7.1 pakiet zbiorczy aktualizacji dla systemu Windows Azure Pack

WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.

Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 3091399
Wprowadzenie
W tym artykule opisano problemy, które zostały rozwiązane w 7.1 pakiet zbiorczy aktualizacji dla systemu Windows Azure Pack. Zawiera instrukcje instalacji 7.1 pakiet zbiorczy aktualizacji dla systemu Windows Azure Pack.

Problemy rozwiązane w tym pakiecie zbiorczym aktualizacji

Pakiet Windows Azure

Problem 1
W przypadku pobrania Guardian klawisz, aby utworzyć maszynę wirtualną osłony danych pobieranej zawartości jest nieprawidłowy.

Uwaga: Osłanianie funkcja danych stosuje się tylko w przypadku użycia go razem z Windows Server Technical Preview.
Problem 2
Kiedy zmieniasz kontroli w skali dla serwisu WWW od małychduży, Admin lub portal najemcy mogą pomyślnie uruchamiać więcej żądań bez generowania błędów. Ale po odświeżeniu witryny sieci Web, skala powraca do swojego oryginalnego ustawienia małych.
Problem 3
Kiedy aktualizować dowolne ustawienie na konfiguracji witryn sieci Web kartę w portalu Admin, dzięki temu sekcji konfiguracji wyłączone.

Jak uzyskać i zainstalować 7.1 pakiet zbiorczy aktualizacji dla systemu Windows Azure Pack

Pobieranie informacji

Pakiety aktualizacji dla systemu Windows Azure Pack dostępnych z witryny Microsoft Update lub przez ręczne pobieranie.
Witryna Microsoft Update
Aby pobrać i zainstalować pakiet aktualizacji z witryny Microsoft Update, wykonaj następujące kroki na komputerze, na którym został zainstalowany składnik Windows Azure Pack:

  1. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Panel sterowania.
  2. W Panelu sterowania kliknij dwukrotnie ikonę Usługi Windows Update.
  3. W oknie Windows Update kliknij przycisk Sprawdź w trybie Online, aby uzyskać aktualizacje z witryny Microsoft Update.
  4. Kliknij przycisk są dostępne ważne aktualizacje.
  5. Wybierz pakiet zbiorczy aktualizacji, a następnie wybierz przycisk OK.
  6. Kliknij przycisk Zainstaluj aktualizacje do zainstalowania pakietu aktualizacji.
Wykazu usług Microsoft Update
Przejdź do następującej strony, aby ręcznie pobrać pakiety aktualizacji z wykazu usługi Microsoft Update:

Instrukcje dotyczące instalacji

Instrukcje dotyczące instalacji w tym pakiecie zbiorczym aktualizacji są dla następujących składników systemu Windows Azure Pack:

  • Witryna dzierżawcza
  • Dzierżawca API
  • Dzierżawca publicznego interfejsu API
  • Administrator witryny
  • Administrator API
  • Uwierzytelnianie
  • Uwierzytelnianie systemu Windows
  • Sposób użycia
  • Monitorowanie
  • Microsoft SQL
  • MySQL
  • Galeria aplikacji sieci Web
  • Konfiguracja witryny
  • Analizator najlepszych rozwiązań
  • Interfejs API środowiska PowerShell
Aby zainstalować aktualizację plików .msi dla każdego składnika systemu Windows Azure Pack (WAP), wykonaj następujące kroki:

  1. Jeśli system jest aktualnie działających harmonogram (obsługi ruchu klient), przestoje dla serwerów Azure Pack. Pakiet Windows Azure aktualnie nie obsługują uaktualnień stopniowych.
  2. Zatrzymanie lub przekierować ruch klientów do witryn, które zostały uznane za zadowalające.
  3. Tworzenie kopii zapasowych obrazów na serwerach sieci web i baz danych programu SQL Server.

    Uwagi

    • Jeśli korzystasz z maszyn wirtualnych, robienie zdjęć o ich bieżącym stanie.
    • Jeśli nie używasz VMs, wykonać kopię zapasową każdego MgmtSvc-* folder w katalogu Inetpub na każdym komputerze, który ma zainstalowany składnik WAP.
    • Zbieranie informacji i plików, które są związane z certyfikatami, nagłówków hosta i wszelkie zmiany portu.
  4. Jeśli używasz motywów dla witryny Windows Azure Pack najemcy, wykonaj następujące czynności, aby zachować zmiany motywu, aby wykonać aktualizację.
  5. Wykonać aktualizację uruchamiając każdy plik msi na komputerze, na którym działa odpowiedni składnik. Na przykład uruchom MgmtSvc AdminAPI.msi na komputerze, na którym jest uruchomiona witryna "MgmtSvc-związany" w programie Internet Information Services (IIS).
  6. Dla każdego węzła w obszarze Równoważenie obciążenia sieciowego uruchomić aktualizacje dla składników w następującej kolejności:

