Update Rollup 7.1 voor Windows Azure Pack

BELANGRIJK: Dit artikel is vertaald door middel van automatische vertalingssoftware van Microsoft en is mogelijk nabewerkt door de Microsoft Community via CTF-technologie (Community Translation Framework) of door een menselijke vertaler. Microsoft biedt zowel automatisch vertaalde, door mensen vertaalde en door de community nabewerkte artikelen aan, zodat er in meerdere talen toegang is tot alle artikelen in onze Knowledge Base. Een vertaald of bewerkt artikel kan fouten bevatten in vocabulaire, syntaxis of grammatica.. Microsoft is niet verantwoordelijk voor eventuele onjuistheden, fouten of schade ten gevolge van een foute vertaling van de inhoud van een bericht of het gebruik van deze vertaalde berichten door onze klanten.

De Engelstalige versie van dit artikel is de volgende: 3091399
Inleiding
In dit artikel worden de problemen beschreven die worden opgelost met Update Rollup 7.1 voor Windows Azure Pack. Het bevat ook de installatie-instructies voor de Update Rollup 7.1 voor Windows Azure Pack.

Problemen die in dit updatepakket worden opgelost

Windows Azure Pack

Probleem 1
Als u de sleutel voogd virtuele machine afscherming van gegevens maken als u wilt downloaden, worden de gedownloade inhoud ongeldig.

Opmerking Functie voor de afscherming van gegevens is alleen toepasbaar wanneer u gebruikt in combinatie met Windows Server-technische Preview.
Probleem 2
Wanneer u het besturingselement schaal voor een website van kleine aan grote, Admin of de huurder portal kan meer aanvragen zonder fouten genereren uitvoeren. Maar nadat u de website vernieuwt, de schaal keert terug naar de oorspronkelijke instelling van kleine.
Probleem 3
Wanneer u een andere instelling bijwerkt op de Websites configuratie tabblad in de Admin Portal Hiermee de van uitgeschakelde configuratiesecties.

Ophalen en installeren van Update Rollup 7.1 voor Windows Azure Pack

Informatie over downloaden

Updatepakketten voor Windows Azure Pack zijn beschikbaar via Microsoft Update of door handmatig downloaden.
Microsoft Update
Ophalen en een updatepakket installeert via Microsoft Update, gaat u als volgt te werk op een computer waarop een onderdeel Windows Azure Pack is geïnstalleerd:

  1. Klik op Start en klik vervolgens op Configuratiescherm.
  2. Dubbelklik in het Configuratiescherm op Windows Update.
  3. Klik in het venster Windows Update op Online controleren op updates van Microsoft Update.
  4. Klik op belangrijke updates beschikbaar zijn.
  5. Selecteer de Update Rollup package en klik vervolgens op OK.
  6. Klik op updates installeren om de updatepakket te installeren.
Microsoft Update-catalogus
Ga naar de volgende website om de updates handmatig downloaden van de Microsoft Update-catalogus:

Installatie-instructies

De installatie-instructies in dit updatepakket zijn voor de volgende onderdelen van Windows Azure Pack:

  • Site van de huurder
  • Huurder API
  • Openbare API van de huurder
  • Site beheerder
  • Beheerder API
  • Verificatie
  • Windows-verificatie
  • Gebruik
  • Monitoring
  • Microsoft SQL
  • MySQL
  • Galerie met webonderdelen
  • Configuratie van site
  • Best Practices Analyzer
  • PowerShell API
Ga als volgt te werk om de installatie van de update MSI-bestanden voor elk onderdeel Windows Azure Pack (WAP):

  1. Als het systeem is momenteel operationeel schema (verwerken van klantverkeer op), uitval van de servers Azure Pack. Het pakket Windows Azure ondersteunt momenteel geen rolling upgrades.
  2. Stop of klantverkeer omleiden naar sites die u rekening houden met voldoende.
  3. Back-upkopieën van de webservers en de SQL Server-databases maken.

