Entrar com a conta da Microsoft
Entrar ou criar uma conta.
Olá,
Selecionar uma conta diferente.
Você tem várias contas
Escolha a conta com a qual você deseja entrar.

Observação: Увійдіть в інтернет-версію Outlook під своїм робочим або навчальним обліковим записом. 

У Outlook na Web на сторінці Люди можна створювати, переглядати та редагувати контакти, списки контактів і групи. 

Observação: Якщо інструкції не відповідають тому, що відображається, можливо, ви використовуєте попередню версію Outlook na Web. Спробуйте виконати вказівки для класичного інтернет-версія Outlook.

Щоб перейти на сторінку Люди, увійдіть у Outlook na Web і клацніть піктограму Люди Pessoas внизу сторінки.

Imagem mostrando a home page do Outlook com o ícone Pessoas realçado na barra de navegação à esquerda.

 • Скористайтеся полем пошуку , щоб знайти особу або список контактів.

 • Панель інструментів містить меню та команди для створення та змінення контактів, списків контактів і груп залежно від контексту.

 • Люди, додані як уподобання, відображаються в списку Уподобання

 • Усі збережені контакти та списки контактів з усіх папок відображаються в папці Контакти.

 • Список усіх контактів відображається в списку контактів.   

 • Мітки: Упорядковуйте контакти, додаючи до них категорії. Клацніть категорію на панелі переходів ліворуч, щоб переглянути всі контакти, пов'язані з цією категорією.

 • Стандартна папка "Контакти" містить контакти та списки контактів.  

 • Групи. Учасники показують вам групи, до яких ви належите, а власники показують вам групи, які вам належать.

 • У середній області відображаються вподобання, контакти, списки контактів або групи залежно від того, що ви вибрали в області переходів. Скористайтеся меню фільтра, щоб відсортувати та вибрати спосіб відображення імен контактів. 

 • В області праворуч відображаються докладні відомості про контакти, списки контактів або групи, вибрані в середній області.

 • Ви не зможете отримати доступ до спільних папок із Outlook Web App. Відвідайте класичну програму Outlook, щоб переглянути спільні папки та керувати ними.

Контакти можна впорядковувати за допомогою позначок. Ви можете створити власні позначки контактів, щоб зберігати певні контакти та легше їх знаходити. Контакти, згруповані під тегом, можна клацнути позначку на панелі переходів ліворуч. 

Наявні папки переносяться до категорій, і вони відображатимуться як категорії в області переходів ліворуч. Контакти, які були в певних папках, позначаються категоріями, які мають таке саме ім'я, як і папка. Доступ до них можна отримати, клацнувши категорію в області переходів ліворуч.

*Відоме обмеження: папки в класичній програмі Outlook відображатимуться як категорії в інтернет-версія Outlook. Нові категорії, створені або контакти, позначені новими категоріями на інтернет-версія Outlook не відображатимуться на робочому столі Outlook як відповідні папки. 

Щоб додати нові категорії, на вкладці Контакти в області праворуч виберіть додати категорії.  

Щоб видалити всі категорії контактів, виберіть пункт Очистити всі категорії.

Усі контакти, створені за допомогою каталогу організації, завжди залишатимуться в курсі всіх оновлень або змін у каталозі організації автоматично. 

Ви можете вибрати, чи потрібно зберегти оновлення організації або особисте редагування, використовуючи новий редактор контактів, щоб переконатися, що вибір користувачів має вищий пріоритет.  teste

Створення, перегляд і редагування контактів

Новий контакт автоматично зберігається в папці "Контакти", і його також можна переглянути під елементом Ваші контакти.  Якщо потрібно зберегти новий контакт в іншій папці, виберіть папку, перш ніж створювати контакт. 

 1. Увійдіть в інтернет-версію Outlook.

 2. Клацніть піктограму Люди Pessoas внизу області переходів.

 3. На сторінці Люди на панелі інструментів натисніть кнопку Створити контакт.

  Uma captura de tela do botão Novo contato

 4. Введіть відомості про контакт. Щоб додати до контакту додаткові відомості, наприклад адресу та день народження, натисніть кнопку Додати ще

 5. Натисніть Створити.

Якщо клацнути ім'я або зображення іншого користувача в Outlook або інших програмах і службах Office, з'явиться картка його профілю з відомостями про них. З картки профілю можна зберегти їх у власних контактах, наприклад, якщо потрібно додати нотатки або іншу інформацію.

Ось як можна додати контакт із повідомлення електронної пошти.

 1. У поданні Пошта відкрийте повідомлення електронної пошти в області читання, а потім виберіть ім'я відправника або одержувача, якого потрібно додати до контактів.

 2. На картці профілю, що відкриється, виберіть Mais opções > Додати до контактів.

  Selecione as reticências e Adicionar aos contatos

 3. За потреби додайте додаткові відомості. Щоб додати до контакту додаткові відомості, наприклад адресу та день народження, натисніть кнопку Додати ще

 4. Натисніть Створити.

Observação: Контакт буде збережено в стандартній папці "Контакти" на сторінці Люди.

