Microsoft Partner Network Support voor West-Indië

BELANGRIJK: Dit artikel is vertaald door middel van automatische vertalingssoftware van Microsoft en is mogelijk nabewerkt door de Microsoft Community via CTF-technologie (Community Translation Framework) of door een menselijke vertaler. Microsoft biedt zowel automatisch vertaalde, door mensen vertaalde en door de community nabewerkte artikelen aan, zodat er in meerdere talen toegang is tot alle artikelen in onze Knowledge Base. Een vertaald of bewerkt artikel kan fouten bevatten in vocabulaire, syntaxis of grammatica.. Microsoft is niet verantwoordelijk voor eventuele onjuistheden, fouten of schade ten gevolge van een foute vertaling van de inhoud van een bericht of het gebruik van deze vertaalde berichten door onze klanten.

De Engelstalige versie van dit artikel is de volgende: 2917797
Samenvatting
Lijst van telefoon nummers Microsoft Partner Network ondersteuning voor Microsoft Anguilla, Antigua & Barbuda, Nederlandse Antillen, Aruba, de Bahama's, Barbados, Bermuda, Bonaire, Curaçao, Dominica, Dominicaanse Republiek, Falklandeilanden, Grenada, Guadelupe, Haití, Caymaneilanden, Britse Maagdeneilanden, ons Maagdeneilanden, Jamaica, Martinique, Montserrat, Nicaragua, Saint-Lucía, Saint-Martin, Saint Kitts en Nevis, Saint Vincent en de Grenadines, Sint Maarten, Trinidad & Tobago en Turks & Caicos-eilanden.

Ook Microsoft Libanon, Sri Lanka, Bangladesh en Jordan.
Meer informatie
Partner netwerk ondersteuningspagina - telefoon Ondersteuning voor incidenten, telefoon (5Pack)Business Critical telefonische ondersteuning
Anguilla1-866-993-93301-866-993-93301-866-993-9330
Antigua & Barbuda1-866-993-93031-866-993-93031-866-993-9303
Nederlandse Antillen001-866-543-2085001-866-543-2085001-866-543-2085
Aruba305-418-9136 (VS-telefoonnummer)305-418-9136 (VS-telefoonnummer)305-418-9136 (VS-telefoonnummer)
De Bahama 's1-800-389-04891-800-389-04891-800-389-0489
Barbados1-866-993-93041-866-993-93041-866-993-9304
Bermuda1-866-993-93051-866-993-93051-866-993-9305
Bonaire00-1-866-543-208500-1-866-543-208500-1-866-543-2085
Curaçao00-1-866-543-2085 (alleen van Smitcom)
305-418-9138 (VS-telefoonnummer)
00-1-866-543-2085 (alleen van Smitcom)
305-418-9138 (VS-telefoonnummer)
00-1-866-543-2085 (alleen van Smitcom)
305-418-9138 (VS-telefoonnummer)
Dominica1-866-993-93091-866-993-93091-866-993-9309
Dominicaanse Republiek1-800-751-3455
1-809-200-8794 (alleen in de mobiele telefoon)
1-800-751-3455
1-809-200-8794 (alleen in de mobiele telefoon)
1-800-751-3455
1-809-200-8794 (alleen in de mobiele telefoon)
Falkland-eilanden305-418-9137 (VS-telefoonnummer)305-418-9137 (VS-telefoonnummer)305-418-9137 (VS-telefoonnummer)
Grenada1-866-993-03131-866-993-03131-866-993-0313
Guadelupe0-805-51-01030-805-51-01030-805-51-0103
Haití305-418-9147 (VS-telefoonnummer)305-418-9147 (VS-telefoonnummer)305-418-9147 (VS-telefoonnummer)
Cayman Eilanden1-866-993-telefoonnummer 15001-866-993-telefoonnummer 15001-866-993-telefoonnummer 1500
Britse Maagdeneilanden1-866-993-93061-866-993-93061-866-993-9306
Amerikaanse Maagdeneilanden1-877-678-80331-877-678-80331-877-678-8033
Jamaica1-866-993-93021-866-993-93021-866-993-9302
Martinique0-805-51-01050-805-51-01050-805-51-0105
Montserrat1-866-993-93151-866-993-93151-866-993-9315
Nicaragua00-1-800-220-180300-1-800-220-180300-1-800-220-1803
Saint-Lucía 1-866-993-93171-866-993-93171-866-993-9317
Saint-Martin 305-418-9139 (VS-telefoonnummer)305-418-9139 (VS-telefoonnummer)305-418-9139 (VS-telefoonnummer)
Saint Kitts en Nevis1-866-993-93181-866-993-93181-866-993-9318
Saint Vincent en de Grenadines1-866-993-93191-866-993-93191-866-993-9319
Sint Maarten00-1-866-543-208500-1-866-543-208500-1-866-543-2085
Trinidad en Tobago &1-866-994-93121-866-994-93121-866-994-9312
Turks & Caicos eilanden1-866-993-93201-866-993-93201-866-993-9320
Partner netwerk ondersteuningspagina - telefoon
Bangladesh1-800-102-1100 (gratis van Airtel vaste en mobiele telefoons)
1-800-111-100 (gratis MTNL/BSNL land regel)
+ 91-80-40103000 (gratis nummer)
Jordan+ 49 - 5241 - 179 50 49
Libanon+ 49-5241-1795080
Sri Lanka1-800-102-1100 (gratis van Airtel vaste en mobiele telefoons)
1-800-111-100 (gratis MTNL/BSNL land regel)
+ 91-80-40103000 (gratis nummer)
300-0019 300-0020 300-0016

Waarschuwing: dit artikel is automatisch vertaald

Eigenschappen

Artikel-id: 2917797 - Laatst bijgewerkt: 07/01/2015 04:54:00 - Revisie: 2.0

  • kbnorightrail kbsurveynew helppartner kbmt KB2917797 KbMtnl
Feedback