    Opmerkingen

    • Als u virtuele machines, momentopnamen van de huidige toestand.
    • Als u geen VMs gebruikt, krijgen een back-up van elke MgmtSvc-* map in de map Inetpub op elke computer waarop een WAP onderdeel is geïnstalleerd.
    • Verzamelen van gegevens en bestanden die gerelateerd zijn aan uw certificaten, host-headers, en eventuele wijzigingen van de poort.
  4. Als u uw eigen thema voor de site Windows Azure Pack huurder, volg deze instructies om uw themawijzigingen behouden, voordat u de update uitvoert.
  5. De update uitvoeren door het uitvoeren van elk MSI-bestand op de computer waarop het bijbehorende onderdeel wordt uitgevoerd. Bijvoorbeeld, de MgmtSvc-AdminAPI.msi uitvoeren op de computer waarop de site 'MgmtSvc AdminAPI' in Internet Information Services (IIS) wordt uitgevoerd.
  6. Uitvoeren voor elk knooppunt onder Load Balancing, de updates voor onderdelen in de volgende volgorde:

    1. Als u de oorspronkelijke zelfondertekende certificaten die zijn geïnstalleerd door de WAP, vervangen de updatebewerking. U moet het nieuwe certificaat exporteren en importeren op de andere knooppunten onder Load Balancing. Deze certificaten hebben een CN = MgmtSvc-* naampatroon (zelf-ondertekend).
    2. Resource-Provider (RP) services (SQL Server, mijn SQL, SPF/VMM, websites) zo nodig bijwerken. Zorg ervoor dat de RP-sites worden uitgevoerd.
    3. De huurder API site, openbare API van de huurder, beheerder API knooppunten en beheerder en huurder verificatie sites bijwerken.
    4. De beheerder en de huurder sites bijwerken.
  7. Scripts voor de databaseversies ophalen en bijwerken van de database is geïnstalleerd door de MgmtSvc-PowerShellAPI.msi worden opgeslagen in de volgende locatie:

    C:\Program Files\Management Service\MgmtSvc-PowerShellAPI\Samples\Database
  8. Als alle onderdelen zijn bijgewerkt en naar behoren functioneert, kunt u het verkeer naar uw bijgewerkte knooppunten openen. Zo niet, Zie de sectie 'Rollback-instructies.
Opmerking Als u bijwerkt vanaf een updatepakket dat ouder is dan of gelijk is aan Update Rollup 5 voor Windows Azure Pack, gaat u als volgt Deze instructies voor het bijwerken van de database van de WAP.

Ongedaan maken, instructies

Als er een probleem optreedt en u hebt gecontroleerd dat een rollback nodig is, als volgt te werk:
  1. De momentopnamen als snapshots beschikbaar vanaf de tweede opmerking in stap 3 in de sectie 'installatie-instructies zijn, van toepassing. Als er geen momentopnamen, gaat u naar de volgende stap.
  2. Gebruik de back-up die is genomen in de eerste en de derde opmerking in stap 3 in de sectie 'installatie-instructies om te herstellen van uw databases en computers.

    Opmerking Laat het systeem niet in een gedeeltelijk bijgewerkte staat. Bewerkingen ongedaan maken op alle computers waarop Windows Azure Pack is geïnstalleerd, zelfs als de update is mislukt op een knooppunt.

    Aanbevolen Windows Azure Pack Best Practices Analyzer uitvoeren op elk knooppunt Windows Azure Pack om ervoor te zorgen dat de configuratie-items correct zijn.
  3. Open het verkeer naar uw teruggezette knooppunten.

Bestanden die in dit updatepakket zijn opgenomen

BestandsnaamGrootteVersie
MgmtSvc AdminAPI.msi4,366,3363.27.8196.3
MgmtSvc AdminSite.msi17,825,7923.27.8196.3
MgmtSvc AuthSite.msi12,181,5043.27.8196.3
MgmtSvc Bpa.msi921,6003.27.8196.3
MgmtSvc ConfigSite.msi8,044,5443.27.8196.3
MgmtSvc Monitoring.msi4,521,9843.27.8196.3
MgmtSvc MySQL.msi3,997,6963.27.8196.3
MgmtSvc PowerShellAPI.msi3,883,0083.27.8196.3
MgmtSvc SQLServer.msi4,321,2803.27.8196.3
MgmtSvc TenantAPI.msi4,345,8563.27.8196.3
MgmtSvc TenantPublicAPI.msi4,419,5843.27.8196.3
MgmtSvc TenantSite.msi19,283,9683.27.8196.3
MgmtSvc Usage.msi4,431,8723.27.8196.3
MgmtSvc WebAppGallery.msi4,100,0963.27.8196.3
MgmtSvc WindowsAuthSite.msi4,317,1843.27.8196.3

Waarschuwing: dit artikel is automatisch vertaald

Eigenschappen

Artikel-id: 3091399 - Laatst bijgewerkt: 09/15/2015 00:57:00 - Revisie: 2.0

Windows Azure Pack

  • kbqfe kbsurveynew kbfix atdownload kbexpertiseadvanced kbmt KB3091399 KbMtnl
Feedback