Якщо у вашій компанії настроєно каталог, ви зможете переглядати відомості про своїх колег, не зберігаючи їх як контакти. Ви можете знайти їх або вибрати ім'я чи зображення з повідомлення електронної пошти. На картці профілю відображатимуться відомості, зібрані з інших систем (каталогу). Якщо потрібно додати іншу інформацію, наприклад нотатки, можна зберегти колег у власних контактах. Новий контакт буде автоматично зв'язано з наявним контактом каталогу. Лише ви бачитимете додані відомості.

Ці нові контакти автоматично оновлюватимуться.  

Щоб додати користувача до вподобань, виберіть контакт і натисніть кнопку Додати до вподобань на панелі інструментів.

Dica: Улюблені контакти з адресою електронної пошти також відображатимуться в області переходів у пошті, щоб переглядати всі їхні електронні листи в одному розташуванні.

На сторінці Люди виберіть контакт у середній області, щоб переглянути або змінити відомості про нього. Ви переглядаєте версію картки профілю. Розділи та вкладки можуть відрізнятися.  

 • Файли. Останні файли, якими контакт поділився з вами.

 • Розмови: останні повідомлення електронної пошти, вкладення електронної пошти та чати Teams між вами та контактом. 

 • LinkedIn. Якщо контакт має загальнодоступний профіль LinkedIn, у якому використовується адреса електронної пошти, указана для контакту, тут відобразяться відомості з LinkedIn.

 • Організація. Якщо контакт належить до вашої організації, можна також переглянути організаційну діаграму. 

Щоб відредагувати контакт, натисніть Редагувати контакт поруч із пунктом Контактна інформація або виберіть Редагувати на панелі інструментів.

Uma captura de tela do botão Editar contato

 1. На сторінці Контакти виберіть контакт.

 2. Виберіть піктограму камери.

  Selecione o ícone de câmera para adicionar uma foto
 3. Виберіть Передати нову фотографію, виберіть файл, який потрібно використовувати, а потім натисніть кнопку Відкрити , щоб передати його.

 4. Щоб змінити положення фото, клацніть усередині кола й перетягніть вказівник миші. Щоб збільшити або зменшити масштаб, скористайтеся повзунком під фото.

  Ajuste a foto e selecione Aplicar
 5. Натисніть кнопку Застосувати>Готово.

Щоб змінити спосіб відображення імен контактів, виберіть Настройки , а потім – Відображати контакти за > Ім'я або Прізвище.

Щоб відсортувати контакти, скористайтеся меню сортування у верхній частині списку. Наприклад, виберіть Сортувати за > Прізвище. 

 1. Виберіть один або кілька контактів і натисніть кнопку Видалити.

 2. Натисніть кнопку Видалити, щоб підтвердити дію.

Список контактів – це колекція адрес електронної пошти, яка використовується для надсилання електронної пошти групі користувачів. Списки контактів також називають списками розсилки.

Наприклад, створіть список контактів "Мій книжковий клуб" і додайте до нього всіх членів свого книжкового клубу. Щоб надіслати повідомлення електронної пошти всім користувачам у клубі, просто введіть "Мій книжковий клуб" у рядку Кому повідомлення електронної пошти.

Observação: За замовчуванням списки контактів створюються в стандартній папці Контакти, і їх також можна переглянути в розділі Ваші списки контактів. Якщо потрібно зберегти список контактів в іншій папці, виберіть цю папку, перш ніж натиснути кнопку Створити список контактів. Після створення списки контактів не можна перемістити з однієї папки до іншої. 

 1. На сторінці Люди на панелі інструментів виберіть символ ˅ поруч із пунктом Новий контакт і виберіть Новий список контактів

  Uma captura de tela do menu Novo contato com Nova lista de contatos selecionada

 2. Введіть ім'я списку, а потім додайте імена або адреси електронної пошти.

 3. Натисніть Створити.

 1. На сторінці Люди виберіть елемент Списки контактів в області переходів або знайдіть ім'я списку контактів.

 2. Виберіть список контактів і клацніть Редагувати.

 3. Введіть імена або адреси електронної пошти.

 4. Виберіть Зберегти.

 1. На сторінці Люди виберіть елемент Списки контактів в області переходів або знайдіть ім'я списку контактів.

 2. Виберіть список контактів і натисніть кнопку Редагувати.

 3. Виберіть x для імені або адреси електронної пошти, які потрібно видалити.

 4. Виберіть Зберегти.
   

Observação: Функції та відомості в цьому посібнику стосуються інтернет-версія Outlook, доступних у Microsoft 365.

Додаткові відомості

Імпорт контактів до програми Outlook

Precisa de mais ajuda?

Quer mais opções

Explore os benefícios da assinatura, procure cursos de treinamento, saiba como proteger seu dispositivo e muito mais.

As comunidades ajudam você a fazer e responder perguntas, fazer comentários e ouvir especialistas com conhecimento avançado.

Essas informações foram úteis?

Qual é o seu grau de satisfação com a qualidade do idioma?
O que afetou sua experiência?
Ao pressionar enviar, seus comentários serão usados para aprimorar os produtos e serviços da Microsoft. Seu administrador de TI poderá coletar esses dados. Política de Privacidade.

Agradecemos seus comentários!

×