Sommige lettertypebestanden die zijn gemarkeerd als systeem beveiligd kunnen niet worden bijgewerkt in Windows Vista of Windows Server 2008

BELANGRIJK: Dit artikel is vertaald door de vertaalmachine software van Microsoft in plaats van door een professionele vertaler. Microsoft biedt u professioneel vertaalde artikelen en artikelen vertaald door de vertaalmachine, zodat u toegang heeft tot al onze knowledge base artikelen in uw eigen taal. Artikelen vertaald door de vertaalmachine zijn niet altijd perfect vertaald. Deze artikelen kunnen fouten bevatten in de vocabulaire, zinsopbouw en grammatica en kunnen lijken op hoe een anderstalige de taal spreekt en schrijft. Microsoft is niet verantwoordelijk voor onnauwkeurigheden, fouten en schade ontstaan door een incorrecte vertaling van de content of het gebruik ervan door onze klanten. Microsoft past continue de kwaliteit van de vertaalmachine software aan door deze te updaten.

De Engelstalige versie van dit artikel is de volgende:980248
Symptomen
U hebt een computer waarop Windows Vista of Windows Server 2008. Wanneer u een toepassing op deze computer installeert, kunnen sommige lettertypebestanden die zijn gemarkeerd als systeem-beveiligd niet worden bijgewerkt.

Bovendien wanneer u handmatig verwijderen of bijwerken van de lettertypebestanden, mislukt de bewerking.
Oplossing
Dit probleem is opgelost in een update voor Windows Vista en Windows Server 2008. Deze update is bedoeld voor het verwijderen van de bescherming van sommige lettertypebestanden die vereist voor de gebruikersinterface van Windows zijn.

Gegevens bijwerken

Deze update verkrijgen

Deze update is beschikbaar via de Microsoft Update-website:De volgende bestanden zijn gedownload van MicrosoftDownload Center:
BesturingssysteemUpdate
Alle ondersteunde x 86-versies van Windows VistaDownloadenDe update nu downloaden.
Alle ondersteunde x 86-versies van Windows Server 2008DownloadenDe update nu downloaden.
Alle ondersteunde x 64-versies van Windows VistaDownloadenDe update nu downloaden.
Alle ondersteunde x 64-versies van Windows Server 2008DownloadenDe update nu downloaden.
Alle ondersteunde IA-64-versies van Windows Server 2008DownloadenDe update nu downloaden.
Voor meer informatie over het downloaden van Microsoft-ondersteuningsbestanden klikt u op het volgende artikelnummer in de Microsoft Knowledge Base:
119591Microsoft-ondersteuningsbestanden via online services downloaden
Microsoft heeft dit bestand op virussen. Microsoft gebruikt de meest actuele software voor virusdetectie die beschikbaar was op de datum waarop het bestand werd gepost. Het bestand is opgeslagen op beveiligde servers die onbevoegde wijzigingen aan het bestand voorkomen.

Vereisten

Deze update wilt toepassen, moet op uw computer een van de volgende besturingssystemen worden uitgevoerd:
  • Windows Vista servicepack 1
  • Windows Vista servicepack 2
  • Windows Server 2008
  • Windows Server 2008 servicepack 2
Klik op het volgende artikelnummer in de Microsoft Knowledge Base voor meer informatie over het verkrijgen van Windows Vista servicepack:
935791Het meest recente servicepack voor Windows Vista ophalen
Klik op het volgende artikelnummer in de Microsoft Knowledge Base voor meer informatie over het verkrijgen van een Windows Server 2008 servicepack:
968849Hoe u het nieuwste servicepack voor Windows Server 2008

Opnieuw opstarten

U moet de computer opnieuw opstarten nadat u deze update toepast.

Informatie over vervanging

Deze update vervangt geen eerder uitgebrachte update.

