Susijusios temos
×
Prisijunkite prie „Microsoft“
Prisijunkite arba sukurkite paskyrą.
Sveiki,
Pasirinkti kitą paskyrą.
Turite kelias paskyras
Pasirinkite paskyrą, kurią naudodami norite prisijungti.

Leidimo data:

2022-09-13

Versija:

Tik saugos naujinimas

Suvestinė

Sužinokite daugiau apie šį tik saugos naujinimą, įskaitant patobulinimus, žinomas problemas ir tai, kaip gauti naujinimą.

SVARBU "Windows 7", "Windows Server 2008 R2", "Windows Embedded Standard 7" ir "Windows Embedded POS Ready 7" pasiekė pagrindinio palaikymo pabaigą ir dabar teikiamas išplėstinio saugos naujinimo (ESU) palaikymas. "Windows Thin PC" pasiekė pagrindinio palaikymo pabaigą; tačiau NĖRA PSN palaikymo. 

Nuo 2020 m. liepos mėn. nebebus pasirinktinių su sauga nesusijusių leidimų (vadinamų "C" leidimais) šiai operacinei sistemai. Papildomo palaikymo operacinėse sistemose yra tik kaupiamieji mėnesiniai saugos naujinimai (vadinami "B" arba "Update Tuesday release").

Prieš diegdami šį naujinimą patikrinkite, ar įdiegėte reikiamus naujinimus skyriuje Kaip gauti šį naujinimą

Klientai, kurie įsigijo išplėstinį saugos naujinimą (ESU) šios operacinės sistemos vietinėms versijoms, turi laikytis procedūrų, esančių KB4522133, kad toliau gautų saugos naujinimus po papildomo palaikymo pabaigos 2020 m. sausio 14 d. Daugiau informacijos apie ESU ir kurie leidimai palaikomi, žr. KB4497181

Esu pasiekiamas kaip atskiras SKU kiekvienais metais, kuriais jie siūlomi (2020, 2021 ir 2022) ir kadangi ESU galima įsigyti tik tam tikrais 12 mėnesių laikotarpiais– turite atskirai įsigyti trečius ESU aprėpties metus ir suaktyvinti naują raktą kiekviename įrenginyje, kad galėtumėte ir toliau gauti saugos naujinimus 2022 m.

Jei jūsų organizacija neįsigijo trečiųjų metų ESU aprėpties, prieš diegdami ir aktyvindami 3 metų MAK kodus, kad gautumėte naujinimus, turite įsigyti 1, 2 ir 3 metų ESU savo atitinkamiems "Windows 7" SP1 arba "Windows Server 2008 R2" SP1 įrenginiams. ESU diegimo, aktyvinimo ir diegimo veiksmai yra tokie patys pirmaisiais, antraisiais ir trečiaisiais metais. Daugiau informacijos žr. Išplėstinio saugos Naujinimai gavimas reikalavimus atitinkantiems "Windows" įrenginiams, skirtiems bendrojo licencijavimo procesui, ir "Windows 7" papildomus saugos naujinimus kaip debesies sprendimų teikėją debesies sprendimų teikėjui. Dėl įdėtųjų įrenginių kreipkitės į originaliosios įrangos gamintoją (OĮG).

Daugiau informacijos žr. ESU tinklaraštyje.

Pastaba Informacijos apie įvairių tipų "Windows" naujinimus, pvz., kritinius, saugos, tvarkyklės, pakeitimų paketus ir t. t., rasite toliau pateiktame straipsnyje. Norėdami peržiūrėti kitas pastabas ir pranešimus, skirtus "Windows 7" SP1 ir "Windows Server 2008 R2" SP1, žr. tolesnį naujinimo retrospektyvos pagrindinį puslapį.

Patobulinimai

Į šį tik saugos naujinimą įtraukti pagrindiniai šios problemos pakeitimai:

  • Šiame naujinime yra įvairių vidaus OS funkcijų saugos patobulinimų. Šiame leidime nėra jokių konkrečių problemų.

Daugiau informacijos apie pašalintus saugos pažeidžiamumus rasite diegimų | saugos naujinimo vadovą ir 2022 m. rugsėjo mėn. saugos Naujinimai.

Žinomos problemos šiame naujinime

Požymis

Kitas veiksmas

Įdiegus šį naujinimą ir iš naujo paleidus įrenginį, gali būti rodoma klaida: „Nepavyko sukonfigūruoti „Windows“ naujinimų. Grąžinami pakeitimai. Neišjunkite kompiuterio", o naujinimo retrospektyvoje naujinimas gali būti rodomas kaip Nepavyko.

Tai turėtų būti numatyta toliau nurodytomis aplinkybėmis.

