlikite operaciją iš proceso, kuris turi administratoriaus teises.

  • Atlikite operaciją iš mazgo, kuris neturi CSV nuosavybės.

„Microsoft“ ieško sprendimo ir pateiks naujinimą būsimame leidime.

Kaip gauti šį naujinimą

Prieš diegiant šį naujinimą

Būtinoji sąlyga

Turite įdiegti toliau nurodytus naujinimus ir įrenginio paleidimas iš naujo prieš diegdami naujausią naujinimų paketą. Šių naujinimų diegimas pagerina naujinimo proceso patikimumą ir sumažina galimas problemas, kai diegiamas naujinimų paketas ir taikomos „Microsoft“ saugos pataisos.

  1. 2019 m. balandžio 9 d. priežiūros rietuvės naujinimas (SSU) (KB4493730). Norėdami gauti atskirą šio SSU paketą, eikite į „Microsoft Update“ katalogą. Šis naujinimas būtinas norint įdiegti naujinimus, kurie yra pasirašyti tik SHA-2.

  2. Naujausias SHA-2 naujinimas (KB4474419), išleistas 2019 m. spalio 8 d. Jei naudojate „Windows Update“, naujausias SHA-2 naujinimas bus pasiūlytas automatiškai. Šis naujinimas būtinas norint įdiegti naujinimus, kurie yra pasirašyti tik SHA-2. Norėdami gauti daugiau informacijos apie SHA-2 naujinimus, žr. 2019 m. SHA-2 kodo pasirašymo palaikymo reikalavimus, skirtus „Windows“ ir WSUS.

  3. 2020 m. kovo 10d. SSU (KB4550736) arba naujesnė versija. Norėdami gauti atskirą šio SSU paketą, eikite į „Microsoft Update“ katalogą.

  4. Išplėstinės saugos naujinimų (ESU) licencijavimo parengimo paketas (KB4538484), išleistas 2020 m. vasario 11 d. Iš WSUS bus pasiūlytas ESU licencijavimo parengimo paketas. Jei norite gauti atskirą paketą, skirtą "ESU licencijavimo parengimo paketui, ieškokite jo " Microsoft Update "kataloge.

Įdiegus anksčiau nurodytus elementus, "Microsoft" primygtinai rekomenduoja įdiegtinaujausiąSSU (KB4550737). Jei naudojate „Windows Update“, naujausias SSU bus pasiūlytas automatiškai, jeigu esate ESU klientas. Norėdami gauti atskirą paketą, skirtą naujausioms SSU, ieškokite jos "Microsoft Update" kataloge. Bendros informacijos apie SSU žr. Priežiūros rietuvės naujinimai ir Priežiūros rietuvės naujinimai (SSU): Dažnai užduodami klausimai.

Diegti šį naujinimą

Išleidimo kanalas

Pasiekiamas

Kitas veiksmas

„Windows Update“ ir „Microsoft Update“

Ne

Peržiūrėkite kitas parinktis toliau.

„Microsoft Update“ katalogas

Taip

Norėdami gauti atskirą šio naujinimo paketą, eikite į „Microsoft Update“ katalogo svetainę.

„Windows Server Update Services“ (WSUS)

Taip

Šis naujinimas bus automatiškai sinchronizuojamas su WSUS, jei Produktai ir klasifikacija sukonfigūruosite šiuo būdu:

Produktas: "Windows Server 2008" 2 pakeitimų paketas

Klasifikacija: Saugos naujinimai

 

Failų informacija

Norėdami gauti į šį naujinimą įtrauktų failų sąrašą, atsisiųskite naujinimo 4550957 failų informaciją

Reikia daugiau pagalbos?

Norite daugiau parinkčių?

Sužinokite apie prenumeratos pranašumus, peržiūrėkite mokymo kursus, sužinokite, kaip apsaugoti savo įrenginį ir kt.

Bendruomenės padeda užduoti klausimus ir į juos atsakyti, pateikti atsiliepimų ir išgirsti iš ekspertų, turinčių daug žinių.

Ar ši informacija buvo naudinga?

Ar esate patenkinti kalbos kokybe?
Kas turėjo įtakos jūsų įspūdžiams?
Paspaudus mygtuką Pateikti, jūsų atsiliepimai bus naudojami tobulinant „Microsoft“ produktus ir paslaugas. Jūsų IT administratorius galės rinkti šiuos duomenis. Privatumo patvirtinimas.

Dėkojame už jūsų atsiliepimą!

×