Obsługa sieci Microsoft Partner Indie Zachodnie

WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.

Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2917797
Streszczenie
Sieci partnerów firmy Microsoft obsługuje listy numerów telefonów Microsoft Anguilla, Antigua idealna Barbuda, Antyle Holenderskie, Aruba, Bahamy, Barbados, Bermudów, Bonaire, Curaçao, Dominika, Republika Dominikańska, Wyspy Falklandzkie, Grenada, Guadelupe, Haití, Kajmany, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Wyspy Dziewicze Stanów, Jamajka, Martyniki, Montserrat, Nikaragua, Saint Lucia, Saint-Martin, Saint Kitts i Nevis, Saint Vincent i Grenadyny, Sint Maarten, Trynidad idealna Tobago, i Wyspy Turks idealna Caicos.

Także w tym Microsoft Liban, Sri Lanka, Bangladeszu i Jordan.
Więcej informacji
Strona pomocy technicznej sieci Partner - telefon Telefon wsparcia incydentów (5Pack)Usługa wsparcia biznesowego telefonu krytyczne
Anguilla1-866-993-93301-866-993-93301-866-993-9330
Antigua Barbuda idealna1-866-993-93031-866-993-93031-866-993-9303
Antyle Holenderskie001-866-543-2085001-866-543-2085001-866-543-2085
Aruba305-418-9136 (numer połączenie płatne w USA)305-418-9136 (numer połączenie płatne w USA)305-418-9136 (numer połączenie płatne w USA)
Bahamy1-800-389-04891-800-389-04891-800-389-0489
Barbados1-866-993-93041-866-993-93041-866-993-9304
Bermudy1-866-993-93051-866-993-93051-866-993-9305
Bonaire00-1-866-543-208500-1-866-543-208500-1-866-543-2085
Curaçao00-1-866-543-2085 (tylko z Smitcom)
305-418-9138 (numer połączenie płatne w USA)
00-1-866-543-2085 (tylko z Smitcom)
305-418-9138 (numer połączenie płatne w USA)
00-1-866-543-2085 (tylko z Smitcom)
305-418-9138 (numer połączenie płatne w USA)
Dominika1-866-993-93091-866-993-93091-866-993-9309
Republika Dominikańska1-800-751-3455
1-809-200-8794 (tylko komórkowa)
1-800-751-3455
1-809-200-8794 (tylko komórkowa)
1-800-751-3455
1-809-200-8794 (tylko komórkowa)
Wyspy Falklandzkie305-418-9137 (numer połączenie płatne w USA)305-418-9137 (numer połączenie płatne w USA)305-418-9137 (numer połączenie płatne w USA)
Grenada1-866-993-03131-866-993-03131-866-993-0313
Guadelupe0-805-51-01030-805-51-01030-805-51-0103
Haití305-418-9147 (numer połączenie płatne w USA)305-418-9147 (numer połączenie płatne w USA)305-418-9147 (numer połączenie płatne w USA)
Kajmany1-866-993-93081-866-993-93081-866-993-9308
Brytyjskie Wyspy Dziewicze1-866-993-93061-866-993-93061-866-993-9306
Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych1-877-678-80331-877-678-80331-877-678-8033
Jamajka1-866-993-93021-866-993-93021-866-993-9302
Martynika0-805-51-01050-805-51-01050-805-51-0105
Montserrat1-866-993-93151-866-993-93151-866-993-9315
Nikaragua00-1-800-220-180300-1-800-220-180300-1-800-220-1803
Saint Lucia 1-866-993-93171-866-993-93171-866-993-9317
Saint-Martin 305-418-9139 (numer połączenie płatne w USA)305-418-9139 (numer połączenie płatne w USA)305-418-9139 (numer połączenie płatne w USA)
Saint Kitts i Nevis1-866-993-93181-866-993-93181-866-993-9318
Saint Vincent i Grenadyny1-866-993-93191-866-993-93191-866-993-9319
Sint Maarten00-1-866-543-208500-1-866-543-208500-1-866-543-2085
Trinidad Tobago idealna1-866-994-93121-866-994-93121-866-994-9312
Wyspy Turks idealna Caicos1-866-993-93201-866-993-93201-866-993-9320
Strona pomocy technicznej sieci Partner - telefon
Bangladesz1-800-102-1100 (numer bezpłatny z hermetyczny ziemi linii i telefonów komórkowych)
1-800-111-100 (numer bezpłatny ze stacjonarnego MTNL/BSNL)
+ 91-80-40103000 (połączenie płatne numer)
Jordan+ 49 - 5241 - 179 50 49
Liban+ 49-5241-1795080
Sri Lanka1-800-102-1100 (numer bezpłatny z hermetyczny ziemi linii i telefonów komórkowych)
1-800-111-100 (numer bezpłatny ze stacjonarnego MTNL/BSNL)
+ 91-80-40103000 (połączenie płatne numer)
300-0019, 300-0020, 300-0016

Ostrzeżenie: ten artykuł przetłumaczono automatycznie

Właściwości

Identyfikator artykułu: 2917797 — ostatni przegląd: 07/01/2015 04:54:00 — zmiana: 2.0

  • kbnorightrail kbsurveynew helppartner kbmt KB2917797 KbMtpl
Opinia