Bestandsgegevens

De algemene versie van deze hotfix installeert bestanden met de kenmerken die in de volgende tabellen worden weergegeven. De datums en tijden voor deze bestanden worden weergegeven in Coordinated Universal Time (UTC). De datums en tijden voor deze bestanden op uw lokale computer worden weergegeven in uw lokale tijd samen met uw huidige bias zomertijd (DST). Bovendien kunnen de datums en tijden veranderen wanneer u bepaalde bewerkingen op de bestanden uitvoeren.
Opmerkingen over bestandsinformatie in Windows Vista en Windows Server 2008
  • GDR-servicestructuren bevatten uitsluitend oplossingen die alom worden uitgebracht om problemen te verhelpen wijdverbreide zeer belangrijk. LDR-servicestructuren bevatten hotfixes als aanvulling op de oplossingen.
Voor alle ondersteunde versies van Windows Server 2008 en Windows Vista
BestandsnaamVersieBestandsgrootte
Ahronbd.ttf5.0050,332
Andlso.ttf5.00117,960
Angsa.ttf5.00109,808
Angsab.ttf5.00106,220
Angsai.ttf5.00103,444
Angsaz.ttf5.00105,636
Angsau.ttf5.00109,784
Angsaub.ttf5.00106,236
Angsaui.ttf5.00103,408
Angsauz.ttf5.00105,592
Arabtype.ttf5.01621,580
Arial.ttf5.06766,656
Arialbd.ttf5.06744,556
Arialbi.ttf5.06551,824
Ariali.ttf5.06546,536
Ariblk.ttf5.00119,492
Browa.ttf5.0089,656
Browab.ttf5.0075,424
Browai.ttf5.00100,224
Browaz.ttf5.0089,380
Browau.ttf5.0089,616
Browaub.ttf5.0075,416
Browaui.ttf5.00100,216
Browauz.ttf5.0089,376
Calibri.ttf5.62352,736
Calibrib.ttf5.62351,544
Calibrii.ttf5.62362,524
Calibriz.ttf5.62365,864
Cambria.ttc5.961,090,432
Cambriab.ttf5.96328,500
Cambriai.ttf5.96336,764
Cambriaz.ttf5.96325,976
Candara.ttf5.61161,632
Candarab.ttf5.61164,892
Candarai.ttf5.61167,752
Candaraz.ttf5.61165,916
Comic.ttf5.00132,832
Comicbd.ttf5.00117,456
Consola.ttf5.2298,504
Consolab.ttf5.22100,420
Consolai.ttf5.22104,128
Consolaz.ttf5.22110,252
Constan.ttf5.90313,860
Constanb.ttf5.90317,704
Constani.ttf5.90305,980
Constanz.ttf5.90313,024
Corbel.ttf5.61205,008
Corbelb.ttf5.61210,780
Corbeli.ttf5.61209,844
Corbelz.ttf5.61217,300
Cordia.ttf5.00108,572
Cordiab.ttf5.0095,892
Cordiai.ttf5.00100,104
Cordiaz.ttf5.0094,816
Cordiau.ttf5.00108,544
Cordiaub.ttf5.0095,888
Cordiaui.ttf5.00100,100
Cordiauz.ttf5.0094,812
Cour.ttf5.11690,208
Courbd.ttf5.11697,096
Courbi.ttf5.11503,460
Couri.ttf5.11593,740
David.ttf5.0256,600
Davidbd.ttf5.0255,652
Framd.ttf5.01139,332
Framdit.ttf5.01152,104
Frank.ttf5.0263,840
Georgia.ttf5.00157,080
Georgiab.ttf5.00145,940
Georgiai.ttf5.00162,380
Georgiaz.ttf5.00164,332
Gisha.ttf5.0072,932
Gishabd.ttf5.0074,056
Impact.ttf5.00135,848
Kaiu.ttf5.005,178,844
L_10646.ttf5.00325,400
Leelawad.ttf5.0097,752
Leelawdb.ttf5.0097,420
Lvnm.ttf5.0056,964
Lvnmbd.ttf5.0054,940
Moolbor.ttf5.00342,840
Mriam.ttf5.0252,128
Mriamc.ttf5.0257,064
Msuighur.ttf5.00203,360
Nrkis.ttf5.0256,944
Pala.ttf5.00472,664
Palab.ttf5.00420,052
Palabi.ttf5.00336,476
Palai.ttf5.00413,824