    1. Jeśli korzystasz z oryginalnego certyfikatów z podpisem własnym zainstalowanych przez WAP, operacja aktualizacji zamienia je. Musisz wyeksportować nowy certyfikat i zaimportować do innych węzłów w ramach równoważenia obciążenia. Te certyfikaty mają kodem CN = MgmtSvc-* (podpisem własnym) wzorzec nazewnictwa.
    2. Aktualizowanie usług dostawcy zasobów (RP) (program SQL Server, SQL Moje, SPF/VMM, witryn sieci Web), w razie potrzeby. Upewnij się, że są uruchomione witryny RP.
    3. Aktualizuj Witryna dzierżawcza API, publiczne API najemcy, węzły API administratora i Administrator i dzierżawczej uwierzytelniania witryn.
    4. Aktualizowanie witryn Administrator i lokatora.
  7. Skrypty, aby uzyskać wersji bazy danych i aktualizacji baz danych zainstalowane przez MgmtSvc PowerShellAPI.msi są przechowywane w następującej lokalizacji:

    C:\Program Files\Management Service\MgmtSvc-PowerShellAPI\Samples\Database
  8. Jeśli wszystkie składniki są aktualizowane i działa zgodnie z oczekiwaniami, można otworzyć ruch węzłom zaktualizowane. W przeciwnym razie zobacz sekcję "Instrukcji Rollback".
Uwaga: W przypadku aktualizacji z pakietu zbiorczego aktualizacji, która jest mniejsza lub równa starsze niż Pakiet zbiorczy aktualizacji 5 dla systemu Windows Azure Pack, wykonaj te instrukcje Aby zaktualizować bazę danych WAP.

Instrukcjami wycofywania

Jeśli wystąpi problem i sprawdź, czy konieczne jest wycofywania, wykonaj następujące kroki:
  1. Jeśli migawki są dostępne z drugim notatki w kroku 3 w sekcji "Instrukcje instalacji", stosuje się migawki. Jeśli nie istnieją żadne migawki, przejdź do następnego kroku.
  2. Używanie narzędzia Kopia zapasowa, która została podjęta w pierwszym i trzecim notatki w kroku 3 w sekcji "Instrukcje instalacji", aby przywrócić baz danych i komputery.

    Uwaga: Nie zostawiaj system w stanie częściowo zaktualizowane. Wykonywanie operacji wycofywania na wszystkich komputerach, na których został zainstalowany pakiet systemu Windows Azure, nawet, jeśli nie można zaktualizować w jednym z węzłów.

    Zalecane Uruchomić Windows Azure Pack Best Practice Analyzer na każdym węźle dodatkiem Service Pack systemu Windows Azure, aby upewnić się, że pozycje konfiguracji są poprawne.
  3. Otwórz ruch do przywróconej węzły.

Pliki zawarte w tym pakiecie zbiorczym aktualizacji

Nazwa plikuRozmiarWersja
MgmtSvc-AdminAPI.msi4,366,3363.27.8196.3
MgmtSvc-AdminSite.msi17,825,7923.27.8196.3
MgmtSvc-AuthSite.msi12,181,5043.27.8196.3
MgmtSvc-Bpa.msi921,6003.27.8196.3
MgmtSvc-ConfigSite.msi8,044,5443.27.8196.3
MgmtSvc-Monitoring.msi4,521,9843.27.8196.3
MgmtSvc-MySQL.msi3,997,6963.27.8196.3
MgmtSvc-PowerShellAPI.msi3,883,0083.27.8196.3
MgmtSvc-SQLServer.msi4,321,2803.27.8196.3
MgmtSvc-TenantAPI.msi4,345,8563.27.8196.3
MgmtSvc-TenantPublicAPI.msi4,419,5843.27.8196.3
MgmtSvc-TenantSite.msi19,283,9683.27.8196.3
MgmtSvc-Usage.msi4,431,8723.27.8196.3
MgmtSvc-WebAppGallery.msi4,100,0963.27.8196.3
MgmtSvc-WindowsAuthSite.msi4,317,1843.27.8196.3

Ostrzeżenie: ten artykuł przetłumaczono automatycznie

Właściwości

Identyfikator artykułu: 3091399 — ostatni przegląd: 09/15/2015 00:57:00 — zmiana: 2.0

Windows Azure Pack

  • kbqfe kbsurveynew kbfix atdownload kbexpertiseadvanced kbmt KB3091399 KbMtpl
Opinia