  • Jei šį naujinimą diegiate įrenginyje, kuriame veikia ESU nepalaikomas leidimas. Visą palaikomų leidimų sąrašą rasite KB4497181.

  • Jei neturite įdiegto ir aktyvinto ESU MAK priedo rakto.

  • Jei esate įsigiję ESU raktą ir susidūrėte su šia problema, įsitikinkite, kad pritaikėte visas būtinąsias sąlygas ir kad jūsų kodas suaktyvintas. Informacijos apie aktyvinimą žr. šiame tinklaraščio įraše. Informacijos apie būtinąsias sąlygas žr. šio straipsnio skyriuje Kaip gauti šį naujinimą.

Nuo 12.00 val. šeštadienio, 2022 m. rugsėjo 10 d., oficialus laikas Čilėje bus iš anksto 60 minučių pagal 2022 m. rugpjūčio 9 d. oficialų Čilės vyriausybės pranešimą apie vasaros laiko (DST) laiko juostos pasikeitimą. DST pakeitimas, kuris anksčiau buvo rugsėjo 4 d., perkeliamas į rugsėjo 10 d.

Simptomai, jei sprendimas nenaudojamas įrenginiuose nuo 2022 m. rugsėjo 4 d. iki 2022 m. rugsėjo 11 d.:

  • "Windows" ir programėlėse rodomas laikas bus neteisingas.

  • Programos ir debesies paslaugos, kurios naudoja datą ir laiką integralioms funkcijoms, pvz., "Microsoft Teams" ir "Microsoft Outlook", pranešimai ir susitikimų planavimas gali būti 60 minučių išjungti.

  • Automatizavimas, kuris naudoja datą ir laiką, pvz., suplanuotas užduotis, gali neveikti numatytu laiku.

  • Operacijų, failų ir žurnalų laiko žyma bus 60 minučių išjungta.

  • Operacijos, kurios naudoja nuo laiko priklausomus protokolus, pvz., "Kerberos", gali sukelti autentifikavimo klaidų bandant prisijungti arba pasiekti išteklius.

  • "Windows" įrenginiams ir programėlėms ne Čilėje taip pat gali būti padaryta įtaka, jei jie jungiasi prie serverių ar įrenginių Čilėje arba jei jie planuoja susitikimus ar juose dalyvauja, vykstančiuose Čilėje iš kitos vietos ar laiko juostos. "Windows" įrenginiai už Čilės ribų neturėtų naudoti sprendimo būdo, nes tai pakeis jų vietinį laiką įrenginyje.

Ši problema išspręsta naujinime KB5018479.

Įdiegus šį naujinimą, gali nepavykti Grupės strategija nuostatas naudojančių failų kopijų arba gali būti sukurtos tuščios nuorodos arba failai, kuriuose yra 0 (nulis) baitų. Žinomi paveikti Grupės strategija objektai yra susiję su failais ir nuorodomis, Grupės strategija rengyklės vartotojo konfigūracijos > nuostatose > "Windows" parametrai.

Ši problema išspręsta naujinime KB5018479. Jei siekiant išspręsti šią problemą buvo naudotas koks nors sprendimas, rekomenduojame grąžinti pradinę konfigūraciją.

Kaip gauti šį naujinimą

Prieš diegiant šį naujinimą

SVARBU Klientai, kurie įsigijo išplėstinį saugos naujinimą (ESU) šių operacinių sistemų vietinėms versijoms, turi laikytis procedūrų, esančių KB4522133, kad ir toliau gautų saugos naujinimus. Papildomas palaikymas nutrauktas taip:

  • "Windows 7" su 1 pakeitimų paketu ir "Windows Server 2008 R2" su 1 pakeitimų paketu papildomas palaikymas nutrauktas 2020 m. sausio 14 d.

  • "Windows Embedded Standard 7" papildomas palaikymas baigėsi 2020 m. spalio 13 d.

  • "Windows Embedded POS Ready 7" papildomas palaikymas baigėsi 2021 m. spalio 12 d.

  • "Windows Thin PC" papildomas palaikymas baigėsi 2021 m. spalio 12 d. Atkreipkite dėmesį, kad "Windows Thin PC" PSN palaikymas negalimas.

Daugiau informacijos apie ESU ir kurie leidimai palaikomi, žr. KB4497181.

Pastaba Jei naudojate "Windows Embedded Standard 7", turi būti įgalinta "Windows" valdymo instrumentuotė (WMI), kad būtų galima gauti naujinimus iš "Windows Update" arba "Windows Server Update Services".

Kalbų paketai

Jei įdiegę šį naujinimą įdiegsite kalbos paketą, turite iš naujo įdiegti šį naujinimą. Todėl rekomenduojame įdiegti visus kalbos paketus, kurių jums reikia prieš diegiant šį naujinimą. Daugiau informacijos žr. Kalbų paketų įtraukimas į "Windows".