Rod.ttf5.0261,560
Simfang.ttf5.0110,576,012
Simhei.ttf5.019,751,960
Simkai.ttf5.0111,785,184
Simpbdo.ttf5.0091,968
Simpfxo.ttf5.0090,904
Simpo.ttf5.0090,692
Symbol.ttf5.0070,128
Times.ttf5.01828,152
Timesbd.ttf5.01835,868
Timesbi.ttf5.01610,820
Timesi.ttf5.01651,500
Tradbdo.ttf5.00127,456
Trado.ttf5.00126,124
Trebuc.ttf5.00136,172
Trebucbd.ttf5.00126,376
Trebucbi.ttf5.00133,716
Trebucit.ttf5.00141,836
Upcdb.ttf5.0065,156
Upcdbi.ttf5.0068,784
Upcdi.ttf5.0169,956
Upcdl.ttf5.0169,448
Upceb.ttf5.0174,076
Upcebi.ttf5.0176,736
Upcei.ttf5.0175,360
Upcel.ttf5.0172,360
Upcfb.ttf5.0164,056
Upcfbi.ttf5.0167,216
Upcfi.ttf5.0167,424
Upcfl.ttf5.0164,900
Upcib.ttf5.0171,080
Upcibi.ttf5.0173,612
Upcii.ttf5.0173,632
Upcil.ttf5.0171,068
Upcjb.ttf5.0174,428
Upcjbi.ttf5.0177,692
Upcji.ttf5.0176,456
Upcjl.ttf5.0173,568
Upckb.ttf5.0164,648
Upckbi.ttf5.0168,872
Upcki.ttf5.0168,140
Upckl.ttf5.0164,316
Upclb.ttf5.0154,260
Upclbi.ttf5.0157,100
Upcli.ttf5.0156,752
Upcll.ttf5.0154,264
Verdana.ttf5.02185,704
Verdanab.ttf5.02152,872
Verdanai.ttf5.02174,088
Verdanaz.ttf5.00172,600
Webdings.ttf5.00121,664
Bestanden Wingding.ttf5.0083,740
Status
Microsoft heeft bevestigd dat dit probleem in de Microsoft-producten die worden vermeld in de sectie 'Van toepassing op' is.
Meer informatie
Klik op het volgende artikelnummer in de Microsoft Knowledge Base voor meer informatie over terminologie voor software-update:
824684Beschrijving van de standaardterminologie die wordt gebruikt om software-updates voor Microsoft te beschrijven
Opmerking Dit is een artikel voor snelle publicatie dat rechtstreeks is gemaakt vanuit de ondersteuningsorganisatie van Microsoft. De informatie in dit artikel wordt in de huidige vorm aangeboden in reactie op nieuw geconstateerde problemen. Aangezien artikelen van dit type zeer snel moeten worden gepubliceerd, kan de inhoud typografische fouten bevatten en kan de inhoud zonder voorafgaande kennisgeving worden gewijzigd. Raadpleeg de Gebruiksrechtovereenkomst voor overige aandachtspunten.

Waarschuwing: dit artikel is automatisch vertaald

Eigenschappen

Artikel-id: 980248 - Laatst bijgewerkt: 03/19/2011 17:25:00 - Revisie: 2.0

Windows Vista Enterprise 64-bit edition, Windows Vista Home Basic 64-bit edition, Windows Vista Home Premium 64-bit edition, Windows Vista Ultimate 64-bit edition, Windows Vista Business, Windows Vista Business 64-bit edition, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Starter, Windows Vista Ultimate, Windows HPC Server 2008, Windows Server 2008 Datacenter without Hyper-V, Windows Server 2008 Enterprise without Hyper-V, Windows Server 2008 for Itanium-Based Systems, Windows Server 2008 Standard without Hyper-V, Windows Server 2008 Datacenter, Windows Server 2008 Enterprise, Windows Server 2008 Standard, Windows Web Server 2008

  • kbexpertiseinter kbsurveynew atdownload kbmt KB980248 KbMtnl
Feedback