Jesteś obecnie w trybie offline. Czekamy na ponowne połączenie z Internetem.

Opis pakietu zbiorczego aktualizacji 6 dla alerty - Server Virtual Machine Manager

WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.

Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2861038
Wprowadzenie
W tym artykule opisano problemy, które naprawiono w pakiet zbiorczy aktualizacji 6 dla programu Microsoft System Center 2012 - Server Virtual Machine Manager. Ponadto w tym artykule zamieszczono instrukcje instalacji pakietu zbiorczego aktualizacji 6 dla alerty - Server Virtual Machine Manager.

Problemy rozwiązane w tym pakiecie zbiorczym aktualizacji

Aktualizacja serwera Virtual Machine Manager (KB2861038)

Problem 1
Po zaktualizowaniu VMWare vSphere 4.1 usługa Virtual Machine Manager może przestać.

Jak uzyskać i zainstalować pakiet zbiorczy aktualizacji 6 dla alerty - Server Virtual Machine Manager

Informacje dotyczące pobierania

Pakiet aktualizacji jest dostępna z witryny Microsoft Update.
  • Aby uzyskać i zainstalować aktualizację z witryny Microsoft Update, wykonaj następujące kroki w systemie, który ma zainstalowany składnik Server Virtual Machine Manager:
    1. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij przycisk Panel sterowania.
    2. W Panelu sterowania kliknij dwukrotnie ikonę Aktualizacja systemu Windows.
    3. W oknie Windows Update kliknij przycisk Sprawdź Online aktualizacje z witryny Microsoft Update.
    4. Kliknij przycisk Ważne aktualizacje są dostępne.
    5. Wybierz pakiet, pakiet zbiorczy aktualizacji 6, a następnie kliknij przyciskOK.
    6. Kliknij przycisk Instalowanie aktualizacji Aby zainstalować pakiet aktualizacji.
  • Aby ręcznie pobrać pakiet aktualizacji z katalogu rozszerzenia Microsoft Update, przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:

    Aktualizacja serwera Virtual Machine Manager (KB2861038)Aby ręcznie zainstalować pakiet aktualizacji, uruchom następujące polecenie z wiersza polecenia:
    / Update Msiexec.exeNazwa_pakietu>
    Na przykład aby zainstalować aktualizację serwera Virtual Machine Manager (KB2861038), uruchom następujące polecenie:
    / Update Msiexec.exe KB2861038_vmmServer_amd64.msp

Pliki, które zostały zaktualizowane w pakiecie pakiet zbiorczy aktualizacji 6

Aktualizacja serwera Virtual Machine Manager (KB2861038)
Pliki, które są zmienianeRozmiar plikuWersja
DB.Adhc.dll723,2483.0.6040.0
Engine.Adhc.Operations.dll694,5763.0.6040.0
Engine.Backup.dll51,4643.0.6055.0
Engine.BitBos.dll186,6323.0.6055.0
Engine.Deployment.dll428,3363.0.6040.0
Engine.IndigoAccessLayer.dll317,3603.0.6019.0
Engine.MomDal.dll571,6963.0.6040.0
Engine.Placement.dll231,7683.0.6057.0
Engine.Placement.ResourceModel.dll264,4963.0.6040.0
Engine.VmOperations.dll1,190,1923.0.6040.0
ImgLibEngine.dll1,263,9203.0.6040.0
Microsoft.EnterpriseManagement.DataCenterManager.UI.DataGrid.dll162,7363.0.6019.0
msiInstaller.dat12Nie dotyczy
msiInstaller.exe174,0003.0.6005.0
msiInstaller.exe210,3523.0.6005.0
Remoting.dll640,9443.0.6019.0
Pakiet zbiorczy aktualizacji 6 dla alerty (VMM) uzupełnienie Notice_Localized languages.rtf80,474Nie dotyczy
vmmAgent.exe3,143,9443.0.6055.0
vmmAgent.msi338,1760Nie dotyczy
vmmAgent.msi3,832,320Nie dotyczy
vmmguestagent.exe204,0403.0.6055.0
vmmGuestAgent.msi1,154,048Nie dotyczy
vmmGuestAgent.msi1,405,952Nie dotyczy
VMWareImplementation.dll1,899,2483.0.6060.0
WSManAutomation.dll35,1203.0.6040.0
WsManWrappers.dll2,079,0243.0.6040.0
 

Ostrzeżenie: ten artykuł przetłumaczono automatycznie

Właściwości

Identyfikator artykułu: 2861038 — ostatni przegląd: 08/08/2013 21:26:00 — zmiana: 1.0

Microsoft System Center 2012 Virtual Machine Manager

  • kbfix kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew atdownload kbmt KB2861038 KbMtpl
Opinia