Būtinoji sąlyga

Būtina įdiegti toliau nurodytus naujinimus ir paleisti įrenginį iš naujo prieš diegiant naujausią naujinimų paketą. Šių naujinimų diegimas pagerina naujinimo proceso patikimumą ir sumažina galimas problemas, kai diegiamas naujinimų paketas ir taikomos „Microsoft“ saugos pataisos.

  1. 2019 m. kovo 12 d. priežiūros rietuvės naujinimas (SSU) (KB4490628). Norėdami gauti atskirą šio SSU paketą, eikite į "Microsoft Update" katalogą. Šis naujinimas būtinas norint įdiegti naujinimus, kurie yra pasirašyti tik SHA-2.

  2. Naujausias SHA-2 naujinimas (KB4474419), išleistas 2019 m. rugsėjo 10 d. Jei naudojate „Windows Update“, naujausias SHA-2 naujinimas bus pasiūlytas automatiškai. Šis naujinimas būtinas norint įdiegti naujinimus, kurie yra pasirašyti tik SHA-2. Daugiau informacijos apie SHA-2 naujinimus žr. 2019 m. SHA-2 kodo pasirašymo palaikymo reikalavimas, skirtas "Windows" ir WSUS.

  3. Norėdami gauti šį saugos naujinimą, turite iš naujo įdiegti "Išplėstinio saugos Naujinimai (ESU) licencijavimo parengimo paketą" (KB4538483) arba "Naujinimas, skirtas išplėstinės saugos Naujinimai (ESU) licencijavimo parengimo paketui" (KB4575903), net jei anksčiau įdiegėte ESU raktą. Iš WSUS bus pasiūlytas ESU licencijavimo parengimo paketas. Norėdami gauti atskirą ESU licencijavimo parengimo paketo paketą, eikite į "Microsoft Update" katalogą.

Įdiegus anksčiau nurodytus elementus, "Microsoft" primygtinai rekomenduoja įdiegti naujausią SSU (KB5017397). Jei naudojate „Windows Update“, naujausias SSU bus pasiūlytas automatiškai, jei esate ESU klientas. Norėdami gauti naujausio SSU atskirą paketą, eikite į "Microsoft Update" katalogą. Bendrąją informaciją apie SSU žr. Priežiūros rietuvės naujinimai ir Priežiūros rietuvės Naujinimai (SSU): dažnai užduodami klausimai.

PRIMINIMAS Jei naudojate tik saugos naujinimus, taip pat reikės įdiegti visus ankstesnius tik saugos naujinimus ir naujausią kaupiamąjį naujinimą, skirtą "Internet Explorer" (KB5016618).

Diegti šį naujinimą

Išleidimo kanalas

Yra

Kitas veiksmas

„Windows Update“ ir „Microsoft Update“

Ne

Peržiūrėkite kitas parinktis toliau.

„Microsoft Update“ katalogas

Taip

Norėdami gauti atskirą šio naujinimo paketą, eikite į "Microsoft Update" katalogo svetainę.

„Windows Server Update Services“ (WSUS)

Taip

Šis naujinimas bus automatiškai sinchronizuojamas su WSUS, jei Produktai ir klasifikacija sukonfigūruosite toliau pateiktu būdu:

Produktas: "Windows 7" 1 pakeitimų paketas, "Windows Server 2008 R2" 1 pakeitimų paketas, "Windows Embedded Standard 7" 1 pakeitimų paketas, "Windows Embedded POSReady 7"

Klasifikacija: Saugos naujinimai

Failo informacija

Norėdami gauti į šį naujinimą įtrauktų failų sąrašą, atsisiųskite naujinimo KB5017373 failo informaciją.

Nuorodos

Sužinokite apie standartinę terminologiją , naudojamą "Microsoft" programinės įrangos naujinimams apibūdinti.

Reikia daugiau pagalbos?

Norite daugiau parinkčių?

Sužinokite apie prenumeratos pranašumus, peržiūrėkite mokymo kursus, sužinokite, kaip apsaugoti savo įrenginį ir kt.

Bendruomenės padeda užduoti klausimus ir į juos atsakyti, pateikti atsiliepimų ir išgirsti iš ekspertų, turinčių daug žinių.

Ar ši informacija buvo naudinga?

Ar esate patenkinti kalbos kokybe?
Kas turėjo įtakos jūsų įspūdžiams?
Paspaudus mygtuką Pateikti, jūsų atsiliepimai bus naudojami tobulinant „Microsoft“ produktus ir paslaugas. Jūsų IT administratorius galės rinkti šiuos duomenis. Privatumo patvirtinimas.

Dėkojame už jūsų atsiliepimą!

×